ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

- İstanbul'da serbest gezinti

19. yüzyılda İstanbul şehrinde suçla mücadele. Farklı türden görevler, dükkanlar, yayalar, atlar, düşmanlar ve müttefikler ile keyifli açık dünya ortamı.

- Karakter Geliştirme

Karakterinizi birçok eşya, silah, zırh ve marifet ile geliştirin. İstanbul'da hırsızlığa, eşkıyalara, çetelere ve suikastçılara karşı savaşın. İlerledikçe para ve tecrübe puanları toplayın ve onlarla zabitinizi eğitin, donatın.

- Hikaye ve yan görevler

Ana hikaye vazifeleri için istihbarat toplamak amacıyla şehirde etrafta dolaşın. İster hikayeyi takip edin, ister şehrin semtlerinin her mahallesini çetelerden arındırın. Başı dertte olan sivil vatandaşlara yardım edin, rehineleri kurtarın veya zorlu parkurlara girerek çatıdan çatıya atlayın.

- Ateşli silahlar ve bıçaklar

Düşmanlarınızı vurmak için farklı türlerde tabancalar kullanın ya da sessiz bir yaklaşım seçin, düşmanları bıçakla ya da yakın dövüş saldırılarıyla öldürün.

- Araçlar ve At Binme

Haritada at arabaları gezinir, ve her köşede binek atlar bulunur. Topladığınız tecrübe puanları ile at binme marifetinizi geliştirebilir, düşmanları atla ezmeyi, hatta at üzerinden ateş etmeyi öğrenebilirsiniz.

- Bilgilendirici Harita

Haritanız şehirdeki görevleri, araçları, dükkanları, yerleri, yolları ve geçitleri gösterir. Haritanıza işaretler koyabilir ve ardından o hedefe doğru pusulayı takip ederek gidebilirsiniz.

- Tarihsel Atmosfer

Oyun, 19. yüzyılda, Osmanlı İmparatorluğu'nun büyük Sultanı Abdulhamit'in çağında geçiyor. Karakterler, kostümler, tarihi yerleri ve mimarisi sizi geçmişe götürecek.

Zaptiye Osmanlı oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Zaptiye Osmanlı İndirin