Scrabble® GO - Kelime Oyunu

Scrabble® GO - Kelime Oyunu

Kelime | Scopely

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 23 Mart 2022

Oyun Özellikleri

Akıl ve zeka oyunları arasında en sevilenlerden olan, harflerle kelime bulma oyunu Scrabble'ın ücretsiz, yeni ve güncellenmiş sürümü olan Scrabble GO'ya hoş geldin!
⭐Kazanan kelimen seni bekliyor!⭐

Klasik Scrabble Oyunu Yeni Kelime Bulmaca Oyunu Özellikleriyle Karşında
Orijinal Scrabble tahtası ➤ Özel kelime taşları ➤ Scrabble sözlüğü ➤ Özgün kelime bulmaca oyunu deneyimi

Arkadaşlarınla Oynayabileceğin Aile Oyunları
Orijinal bir kelime oyunu indir ve kolayca yeni Scrabble arkadaşları bul ➤ Arkadaşlarına meydan oku ➤ Eğlenceli ve kullanımı kolay sohbet emoji'lerimizi ve ifadelerimizi kullanarak arkadaşların ve ailenle sohbet et

Yeni Kelime Oyunları: Temposu hiç düşmeyen 4 rekabetçi oyun modu ile geleneksel scrabble tahtasının ve harflerden kelime bulma deneyiminin ötesine geç!
1. Duels: Hızlı ve kıran kırana bir Scrabble mücadelesi! Benzer yeteneklere sahip oyunculara karşı 5 el oyna. Zamanlayıcıya dikkat et ve Scrabble ödül sandıklarının kilidini aç.
2. Word Drop: Yeni kelime türetme oyunu. Kullanılan kelime taşlarının yerine yeni taşlar geliyor, yepyeni puzzle oyunları olasılıkları açılıyor!
3. Tumbler: Anagramları sever misin? Sınırlı bir süre içinde, dönen bir harf kümesinden olabildiğince çok sayıda yüksek puanlı kelime bul.
4. Rush: Bu tek kişilik Scrabble modunda kendine meydan oku ve daha küçük 11x11 Scrabble tahtasında yüksek puan toplamaya çalış.
⭐Klasik kelime oyununun mobil için güncellenmiş sürümüyle ücretsiz oyun oyna⭐

Oynanabilir Kelime Taşları Topla
Scrabble GO oynarken özel kelime taşları ile klasik Scrabble zeka oyunu deneyimini kişiselleştirebilirsin! Yeni ve çok çeşitli taşları keşfetmek ve toplamak için sandıkların kilidini aç! Sık sık yeni ve sınırlı sayıda taş ekliyoruz, bu yüzden hepsini topladığından emin ol!

Scrabble Oyun Özellikleri
➤Scrabble Leagues: Ligde üst sıralara tırmanarak daha fazla XP, daha fazla sandık ve ilerlemeni gösteren özel bir Lig Çerçevesi kazanmak için diğer Scrabble arkadaşlarına karşı oyna.
➤Practice Mode: Scrabble'ı bilgisayara karşı teke tek oyna. Beceri seviyene uyacak şekilde tasarlanan bu yeni mod, stratejilerini ve taktiklerini test etmen için harika bir fırsat.
➤Boosts: Hint, Upgrade, Word Spy ve Vortex gibi güçlü kelime oyunu canlandırıcıları, oyun deneyimini üst seviyeye çıkarmana yardımcı olacak.
➤İstatistikleri Takip Et: Puan ortalamalarını, en uzun kelimelerini, en iyi oyunlarını ve daha fazlasını görüntüle! Ayrıntılı profil sayfamızda kelime oyunu Scrabble becerilerinin ne kadar geliştiğini takip edebilir veya başka bir oyuncunun profilini ziyaret edebilirsin.
➤Seviye Atla ve Sürprizleri Keşfet: Zeka oyunları Scrabble ve Duels'da puan toplayarak veya Arena liderlik tablolarında üst sıralara tırmanarak, biriktirebileceğin yeni Scrabble taşlarının ve diğer özelliklerin kilidini aç!

Gizlilik Politikası:
http://scopely.com/privacy/
Kullanım Şartları:
http://scopely.com/tos/

Facebook'ta Scrabble GO'yu beğen! https://www.facebook.com/ScrabbleGO/
Bu oyunu yükleyerek, lisans sözleşmelerinin şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Daha az gör Daha fazla gör

Scrabble® GO - Kelime Oyunu oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Scrabble® GO - Kelime Oyunu yazarak arayın.

  • Scrabble® GO - Kelime Oyunu uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Scrabble® GO - Kelime Oyunu uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Scrabble® GO - Kelime Oyunu ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın