Crazy Car Stunts - Car Games

Crazy Car Stunts - Car Games

Strateji Oyunları | Jima Apps

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 21 Ocak 2022

Oyun Özellikleri

Yepyeni çılgın araba sürüş simülatörü 2'ye hoş geldiniz.

Jima Apps, tüm sevgilisi için çılgın araba sürüş simülatörünün genişletilmiş versiyonunu sunuyor. Çılgın araba sürmek zaten milyonlarca kullanıcı tarafından beğeniliyor ve oynanıyor.

Fantezi ve en çarpıcı çılgın araba sürüş simülatörü 2 ile imkansız izleri yakın. Bir araba sürme oyunu sizi deli edecek. İmkansız araba stuntları ile araba sürme oyunlarının hastalığı oyunda yerine getirecek. Rampa araba stuntları aradığınız oyun olabilir. Araba stunts oyunu 2021'in en iyi araba simülatörüdür. Hiç bir arabayı imkansız gökyüzü yollarında sürmek istediniz mi? Artık ücretsiz bir spor araba ile araba kullanabilir, çılgın gösteriler yapabilirsiniz! İmkansız pistlerde öfkeli bir araba sürücüsü olun, arabaları dikkatli sürün, çılgın bir numara yapın ve engellerden kaçmaktan kaçının. İmkansız bir araba stunts oyununda zorlu spiral pistlerde ve sıcak pistlerde sıfır korku ile sürün. Zıplamak ve arabanızı yolunda tutmak için nitro güçlendirmeyi kullanın. Pistlerden düşmeyin, aksi takdirde seviye başarısız olur ve oyun biter. Araba dublör oyunlarının her seviyesi heyecan dolu. Tüm seviyeler güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Dikkatlice oynayın, devam edin ve çılgın araba sürüş mücadelesini tamamlayın. Araba sürme oyunlarının keyfini çıkarın ve mükemmel araba sürücüsü ve rampa stunts ustası olun.


Nasıl oynanır
Eğlence, oynat düğmesinde kilitlenir. Araba imkansız gökyüzü yollarında dikkatli bir şekilde ilerler ve her başarı seviyesinde para kazanır. Daha şık arabaların kilidini açmak için bu paraları kullanın. Araba sürerken çılgın engellerden kaçın ve engellerden kaç, pistten düşme, harika numaralar yap. Oyunu yeniden canlandırmak için videoyu izleyin.


Özellikleri

Modern HD Grafikler
Ayrıntılı Gökyüzü Ortamı
Kolay ve sezgisel oyun
Gerçekçi fizik tabanlı kontrol
Gerçek araba motoru sesi
Çılgın dublör yapmak için nitro takviyesi
Keskin ve imkansız yarış pistleri
Yüksek kaliteli oyun ses çalar
En iyi spor araba koleksiyonu
Aşılması gereken aşırı engeller
Çoklu kamera açıları
En son Ultimate araba sürüş deneyimi


İndirdiğiniz için teşekkürler. Çılgın araba sürüş simülatörü 2'yi gerçekten seviyorsanız, diğer oyunlarımızı denemelisiniz ve bize puan vermeyi unutmayın!

Siz değerli kullanıcılarımıza her zaman en iyi deneyimi sunmaya çalışıyoruz. Görüşleriniz bizim için daha değerli. Oyunumuzu geliştirmek için herhangi bir öneriniz varsa, o zaman bize crownapps94@gmail.com adresinden yazmalısınız. Geliştirici ekibimiz önerilerinizi dikkate alacaktır.

Daha az gör Daha fazla gör

Crazy Car Stunts - Car Games oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Crazy Car Stunts - Car Games yazarak arayın.

  • Crazy Car Stunts - Car Games uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Crazy Car Stunts - Car Games uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Crazy Car Stunts - Car Games ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın