ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Ortaya kıpır kıpır, titrek, Jelly Queen adında yeni bir oyuncu çıktı ve kendisi Candy Crush Jelly Saga oyununda sana meydan okuyor! Favori hamlelerin her neyse, kudretli Jelly Queen'le boy ölçüşecek kadar Jöleli olsa iyi olur.

Durmadan sürülen bir oyun! Jelly Queen'li yeni Candy Crush Jelly Saga, neşeli yeni oyun modlarıyla, özellikleriyle ve patron savaşlarıyla dolu! Jenny olarak oynayıp Jöleli hamlelerini göster ve titrek Jelly Queen'e karşı sırayla Şeker eşleştir. Her tatlı hamle, biraz daha fazla Jöle sürecek ve kim en fazla sürerse seviyeyi kazanan o olacak!

Candy Krallığı'nda muhteşem yeni Şekerler, yeni harika bir güçlendirici ve rüya gibi bir ağaç tepesi dünyası da keşfedilmeyi bekliyor!

Kraliyet Şampiyonası, Candy Crush Jelly Saga'daki yeni VS Modudur. Oyuncular, hızlı tempolu oyun turlarında gerçek zamanlı olarak 1'e 1 rekabet eder! Bir galibiyet serisi tamamlayarak ve liderlik panosunun üst yarısında bitirerek büyük bir ödül paketi kazan. Sıralaman ne kadar yüksek olursa ödülün de o kadar büyük olur! Başarabilir misin?

Bu keyifli Saga'yı tek başına ya da en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla oyna!

Candy Crush Jelly Saga, oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur fakat ek hamle veya can gibi oyun içi öğeler satın almaya yarayan oyun içi para birimi için gerçek para ile ödeme yapılmalıdır.

Ödeme özelliğini, cihazının ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakarak kapatabilirsin.

Candy Crush Jelly Saga'nın özellikleri:
> 3.000'den fazla Jöleli Seviye
> Gerçek Zamanlı VS modu
> Patron Modları
> Jöleyi Sür ve Puffler'ları Kurtar gibi harika oyun modları
> Lezzetli Renk Bombası Lolipopu güçlendiricisi
> Büyüleyici yeni Şekerler
> Rüya gibi yeni ağaç tepesi dünyası ve Jelly Queen ile yardakçılarının yönettiği bir sürü garip karakter.
> Oynaması kolay ve eğlenceli fakat ustalaşması zor

Facebook'tan Bağlanan oyuncuların Jöleli puanlarını arkadaşlarıyla karşılaştırmaları için liderlik panoları var

İnternete bağlandığında oyunu mobil cihazlar ve tabletler arasında kolayca senkronize edebilir, tüm oyun özelliklerinin kilidini açabilirsin

Artık kendini jöle stilinde ifade edebilirsin! Tatlı Candy Crush Jelly Çıkartmalarımızla ister Jelly Queen gibi hafif küstah istersen Cupcake Carl gibi havalı ol!

Facebook @CandyCrushJellySaga
Twitter @CandyCrushJelly
Instagram @CandyCrushSaga
YouTube @CandyCrushOfficial

Son olarak, Candy Crush Jelly Saga oynayan herkese kocaman bir TEŞEKKÜR geliyor!

Verilerimi satma: King, reklamları kişiselleştirmek için kişisel bilgilerini reklam ortakları ile paylaşır. https://king.com/privacyPolicy adresinden daha fazlasını öğren. "Verilerimi Satma" haklarını kullanmak istiyorsan oyun yardım merkezi aracılığıyla veya https://soporto.king.com/contact adresine giderek bizimle iletişime geçebilirsin.

Candy Crush Jelly Saga oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Candy Crush Jelly Saga İndirin