2. MÇ - Başkan Simülatörü

2. MÇ - Başkan Simülatörü

Simülasyon | Oxiwyle

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 7 Tem 2022

Oyun Özellikleri

2. Modernite Çağı – başkan rolünde modern devletlerden birini yönetmeniz gereken jeopolitik, ekonomik ve askeri bir stratejidir. Rusya'nın veya ABD'nin başkanı olmaya hazır mısınız? Belki Afganistan veya Suriye sizin yönetiminiz altında bölge liderinin yerini alacak? Oyunun Android'de hiçbir analogu yok.

Devleti yönetin, yeni teknolojileri araştırın, bölgenizi genişletin. Diğer ülkelerle savaşın ve kendinizi bilge bir başkan ve başarılı bir askeri lider olarak kanıtlayın! Din ve ideolojinizi tüm dünyaya dayatın. Uygarlığınızın güçlü bir lidere ihtiyacı var!

☆ Savaş Sistemi ☆
Devletleri ve krallıkları ilhak edin, kaynakları ele geçirmek ve gücünüzü güçlendirmek için savaş açın. Filo kurun, ordunuzu hazırlayın, askeri teçhizat üretin. Havaalanları, cephaneler, kışlalar ve tersaneler inşa edin. Casus ve sabotajcıları görevlere gönderin. Nükleer silahlarla düşmanları durdurun. Ayrılıkçılarla görüşün.

☆ Bakanlıklar ☆
Vatandaşlarınızın hayatlarını daha iyi ve daha güvenli hale getirin. Bakanlıklar size bu konuda yardımcı olacaktır: sağlık, eğitim, altyapı, kültür, spor, adalet vb. Turizm Bakanlığı ile devletinizi turizm merkezine dönüştürün.

☆ Diplomasi ☆
Saldırmazlık anlaşmaları, ticaret ve araştırma anlaşmaları, savunma anlaşmaları imzalayın. Elçilikler açın. BM ve Güvenlik Konseyi'nin çalışmalarına katılın, kararlar ileri sürün ve yaptırımlar uygulayın. Uluslararası organizasyonlara katılın.

☆ Kanunlar, Din ve İdeoloji ☆
Seçtiğiniz uygarlığın gelişme yoluna bağlı olarak yasalar çıkarın. Devletinizin resmi dinini ve ideolojisini seçin.


☆ Üretim ve Ticaret ☆
Yiyecek ve mal yapmak için hammadde üretin. Maden kaynakları çıkarın ve elektrik üretin. Diğer devletler ve krallıklarla ticaret yapın.

☆ Vergiler ve Merkez Bankası ☆
Üretime mi yoksa yüksek vergilere mi odaklanacaksınız? Belki de ucuz krediler ekonominizi güçlendirir? Stratejiniz nedir Sayın Başkan?

☆ Korsanlar ve Teröristler ☆
Dünyada düzeni sağlayın, korsanların ve teröristlerin saldırısıyla ilgili tüm problemleri tümüyle kapatın!

☆ Dahili olaylar ☆
Felaketler, salgın hastalıklar, pandemi, mitingler, gösteriler, ekonomik gerilemeler, devlet lideri olarak yüzleşmeniz gereken şeylerin yalnızca bir kısmı.

Ve mobil cihazlar üçün en epik savaş strateji oyununda çok daha fazlası sizi bekliyor! Sayın Başkan, müreffeh bir devlet kurmaya hazır mısınız? Hangi yolu seçeceksiniz? Diktatör mü yoksa yumuşak başkan mı? Seçiminiz ve stratejiniz, ülkenin ve tüm uygarlığın başarısının ve refahının anahtarı olacak.
2. Modernite Çağı`nı internet erişimi olmadan oynayabilirsiniz.

Daha az gör Daha fazla gör

2. MÇ - Başkan Simülatörü oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye 2. MÇ - Başkan Simülatörü yazarak arayın.

  • 2. MÇ - Başkan Simülatörü uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) 2. MÇ - Başkan Simülatörü uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki 2. MÇ - Başkan Simülatörü ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın