ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Modern sürümde yapılmış bir adada hayatta kalma oyunudur. Minimalist grafikleri+Pürüzsüz ve akıcı oyun deneyimi+Film seviyesinde müzikleri vardır. Kalbinizin derinliklerindeki tüm huzursuzluk ve endişeyi tamamen kaldırır. Meydan okumak var olamaz bir kabustur ve bilmediğin benliğini aşman gerekir!

Oyun açıklaması:
Bloke edilmiş uzak bir köşede eski bir radyo ile kendisi gibi yalnız birisini aramaktadır. Müziği dinleyerek dalgınca bakınır, hayatın bıçak gibi keskin acı tadına bakar. Böyle bir sahneyi yaşayamayız, fakat sanki hergün tekrarlanıyor gibidir. Hayatı kullanarak maceraya atıldığın bir oyun, kendini duygulandırdığın bir deneyim, kendini cesaretlendirdiğin bir ödüldür!

Maceranın sona erdiği yer BuriedTown adında güneydeki bir kenttir. Fakat hayat maceran daha yeni başlıyor. Kayağın kıyıya çarptığında ve karaya oturduğunda burasının aslında zombi ülkesi olduğunu farkediyorsun. Dış dünyayla iletişim tamamen kopmuş, modern uygarlık kaybolmuş. Açlık, hastalık ve zombi tehditleriyle kaç gün hayatta kalabilirsin?

Oyun İpuçları:
1. Materyal arayıp topla
2. Sığınak inşa et
3. NPC ile ticaret yap
4. “Eski radyo” ile diğer oyuncularla iletişim kur

Takım açıklaması
Takım, üç oyun meraklısı fanatik ile kurulabilir, eğer oyunumuzu seviyorsanız lütfen arkadaşlarınıza önerin.

BuriedTown oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

BuriedTown İndirin