Offroad Araba Oyunları Yarışma

Offroad Araba Oyunları Yarışma

Simülasyon | Fun Games for Girls

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 12 May 2022

Oyun Özellikleri

Offroad SUV Jeep Sürüş Araba Oyunları ve Yarış Oyunları - Cipinizi ve suv'ınızı çamurda sürün, 2021 aşırı offroad haydut yarış arabası oyununda kar! Bu, cep telefonları için en gerçekçi araba oyunu simülasyonudur. Oyundaki araçlar gerçek fiziğe dayanıyor, atari simülasyonu yok Offroad 4x4 sürüş simülasyonu. Devasa haritaları keşfetmeye ve ayarlanmış ve özelleştirilmiş kamyonlarınızla dolaşmaya hazır mısınız? Çamur ve suda sürmenin, karda ve buzda kaymanın tadını çıkarın. Bu oyunda sınır yoktur. Gaz sayacı yok, hasar yok. Sadece saf bir offroad sürüş deneyimi. Bir offroad kanun kaçağı olun ve kamyonları yoldan çıkarın, tepelere tırmanın, kayalara tırmanın ve tüm haritaları fethedin.

Spintrials Offroad SUV Jeep Sürüş Yarış Araba Oyunları 2021, en iyi offroad sürüş ve yarış simülatörü oyunudur. Zorlu zorlukları, yarışları tamamlayarak ve koleksiyon parçaları toplayarak para kazanırken arkadaşlarınızla çok oyunculu devasa açık dünyalarda gezin. Kamyonlarınızı binlerce parça, süspansiyon, lastik, tekerlek ve renk kombinasyonuyla yükseltin.

Fair-to-play sistemi, bir Uygulama İçi Satın Alma satın aldığınız anlamına gelir, onu sonsuza kadar saklarsınız. NO gaz sayacı. Parçalar için bekleme süresi YOK. Oynamaya devam etmek için bekleme süresi YOK.

Oynanış Özellikleri
- Gerçekçi bir çekiş modeli ve vinç ile kayalara ve tepelere tırmanın
- Aralarından seçim yapabileceğiniz 13 oyun kamerası ile yolculuğunuza ve çevrenize katılın
- Çoklu kontrol seçenekleri, oyun tarzınız ne olursa olsun kontrolü elinizde tutmanızı sağlar
- Kilitli diferansiyeller, yüksek / düşük vites aralığı ve 2wd / 4wd size atılan her şeyi fethetmeniz için araçlar sağlar
- Spintrials, 2021'in en yeni ve en iyi sürüş ve yarış simülatörü oyunudur.

Bu aşırı deneme çılgınlığında en şaşırtıcı arazi araçlarını sür!
Canavar Kamyonlar, 4x4 arazi araçları ve altı tekerlekli Behemoths ile engelleri aşın ve dipsiz uçurumların üzerinden uçun!

Yolları hatırlamak ister misin? Bunlar artık yok artık Offroad 4x4 sürüş simülasyonu ile uğraşmak zorundasınız! 4x4 SUV Offroad Jeep Game'de, offroad 4x4 sürüş simülatöründe inanılmaz SUV'lar, kamyonlar, canavar kamyonlar, vahşi doğada cipler, yoldan daha az ortam sürmenin heyecanını yaşayın. Güzel grafikler, gerçekçi fizik ve aksiyon dolu heyecan ile Offroad 4x4 sürüş simülasyonunda NO sınırlama olmadan hızlanın. Pürüzsüz kontroller ve 4x4 fiziği ile gerçekçi sürüş simülasyonu, sadece offroad 4x4 sürüş simülatöründe tamamen paketlenmiş sürüş!

Daha az gör Daha fazla gör

Offroad Araba Oyunları Yarışma oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Offroad Araba Oyunları Yarışma yazarak arayın.

  • Offroad Araba Oyunları Yarışma uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Offroad Araba Oyunları Yarışma uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Offroad Araba Oyunları Yarışma ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın