Magnus Trainer - Satranç Eğitimi

Magnus Trainer - Satranç Eğitimi

Masa Oyunları | Play Magnus

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Oyun Özellikleri

Satranç öğrenmek ve alıştırma yapmak için çok daha iyi ve çok daha eğlenceli bir yol! Dünya Satranç Şampiyonu Magnus Carlsen ile hayranlık uyandıran oyunlar ve etkileşimli dersler ile satrançta ustalaş!


SATRANÇ USTALARINDAN EŞSİZ BİR EĞİTİM FIRSATI

Satranç uzmanları ve oyun tasarım uzmanları tarafından hazırlanmış eşsiz, güzel oyunlar oynayın. Magnus Carlsen ve dünyaca ünlü diğer satranç oyuncularının oyunlarını barındıran özel derslerle satranç becerilerinizi geliştirin. Tüm oyunlar ve dersler, Magnus Carlsen ve her biri uzun yıllar koçluk tecrübesine sahip, deneyimli Büyük Üstatlardan oluşan bir ekip tarafından yaratılmıştır.

Magnus Usta, her seviyedeki oyuncu için satranç öğrenmeyi kolaylaştırır ve ilgi çekici bir deneyim sunar. Size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için düzenli olarak yeni oyunlar güncellenip eklenmekte. Bunun yanında her hafta yeni teorik dersleri de sizlerle buluşturuyoruz.

Her bir mini oyunda, yeni veya deneyimli fark etmeksizin tüm satranç oyuncularının becerilerini geliştirmek için zorlu bir form tutmasını sağlayan başlangıçtan ileri düzeye kadar değişen düzinelerce seviye bulunuyor. Daha önce hiç satranç oynamamış olanlar, bir dizi giriş dersinde temelleri öğrenebilirken, daha deneyimli oyuncular çeşitli oyun sonu hamlelerini kapsayan gelişmiş taktik ve stratejilere erişebilirler.


ÖDÜLLÜ EKİP SUNAR

Magnus Usta, çeşitli tasarım ödülleri kazanan Magnus ile Oyna uygulamasının arkasındaki ekibin oluşturduğu yeni bir uygulamadır. Fast Company, The Guardian ve VG gibi çeşitli yayın organları tarafından önerilmektedir.

“Her zaman bana verilen işleri biraz farklı gerçekleştirmişimdir. Magnus Trainer'ı yaratmam için bana ilham veren de buydu. Satranç her zaman eğlenceliydi ancak bu uygulama satranç öğrenme ve öğretmeyi yeni bir seviyeye taşıyor. Magnus Usta, herkesin zevk alacağı bir satranç eğitimi!”
— Magnus Carlsen

Ayrıca diğer ücretsiz uygulamamız olan Magnus ile Oyna'yı da oynayabilirsiniz. 7'den 70'e Magnus'a karşı oynamanın tadını çıkarın!


ÖZELLİKLER

- Her biri düzinelerce seviyeden oluşan, benzersiz, acemi dostu mini oyunlar barındırır.
- Eşsiz ve yenilikçi bir oyun tasarımı, temel satranç yeteneklerinin eğlenceli ve etkili bir şekilde geliştirilmesini sağlar.
- Hem yeni başlayanlara hem de ileri düzey oyunculara hitap eder.
- Tüm zamanların en iyi oyuncusundan satranç öğrenin!


ABONE OLARAK DAHA FAZLASINA ERİŞİN

Bu uygulama ücretsizdir, ücretli abonelikler için fazladan özellikler barındırır.

Aboneler, çoğu yalnızca abonelere özel olan 150'den fazla özel derslerin tamamına anında erişebilirler. Abone olarak, sonsuz hak elde edersiniz, böylece özel sürpriz seviyeler dahil olmak üzere her zaman oynamaya devam edebilirsiniz.

Magnus Usta için aşağıdaki abonelik seçeneklerini sunuyoruz:
- 1 ay
- 12 ay
- Ömür boyu


ÖDEME KOŞULLARI

Bir satın alma işlemini onayladıktan sonra ödeme Google Play hesabınızdan tahsil edilir. Abonelik, otomatik yenileme özelliği cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir. Hesabınızdan cari dönemin sonunda 24 saat içinde yenileme ücreti kesilir ve yenileme bedeli alınır. Abonelik ayarlarınızı, Google Play'de Abonelikler bölümünden veya etkin bir aboneliğiniz olduğunda Magnus Usta'da Diğer sekmesinden değiştirebilirsiniz.

Kalan sürenin geri ödemesini almak için etkin bir aboneliği iptal etme seçeneği mevcut değil.

Ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısımları, kullanıcı abonelik satın aldığında kaybedilir.

Daha fazla bilgi için:
Kullanım Koşulları - http://www.playmagnus.com/terms
Gizlilik Politikası - http://www.playmagnus.com/privacy

www.playmagnus.com

Daha az gör Daha fazla gör

Magnus Trainer - Satranç Eğitimi oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Magnus Trainer - Satranç Eğitimi yazarak arayın.

  • Magnus Trainer - Satranç Eğitimi uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Magnus Trainer - Satranç Eğitimi uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Magnus Trainer - Satranç Eğitimi ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın