Çılgın Trafik Polis Otopark Simülatörü 2020

Legion Apps Studio

Son Güncelleme 11 Ocak 2021

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Polis Otoparkı Mania 2020: Gelişmiş Şehir Yolu Sürüş Simülatörü Oyunu


Prado Car Parking 2020, Driving Off-road Prado otoparkı için kontrolleri seçmenize izin verir. Master Car Parking oyunu size Lüks otomobilinizi Hill Climb'de sürmeniz ve güvenli bir şekilde park etmeniz için zor bir zaman verir.

Birçok araba park etme parkını oynamış olabilirsiniz, ancak bu park oyunu sizin için gerçek bir hediye. Bu oyunda 2019, araba park etmeyi öğrenmeye gerek yok hem 2018 - 2019 en iyi araba oyunları park etme ve daha az sürüş becerisi. Bu en iyi araba oyunlarından biri 2019. Büyük kamyon oyunlarını oynayalım ve çok seviyeli sokak araba yarışında araba oyunlarını boyayalım. Bu araba park etme simülatöründe 25 seviye var. Tüm mobil oyun oyuncuları için süper sıcak oyun.

Hiçbir zorlu oyun yükü yokken zor oynanması kolay basit oyunlar getirdik. Çocuklar ve gençler için en popüler yarış oyunlarından biri park oyunlarının keyfini çıkarıyor. Bu oyun, sıcak tekerlekler ve bu yıl yeni oyunlar 2019 motor sürüş oyunları ile sizin için farklı araba seçimine sahip. Sadece dövüş oyunlarını unutun sadece araba sürüş simülatörünü sürün. Araba sürme oyunları, sürüş okulunun gerginliğini serbest bırakır. Ordu otobüsü oyunları oynamayı ve araba sürmeyi unutma. Bu oyunda kamera görüntüsü helikopter sürüş arabasının otopark sensörleri ile kolay olduğu gibi ayarlanmış. Bu düzgün kontrolleri ile gerçek bir otoparktır otopark 2 gerçek park testi ile en iyi oyundur. Bu park 3d oyunda zor polis arabası park oyunu için hazır olun.


Yaz arabanı sürerken, kraliçeye git, siyahlara bak ve kupa hayatının süper polis oyunlarının tadını çıkar. Akor polis araba oyunun güzelliği tycoon akor polis oyunudur 2018 - 2019.


Sürüş Simülasyonu oynamak ve zevk için onun Çılgın Polis Araba Park Oyunu 2019. Yarış Oyunları, Dövüş Oyunları, Dublör oyunları, Kriket oyunları, Futbol oyunları, Keskin Nişancı Atış oyunları ve diğer bazı Park oyunlarını oynamış olabilirsiniz, ancak bu Gerçek Otopark oyun özelliği, özellikleri ve gelişmiş teknolojisi ile süper şaşırtıcı. Bu oyun, özel park oyunu sevenler için tasarlanmıştır.

Trafik Polis araba park oyunu tasarlanmış daha fantastik seviyeleri var. Usta araba park oyunu, Otobüs park oyunu, Prado park oyunu veya Araba Yarışı oyunu. Her bir sonraki seviye size geçenden daha zorlu bir deneyim sunuyor, yapmanız gereken tek şey yolunuza çıkan birden fazla engelin var olması, sürücülerin Klasik Arabası otoparkını keskin konteynırların üstündeki ya da yer altı üzerindeki keskin dönüşlerden kaçınmak. Konilere dokunmak, görevini tamamlamak için Polis minibüsünü bitiş çizgisine kadar park etmekte başarısız oluyor.

Dr Parking Game 2019, ilk denemede tüm Master polis otoparkını tamamlaman için sana meydan okuyor. Bu Şehir Polis Oyunu, araba sürmek ve park etmek için farklı polis arabaları var. Polis otoparkında Mania 2019 daha iyi özelliklere sahip yeni araba satın alıyor. Bu Lüks Otopark Mania 2019'da daha iyi kontrollere sahip yeni arabalar bulacaksınız. Real Car Parking Simulator'da birden fazla Araç kontrolü mevcut, Direksiyon simidinden Araba Yarışı Yapabilir, Polis Arabanızı düğmeler ve Eğim seçenekleriyle kontrol edebilirsiniz. Bu Klasik araba park sürücüsünde, tüm açılardan ve Güvenli bir şekilde Park etmek için en iyi 360 ° Kamera dönüşünü bulacaksınız. Bu Modern Polis Oyunu'nda, dönmesi kolay olan Hidrolik Direksiyon ile aracınızı sürün. Usta Otopark oyunu Şehir trafiğinde arabanızı durdurmak için ABS fren sistemi ile birlikte geliyor.

Özellikler :

Gerçekçi 3d çevre
Yüksek hızlı yarış polis arabası
Zorlu düzeyleri
Peşin Otopark
Düzeyleri kilidini
Eşsiz Polis Arabaları
Sonsuz sürüş deneyimi
Sürüş becerileri
Park deneyimi
Nihai Polis otopark sürücüsü
Şehir içi otopark
Modern park alanı
Rahatlatıcı müzik
Trafik araba yarışı
Son derece bağımlılık yapıcı bir oyun
Ücretsiz gerçek park testi

Ücretsiz kullanılabilir Crazy Trafik Polis Araba Otopark Oyunu 2019 indirin ve park eğlencenin tadını çıkarın.

Daha az gör Daha fazla gör

Çılgın Trafik Polis Otopark Simülatörü 2020 oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Çılgın Trafik Polis Otopark Simülatörü 2020 yazarak arayın.

  • Çılgın Trafik Polis Otopark Simülatörü 2020 uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Çılgın Trafik Polis Otopark Simülatörü 2020 uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Çılgın Trafik Polis Otopark Simülatörü 2020 ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın