ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

En iyi kolej futbol programını kur ve kanıtlanmamış takımını Amerikan Efsanelerine taşı!

Bir kolej futbol programının baş koçu olarak kararları sen veriyorsun. Genç yetenekler al, yenilemez bir taktik tahtası hazırla ve büyük ödüller için riskli hamleler yap. İttifaklar kurmak ve rakip takımları yenmek için dünyanın dört bir yanından oyuncularla güçlerini birleştir. Büyük hayaller ve daha da büyük zorluklar ile takım, onları zirveye taşıman konusunda sana güvenecek. Onlar Efsaneler Galerisine ulaşabilecekler mi?

Rivar Stars College Football ile mücadeleye başla!

ÖZELLİKLER:
● Almak, eğitmek ve seviye atlatmak için yüzlerce sporcu. Kampüsünü inşa et, oyuncu performansını arttır ve takımını efsane unvanına taşı!
● Takımını kendi tarzın ile yönetmene imkan sunan derin stratejik içerik. Mücadeleyi ve istatistikleri analiz et, zor kararlar ver ve taktikleri seç!
● Oyundan önemli anlar - sert vuruşları ve başarılı taktikleri yakından gör!
● Seni gerçek rakiplerle kafa kafaya mücadele ettirecek aksiyon dolu küresel canlı turnuvalar! Büyük ödüller kazanmak için sıralamalarda yüksel!
● Katılman veya kurman için çok oyunculu ittifaklar! Strateji paylaş, arkadaşlarla sohbet et ve en iyi takım olmak için rakiplerle mücadele et!

Bu uygulama dâhilinde, bazıları ilgi alanlarınız içinde olabilecek reklamlar yer almaktadır. Mobil cihaz ayarlarınızı kullanarak hedeflenmiş reklamları kontrol etme seçeneğini kullanabilirsiniz (örneğin, cihazınızın ilgi alanlarınızı hedefleyen reklam tanımlayıcısını yeniden ayarlayabilir ve/veya kapatabilirsiniz. Bu uygulama içinde şunlar yer almaktadır:

• Gerçek para karşılığında yapılabilecek oyun içi satın almalar
• Yeni bir içerik gibi heyecan verici güncellemeler hakkında sizi haberdar edebileceğimiz anlık iletileri kabul etme seçeneği
• Ödül karşılığında reklam seyretme seçeneği de dahil olmak üzere üçüncü tarafların reklamlarının sunulması

Rival Stars College Football oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Rival Stars College Football İndirin