DÜNYA SAVAŞI II: Batı Ön Cepheler

DÜNYA SAVAŞI II: Batı Ön Cepheler

Strategy | Ladik Apps & Games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 30 Aralık 2018

Oyun Özellikleri

DÜNYA SAVAŞI II: BATI ÖN Cepheler

Tarihin en sert savaşına katılın ve ülkenizi savunun. Ordunu dağıt ve düşman ordularını yen.
Batı Cephesi, Danimarka, Norveç, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Birleşik Krallık, Fransa, İtalya ve Almanya'yı kapsayan İkinci Dünya Savaşı askeri tiyatrosuydu. Güney Avrupa ve diğer yerlerdeki 2. Dünya Savaşı askeri müdahaleleri genellikle ayrı başlıklar altında değerlendirilmektedir.

Bu oyunda, bazı kara harekatlarını ve savaşları rts oyunu olarak simüle ettik. Birliklerinizi dağıtın ve düşman ordularını yok edin.

Epik dünya savaşı 2 ücretsiz gerçek zamanlı strateji oyunu! Tüm düşman bölgelerini fethet! 20. yüzyılın en ölümcül dünya savaşı 2 savaşlarını, canavar düşman askeri üssüyle dolu üslerle savaşmaya hazır olun. Rakip Nazi güçleri üslerine ve üssünüzü askeri tanklarla saldırıya uğrattı, askerler savaş alanına döndü. Düşmanlar, patlayıcı silahlarla dolu vahşi tanklarda. Rekabet güçlerini mümkün olan en iyi şekilde yok etme ve askeri üslerini tamamen yok ederek düşman üssünü ele geçirmenin genel ihtiyacı. Düşman lideriniz size karşı bir ittifak oluşturdu ve başkanınız anavatan Sovyetler Birliği'ni korumaya karar verdi ve aynı zamanda tüm düşman ülkeleri Danimarka, Norveç, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Birleşik Krallık, Fransa'yı işgal etti. Ancak fethetmek çok zor. tüm batı Avrupa. Yani, sizi bekleyen çok şiddetli savaşlar, General, Dikkatli hareket et, ülkeni savun ve zalim düşmanları yen.

NASIL OYNANIR:
Oyunu oynamak çok kolaydır, birimlerinizi dağıtmak ve kamerayı sola, sağa, ileri veya geri hareket ettirmek için savaş alanına tıklayın.

ÖZELLİKLER
Oyuncuların tarihi bir çerçevede ne zaman ve nerede savaşacaklarına karar vermelerini sağlayan serbest form arayışı haritası. 9'dan fazla farklı ünite, tüm detaylarıyla doğru bir şekilde araştırılmış ve dikkatle modellenmiştir. Neredeyse sonsuz sayıda ekipman kombinasyonu.

Daha az gör Daha fazla gör

DÜNYA SAVAŞI II: Batı Ön Cepheler oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye DÜNYA SAVAŞI II: Batı Ön Cepheler yazarak arayın.

  • DÜNYA SAVAŞI II: Batı Ön Cepheler uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) DÜNYA SAVAŞI II: Batı Ön Cepheler uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki DÜNYA SAVAŞI II: Batı Ön Cepheler ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın