Mega Ramp Car Stunt - Car Simulator Car Games Race

Jima Apps

Son Güncelleme 21 Ekim 2020

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Yepyeni çılgın araba sürüş simülatörü 2'ye hoş geldiniz. 🚗

Jima Apps, tüm sevgilisi için çılgın araba sürüş simülatörünün genişletilmiş sürümünü sunuyor. Çılgın araba sürüşü zaten milyonlarca kullanıcı gibi ve oynuyor. 👑👑

Fantastik ve en çarpıcı çılgın araba sürüş simülatörü 2 ile imkansız parkurları yakın. Bir araba sürme oyunu sizi çıldırtacak. İmkansız araba dublörleri ile araba sürme oyunlarının hastalığı oyunda yerine getirilecek. Rampa araba stunts aradığınız oyun olabilir. Araba dublörleri oyunu 2019'un en iyi araba simülatörüdür. Hiç imkansız gökyüzü pistlerinin üzerinden geçen bir arabayı denemek istediniz mi? Artık bir spor araba ile ücretsiz olarak araba kullanabilir, çılgın akrobasi hareketleri yapabilirsiniz! İmkansız pistlerde öfkeli bir araba sürücüsü olun, arabaları dikkatli kullanın, çılgınca bir dublör yapın ve engellerden kaçının. İmkansız araba dublörleri oyununda zor spiral pistlerde ve sıcak pistlerde sıfır korku ile sürüşe devam edin. Zıplamak ve arabanızı yolda tutmak için nitro güçlendirmeyi kullanın. Pistlerden aşağı inmeyin, aksi takdirde seviye başarısız olur ve oyun biter. Heyecan dolu araba dublör oyunlarının her seviyesi. Tüm seviyeler güzel tasarlanmış. Dikkatli oynamaya devam edin ve çılgın araba sürüş mücadelesini tamamlayın. Araba sürme oyunlarının tadını çıkarın ve mükemmel araba sürücüsü ve rampa dublör ustası olun.


Nasıl Oynanır 🚗
Oynatma düğmesinde eğlence 🔒. Araba, imkansız gökyüzü pistlerinde dikkatlice sürüyor ve her başarı seviyesinde para kazanıyor. Daha şık arabaların kilidini açmak için bu paraları kullanın. Sürüş çılgın engellerden ve engellerden kaçınırken, yoldan düşmeyin, harika akrobasi hareketleri yapın. Oyunu yeniden canlandırmak için videoyu izleyin. 🔥🔥


🔅Özellikler

Modern HD Grafikler
Ayrıntılı Gökyüzü Ortamı
Kolay ve sezgisel oyun
Gerçekçi fizik tabanlı kontrol
Gerçek araba motoru sesi
Çılgın dublör yapmak için Nitro boost
Keskin ve imkansız yarış pistleri
Yüksek kaliteli oyun ses çalar
En iyi spor otomobil koleksiyonu
Aşılması gereken aşırı engeller
Çoklu kamera açıları
En son nihai araba sürüş deneyimi


İndirdiğiniz için teşekkürler. Çılgın araba sürüş simülatörü 2'yi gerçekten seviyorsanız, diğer oyunlarımızı denemelisiniz ve bizi değerlendirmeyi unutmayın!

Değerli kullanıcılarımıza her zaman en iyi deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz. Görüşleriniz bizim için daha değerli. Oyunumuzu geliştirmek için herhangi bir öneriniz varsa, bize crownapps94@gmail.com adresinden yazmalısınız. Geliştirici ekibimiz önerilerinizi değerlendirecektir.

Daha az gör Daha fazla gör

Mega Ramp Car Stunt - Car Simulator Car Games Race oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Mega Ramp Car Stunt - Car Simulator Car Games Race yazarak arayın.

  • Mega Ramp Car Stunt - Car Simulator Car Games Race uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Mega Ramp Car Stunt - Car Simulator Car Games Race uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Mega Ramp Car Stunt - Car Simulator Car Games Race ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın