Idle Museum Tycoon: Sanat ve Tarih İmparatorluğu

Idle Museum Tycoon: Sanat ve Tarih İmparatorluğu

Casual | Pixodust Games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 17 Şubat 2021

Oyun Özellikleri

Bu eğlenceli kodaman oyununun amacı bir Müze inşa etmek, onarmak ve yönetmektir. Sanat, Kültür ve Tarih senin işin! Tüm zamanların en inanılmaz sanat ve tarih koleksiyonlarını görmeleri ve hayranlıkla izlemeleri için ziyaretçilerin ilgisini çekecek her türlü sergiyi yönetmen gerekiyor!

Kaynakları bir işletme yönetimi simülasyonundaki gibi gibi yönet ve optimize et ve sanat imparatorluğunu kur! Küçük bir galeriyle işe koyul, Müzeye ziyaretçi çek, para kazanmak için bilet sat, yeni güzel sanat koleksiyonları satın almak için kazançlarınla yatırım yap ve daha fazla galeri inşa et!

Çağdaş sanat, popüler sanat, modern sanat ve klasik sanat enstalasyonlarını inşa etmek, onarmak ve yönetmekten sorumlu olacak ve burada ünlü sanatçılar ve dâhiler tarafından yapılan resim ve heykelleri sergileyeceksin! Rönesans galerinde Leonardo da Vinci'nin en güzel eserlerini göstermeye ne dersin?

Müze sadece sanatla değil, aynı zamanda tarih ve bilimle de ilgili bir yerdir! Jura sergine triceratops fosili veya kudretli tyrannosaurus rex gibi en büyük dinozor buluntularını getir! Mısır, Yunanistan veya Çin'den kalıntılar, Aztekler ve Mayalar gibi antik uygarlıklardan eserler göstermek ve dünyanın her yerinden tarihi eserleri teşhir etmek için bir galeri inşa etmek isteyebilirsin.

Uzaya seyahat etmeye ne dersin? Misafirlerin Uzay galerisini ziyaret ederken astronomideki en büyük başarılarla tanışabilir! Ziyaretçiler uzay probları, roketler, uydular, uzay giysileri, uzay araçları ve insanların meydana getirdiği diğer tüm uzay teknolojilerinin yanı sıra gezegenler, yıldızlar ve galaksiler hakkında da bilgi edinebilir!

Bu Müze senin yardımınla çok büyüyebilir ve ziyaretçiler okyanus dünyasını da keşfedebilir! Evet, denizlerdeki harika şeylerle ilgili sergileri de yönetebilirsin. Köpek balıkları, balinalar, tarih öncesi balıklar ve su altı canavarları!

Bir amir olarak senin görevin işletmeyi ayakta tutmak ve kâr elde edilmesini sağlamak için küçük-büyük demeden tüm işlerle ilgilenmektir! Buna yardımcı olmak için, bu oyun ayrıca kültürle ilgili birçok test içeren güzel bir Bilgi Yarışması oyunu da sunuyor! Sanat, Tarih, Kültür, Orta Çağ, Antik Medeniyetler, Müzik, Bilim gibi farklı konularda bilgilerini test et ve Müzeyi geliştirmene yardımcı olacak ödüller kazan.

Bu kodaman oyununun keyfini çıkar ve bir Müze inşa ederek bu en güzel tıklamalı oyundaki en zengin girişimci ol!

Özellikler:
- Oynanması kolay, ustalaşması çaba gerektirir.
- Çevrim dışı olduğunda bile para kazan.
- Galeri için daha fazla eşya toplayarak sergilerini yükselt!
- Harika bilgi yarışmalarında doğru yanıtları vererek ödüller kazan!
- Parasal gelirini en üst düzeye çıkarmak için kaynaklarını yönet ve yeni atraksiyonlar inşa et!
- Kârını artırmak için tur rehberleri ve yöneticiler tut.
- Yönetilecek tonlarca sergi: Rönesans, Jura Dönemi, Çağdaş Sanat, Mısır, Uzay, Mezoamerika, Yunan ve Roma sanatı, Orta Çağ, Asya, Modern Sanat, Afrika, Popüler Sanat, İskandinav Tarihi ve ayrıca müzik aletleri, araba ve uçak sergileri gibi daha pek çok şey burada!
- Nadir eserler ve pahalı kalıntılar topla!
- Gerçek zamanlı inanılmaz 3D grafikler!

Müzeni genişlet ve tüm zamanların en zengin sanat kodamanı ol!

Bir sorunun mu var? Yeni ve güzel bir özellik mi önermek istiyorsun? Geri bildirimini Pixodust Games’e gönder. Oyuncularımızın görüşlerini öğrenmekten memnuniyet duyarız! support@pixodust.com

Güncellemeler için arada göz atmayı unutma. Oyunu iyileştirecek yollar bulmak ve yeni özellikler eklemek için sürekli çalışıyoruz!

Gizlilik Politikası:
https://pixodust.com/games_privacy_policy/
Hüküm ve Koşullar:
https://pixodust.com/terms-and-conditions/

Daha az gör Daha fazla gör

Idle Museum Tycoon: Sanat ve Tarih İmparatorluğu oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Idle Museum Tycoon: Sanat ve Tarih İmparatorluğu yazarak arayın.

  • Idle Museum Tycoon: Sanat ve Tarih İmparatorluğu uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Idle Museum Tycoon: Sanat ve Tarih İmparatorluğu uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Idle Museum Tycoon: Sanat ve Tarih İmparatorluğu ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın