Uçan Miami Super Halat Kahraman Vegas Gangstar

Newry

Son Güncelleme 18 Aralık 2020

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

SÜPER HALAT KAHRAMANI OLUN VE ZAFER İÇİN MÜCADELE
Açık dünya oyunları ve otomatik hırsızlık atış oyunları artık sokak dublör uçan robot dövüş oyununda tek bir yerinde eğlencenin, aksiyon un, dövüşün, sürüşün ve eğlencenin tadını çıkarmak isteyen tüm yeni oyuncular için değer kazanıyor. Harika bir araba veya motosiklet sürdüğünüz Miami oyunları Kahraman suç şehri aksiyon oyunlarının bir parçası olun.
Halat Kahraman oyunları, süper kahraman aksiyon oyunları, gerçek gangster oyunlarına ve açık dünya suç şehir simülatör oyununda aittir. Bu, şehirn gangster ve mafya suç şehir faaliyetleriyle dolu olduğu toplam aksiyon dolu bir oyundur.

İnsanlar korku dolu. Öyleyse şehir gangster büyük suç savaşına katılın. Miami ip Kahraman oyunları, en iyi suç gangster oyunları biridir. İnanılmaz ip kahramanı olun ve suç savaşları, büyük şehir soyguncuları, araba soygunu oyunları ve Miami suç şehir şehri örümcek adam oyunları hakkında her şeyi öğrenin.

SONSUZ ÖRÜMCEK ADAM SÜPER KAHRAMAN MÜCADELE DENEYİMİNE KATIL
Halat Kahraman oyunları, gerçek bir suç şehir şhir hikayesine sahip en iyi açık dünya aksiyon oyununda. Miami ip Kahraman oyunları, şehrin çatılarında uçma veya harika arabalar kullanma gibi özel özelliklere sahiptir. Büyük şehir gangster Miami'nin suç şehir kentini zorla ele geçirdi ve halkın son umudu uçan ipin kahramanıdır. Bu süper kahraman, mafyayı şehirden uzaklaştırma yeteneğine sahiptir. Süper kahraman şehirden şiddet ve suç şehir ortaya çıkaracak. Bu Miami ip kahraman aksiyon oyunu ile Miami suç şehirlularına karşı savaşı kazanın.

MIAMI MAFIA İLE MÜCADELEYE BİRİNCİ KİŞİ KATILDI
Güçlü açık dünya aksiyon simülatörü büyük halat kahraman suç şehir oyununda yaşayın. Düşman mafyasının suç şehir çeteleriyle savaşmak için duvara tırmanın ve gizlice binanın çatısına atlayın. Çünkü Miami Halat Kahraman, bu süper suç şehir aksiyon oyununda suç şehir mafyasıyla savaşabilecek tek umut. Süper bir ip alın ve sizi öldürmek isteyen büyük savaş suç şehirlularına karşı mücadele edin. Bu Miami suç şehir şehri aksiyon oyununda gerçek süper kahramansın. Bir Süper Halat Kahramanı olarak göreviniz, suç şehir simülatöründeki her gangster ve mafya efendisine tehdit olmaktır. En iyi açık dünya süper kahramanı olun ve aksiyon harika bir dövüşçü olun. Miami senin olacak ve insanlar güvende olacak.

MIAMI MAFIA ÇETELERİNE KARŞI SAVAŞ
Miami Halat Kahraman oyunları simülatöründe görevlerin çoğu sokaklarda, bir kısmı Chinatown ve diğer topraklarda olacak. Hatırlamak! Sen bir süper kahramansın Miami şehrinden çeşitli mafya gangster savaşacaksınız. oyununda, bu ücretsiz açık dünya oyununda süper araba çalmak ve sürmek, silah çekmek ve daha fazlasını içerir. Tüm süper arabaları ve bisikletleri deneyin.

EŞYALARIN KİLİDİNİ AÇIN, EN İYİ SAVAŞÇI OLUN
Miami Halat Kahraman'nun özel güçleri vardır. Bir binaya ip atabilir ve binanın tepesine tırmanabilirsiniz. Bacaklarınız da çok güçlü, bu yüzden onları küçümsemeyin. Gangster ağır yumruk ve süper tekme ile atın. Fütüristik süper güçlerinizi kullanarak suç şehir açık dünya fethedin ve bu Miami ip Kahraman aksiyon suç şehir simülatörünün yeni patronu unvanına sahip olun.

Uçan Miami Super ip Kahraman Vegas Gangstar özellikleri:
· Heyecan verici ve heyecan verici büyük mafya gangster suç şehiru artırıyor.
· Kullanılacak silah çeşitleri.
· En iyi grafik şehir ortamı oyunları.

Zevk almak!

Daha az gör Daha fazla gör

Uçan Miami Super Halat Kahraman Vegas Gangstar oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Uçan Miami Super Halat Kahraman Vegas Gangstar yazarak arayın.

  • Uçan Miami Super Halat Kahraman Vegas Gangstar uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Uçan Miami Super Halat Kahraman Vegas Gangstar uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Uçan Miami Super Halat Kahraman Vegas Gangstar ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın