ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları


hedefe mükemmel atış için bekliyor.

pürüzsüz ve gerçekçi silahların hareketi ile çekim yaparken inanılmaz bir oyun var!
Sizi sınırsız aksiyon dolu görevlere sahip olacağınız aksiyon dünyasına davet ediyoruz. insanlar aksiyon kategorisinde atış oyunları oynamayı sever, bu yüzden burada beklediğiniz gibi çekimi bulacaksınız. Bu keskin nişancı oyunu devam eden yolculuğunda bir dönüm noktası oldu ve şimdi keskin nişancı atışlarının en iyi oyunlarından biri. 2019'un yeni oyunları sahneye çıktı ve bu keskin nişancı oyunlarından istedikleri gibi kullanıcıların gereksinimlerini karşılıyor. Aynı zamanda piyasaya sürülmesinden sonra 2018 yeni oyunlarının bir parçası olmuştur. güncellemeler, kullanıcılara her zaman yeni bir oyun kazandıran düzenli olarak yapılmaktadır. mağazada çok sayıda silah oyunu var ve bu da kullanıcıların ilgisini çekecek kadar iyi.

mağazada, seviyenin ihtiyacına göre yükseltme yapabilen silahlar olacak. dahası, mağazada başka keskin nişancı silahları olabilir, bu yüzden bu silahlarla ve insanlarla atış oyunları arasında kategorize edilebilir. ücretsiz silahla shooter oyunu oynamak için oyun deposunda canlı gel. Evrak çantası tutan kötü adamı elimine et çünkü o bir suçlu ve uyuşturucu satmaya geldi. Ayrıca, bir toplantıda planlama yapan insanları görmek için yeterince dikkatli olmalısınız. dikkatle izleyin ve her birini tek seferde öldürmek için mükemmel bir amacı bulun. düşmanlar ilk atışta sana ateş etmeye başlayacak, bu ateş oyunda sağlığınızı tüketmeden önce onları aşağı.

Kullanıcıların ilgisini çeken bazı çalışmalar yaptık. İstediğiniz hedefi bulmak, her seviyede gerçekleştirmeniz gereken harika bir iştir. hedefinizi belirtmek için yazılan sağ üst talimatı okuyun. Suçlular, soymak, gizli verileri hacklemek, bisiklete binmek, rehineye silahla işaret etmek, suçu planlamak, kaçan mafya çeteleri vs. dahil olmak üzere olumsuz eylemler yapıyor. Silahla mücadele oyunları, aksiyonu sağlar, ancak bu oyun düşmanları ve diğer masum insanları da hedef alan kendine özgü bir türdür. gangsterlerin patronunun helikopterden kaçmasına ve etrafındaki tüm gardiyanları öldürmesine izin verme. bazı mahkumlar hapishaneden kaçtı ve siz de kasabadan ayrılmadan önce hepsini ortadan kaldırdınız. Bir suç, bazı suç işlerine karışmak için kafanın üzerine uçuyor, tüm kötü adamlar içinde otururken helikoptere inmek için doğru yere ateş ediyor.

Yeni keskin nişancı çekim 2019 özellikleri:
• keskin nişancı hd grafikleri ve katil ağır çekim görüntüleri
• çok sayıda heyecan verici keskin nişancı atışı misyonu
• büyük menzilli tüfekler ve keskin nişancı oyunları atmosferi
• kolay ve pürüzsüz keskin nişancı kontrolleri
• Katil oyunları bağımlılık ortamı ile pürüzsüz boyutta tadını çıkarın
• mükemmel grafikler ve heyecan verici çekim özellikleri
oynamak tamamen ücretsiz, bu yüzden bu fps oyununu indirin.

yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

yeni keskin nişancı 2019 çekim - tkn atış oyunları İndirin