Chef Battle

Chef Battle

Simülasyon | Nolaroads

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 11 Mart 2020

Oyun Özellikleri

Dünyadaki ilk mobil üstün nitelikli aşçılık oyunu!

Aşçı ol ve mutfaktaki yeteneklerini göster. Binlerce eşsiz yemek yapmak için yüzlerce malzeme ve tekniği birleştir! Yemeklerini tabağa yerleştir, bunları istediğin gibi süsle ve masanı özelleştir. Bir lezzet ve estetik mücadelesi!


Sosyal bir oyun: Popüler bir aşçı ol.

Yarattıklarını oyuncu topluluğuyla paylaş. Onların oyları sana tonlarca ödül kazandıracak! Yumi (hislerin büyülü enerjisi) toplamak ve tecrübe kazanmak için oy ver.


Zarif gastronomi dünyasının içine dal.

Daha önce bir video oyununda hiç görmediğin kadar gerçekçi ve gösterişli yemek işlemeleri içerir... İştahını açacak malzemeler (çiçekler ve otlar gibi), nefes kesen ortam tasarımı ve neredeyse sonsuz yemek takımı seçenekleri. İyi vakit geçir ve restoranını istediğin gibi oluştur.


Her gün gerçekleştirebileceğin yeni aşçılık mücadeleleri.

Yumi Akademisinden yeni mezun oldun. Usta aşçılar, bu esrarengiz enerjiye yönelik araştırmalarda ilerlemek üzere mücadelelerle başa çıkman için sana güveniyor. Beklentilerini karşılayan yemekler yaparak mücadelelerin üstesinden gel ve yüzlerce olasılığı keşfet.


Canlı ve eşsiz karakterler!

Her bir aşçı, aşçılık konusunda kendi felsefesi olan belirli bir aşçılık okuluna aittir. Mücadeleden mücadeleye koşarak her birini biraz daha iyi tanı. Nelerden hoşlanmadıklarını, hikayelerini, huylarını ve en önemlisi de zevklerini keşfet!


Seni dünyanın dört bir yanına götüren mücadeleler.

Her bir mücadele, çeşitli güzel konumları ziyaret etmen için bir fırsattır. Pekin'den Paris'e, New York'a veya Rio de Janeiro'ya kadar bir çok yere aşçı olarak yolculuk ederek dünyadaki her bir bölgenin aşçılık nüanslarını keşfet.


Yaratıcılık her şeydir / her şey demektir!

Et mi sebze mi? Balık mı deniz kabukluları mı? Mantarlar, soslar, otlar, baharatlar... Kendini ifade edebileceğin yüzlerce malzemen var! Bunlarla ne yapacaksın? Tavuk kebap mı yoksa rozbif mi? Graten mi brunoise mı? Yoksa bir muslin mi? Hazırladıklarınla tabağı nasıl süsleyeceğini düşün! Tabağını veya masanı nasıl süsleyeceksin? Stratejik seçimler yapmalı ve en önemlisi de yaratıcı olman gerekiyor! Yaratıcılığını serbest bırak, sonuçta yaptıkların hakkında karara varacak kişiler diğer oyuncular olacak.

Daha az gör Daha fazla gör

Chef Battle oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Chef Battle yazarak arayın.

  • Chef Battle uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Chef Battle uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Chef Battle ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın