Kent yapı simülatör

Kent yapı simülatör

Simülasyon | Imperial Arts Pty Ltd

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 25 Tem 2022

Oyun Özellikleri

İnşaat kamyonunu yükleyerek, Forkliftin tam manevrasını yaparak ve aracı hedefe sürerek şehir Oluşturucusuna yardım edin ve ayrıca eşyaları hızlı bir şekilde boşaltmasına yardımcı olun ve bir sonraki işinize gidin.
Şehir kurma oyunlarında aşırı bir Kamyon Sürücüsü olmak ister misiniz…. Eğlence ve Beceri treyler kargo forklifti Sürücü ve Park Etme Oyunları 2017'yi oynayın.

Fantastik ve şaşırtıcı inşaat simülatörü 2018, şehirde işi yapıyor. Hayatında hiç treyler sürücüsü, otopark damperli kamyon sürüş simülatörü, kargo forklift simülatörü, ağır iş makineleri olmayı denedin mi? Aşırı kamyon sürüş simülatörü 2017'nin parkını birlikte öğrenmeye başlayalım. Büyük römork sürücüsü olmak için direksiyon simidinin arkasına oturun ve bu kargo forklift simülatörü 2018'i ve şehir inşaat oyunları 2018'de geliştirmek için diğer ağır makineleri kullanarak farklı malzemeleri yüklemeye ve teslim etmeye gidin. Şehir, damperli kamyonunuzu şehir karayollarında dikkatli bir şekilde sürün çünkü büyük bir inşaat şehir kamyonu sürüş simülatörü 2017 makinesini kullanıyorsunuz, yolda çok sayıda araba, otobüs otobüsü bisikleti sürmek kolaydır, ancak treyler siminde aşırı kamyonları sürerken dikkatli sürün 2017 ve diğer trafiğe çarpmaktan kaçının. Römork sürüş becerisinde uzmanlaşın ve damperli kamyonları her durumda kolayca park edebilirsiniz. Çok akıllıca park edebileceğini mi sanıyorsun? Tüm becerileri öğrenmek için bu inşaat şehir kamyonu sürüş oyunlarını oynayın. Yoldaki diğer bisikletler, arabalar ve diğer araçlarla acil durumla ilgili herhangi bir çarpışmayı önlemek için treyler sim 2017'yi dikkatli bir şekilde sürmeniz ve doğru yere park etmeniz gerekir.

Şehir kurma oyunlarında inşaat simülatöründe römork sürücüsü olarak göreviniz, farklı pazarlardan farklı malzemeleri yüklemek ve şehirdeki birçok mağazaya teslim etmek ve trafik akışını sorunsuz tutmak ve şehirlerarası boşaltmak ve aşırı mega aracınızı sitede doğru yere park etmektir. Kaldırıcı, damperli kamyon için alan özel park yeri. Otopark için büyük bir alandır, Araba, bisiklet, otobüs gibi araçlarını Halk Parkı; sadece vinç, damper, kaldırıcı ve ağır nakliye gibi büyük araçlar için yapılmış park alanınızı bulun.

Şehir inşaat kamyonu simülatörü 2018, 2108 aşırı kamyon sürüş oyunlarını öğrenmek ve keyfini çıkarmak ve kaldırıcı ve diğer teslimatların taşınması, vinç ve kaldırıcıyı çalıştırmak için en iyi platformdur. Direksiyon simidi hızlanma ve fren pedalı gibi aktif kontrollerle ega aracınızı kontrol edin. Park yeri için sarı oku takip edin, inşaat vincinizi, damperli kamyonunuzu ve şehir forkliftinizi herhangi bir inşaat simülatörü 2'yi park alanına götürün, şehir kurma oyunları hint kamyon şoförü inşaat oyunları 2018'de.

offroad Kamyon Sürücüsü simulaotr 2017 Teklifler:
• Şehir inşaatı simülatörü için Gerçek Fizik.
Büyük inşaat şehri büyük kamyon sim için gerçek sürüş deneyimi ve aktif kontroller, Sorunsuz sürüş için Dokunma ve direksiyon simidi.

• Farklı Araçlar:
Offroad kamyonları, forklift gibi farklı sürüş simülatörleri, bu forklift oyunlarını sürmek ve eğlenmek için.

• HD Grafikler
Yüksek Çözünürlüklü Grafikler, En iyi konumlarda sürüş yapmak için şehir forklift oyunları ve şehir haritası için özel olarak hazırlanmış gerçekçi ortam.

Daha az gör Daha fazla gör

Kent yapı simülatör oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Kent yapı simülatör yazarak arayın.

  • Kent yapı simülatör uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Kent yapı simülatör uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Kent yapı simülatör ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın