ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Arkadaşlarınla küresel savaş alanında savaşmak mı istiyorsun? Savunmada, saldırıda iyimisin? Bir avuç insanla orduları yıkabilirmisin? Bilgeliğini imparatorluğuna yardım için mi kullanacaksın? Yada dünyanın fatihi mi olacaksın? Süprizler için COE’ye katıl!

COE Küresel efsanevi strateji multiplayer mobil oyunudur.Orta çağların sihirli savaş alanlarını heyecanlı savaş sahneleri ve gerçek zamanlı stratejilerle yakalamaya çalışır. Sen, lord olarak imparatorluk kurup medeniyet geliştirip, ordu eğitip, canavar öldürüp müttefiklerinle yer işgal edip dünyanın çeşitli yerlerindeki düşmanlarını ezip tahtı alıp, görkem için savaşmaya hazırlan!

Özellikler:

1. Genel Müdürler
Alexander! Cengiz han! Sezar! Joan of Arc! Dünyaca ünlü generalleri bulmak için Kahraman Salonuna git. Yepyeni bir oyun: Polar Desert keşfetmenizi bekliyor!
2. Yepyeni Geliştirme Modeli
Yeni işçiler eski sıkıcı inşaat işçilerin yerini aldı. İhtiyaçlarına göre işçileri kaynak üretimi, kale geliştirmesi, teknoloji araştırma güç eğitimi ve daha fazlası için kullanabilirsin!
3. Bedava Bolca Altın
Tamamıyla yeni bir özellik olan Altın madeniyle istediğin kadar altın üret. Altın için doldurmana gerek kalmaz! Dünyanın heryerindeki oyuncular için ayrıcalık sağlar!
4. Gizemli Sığınak Mağarası
Gücünü korumak mı? Süpriz hareket mi? Karşı Saldırı mı? Uygun bir strateji seç, Sığınak Mağarasını kullanarak savaşı kazan!
5. Gardiyan Canavar
Aslanın 5 değişik kişiliği ve 16 özel yeteneği olabilir. Özgürce seçimin yapıp sana has bir aslan sahibi ol!
6. Çılgın Büyü Madeni
Yenilikçi ittifak takım savaşı! İttifak Büyü Madenine yatırım yaparak geri ödeme kazanabilir. Yatırım esnasında başka ittifaklar saldırabilir! Savunma yenilirse, kaynak yağmalanır! Savaş simulasyonları yakında!
7. Görkem Kaynak Kulesi
İttifağın gücünün simgesi! Her güçlü İttifak kaynak kulesi savaşına katılır. Kaynak Kulesini işgal ederek müttefiklerin için kabiliyet bonusu alabilirsin! Her savaşla daha çok güçlen!
8. Dünyanın Kralı
Yanlızca en iyi strateji sahibi en güçlü savaşçılar tahta oturabilir! Milyonların gözdesi olmaya, medeniyetin zirvesine ulaşmaya, gücü elde etmeye hazırsın. Sonraki kral sen olabilirmisin?
9. Artefakt
Her eserin özel bir yeteneği vardır. Sadece en güçlü Lord buna sahip olabilir.

Oyunla ilgili problem yaşarsanız, lütfen bizimle irtibata geçin ve hızlıca yardım edelim.
Facebook: https://www.facebook.com/clashofempires.lemegames/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCMIxd67Sx6ZW0Tprom2ck-Q
Gizlilik Politikası: http://www.leme.hk.cn/privacy.htm
Hizmet Kullanım Şartları: http://www.leme.hk.cn/service.htm

Clash of Empire 2019 oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Clash of Empire 2019 İndirin