DOP 3: Displace One Part

DOP 3: Displace One Part

Bulmaca | SayGames Ltd

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 22 Ekim 2021

Oyun Özellikleri

🧩 İKİ TUTAM MANTIĞA TEK PARÇA ÇILGINLIK

İlk sen çek. Sıradaki silinecek sensin. Gerçekten çılgın bir mizah anlayışıyla, son derece eğlenceli bulmaca oyununun son bölümüne dal ve yerini al ✅.
Parçaları resimdeki doğru yerine yerleştir. Doğru sıralamada yaptığından da emin olmalısın. Çözümü bulmanın eğlencenin yarısı olduğu sonu gelmeyen bir dizi çılgın bulmacayı çözmek için aklını ve mizah anlayışını kullan 🤯 Her çözümün başlattığı eğlenceli ve yaratıcı animasyonlar, daha akıl gıdıklayıcı maceralar ve çizgi film eğlencesi için en DOPingli mantık oyununa geri döneceksin!

YER DEĞİŞTİRME AKTİVİTELERİ🧠

★ Yepyeni bir format ile tanıdık eğlence. Yepyeni oynanışla, bulmacayı çözebilmek için resmin üzerine üç eşyayı doğru yere ve doğru sırada yerleştirmelisin 🔑. Oyunun basit mekaniğinde ustalaş ve sonrasında ustaca hazırlanan resimli bilmeceyi çözmeye çalışırken hayal gücünün isyan etmesine izin ver.

★ Düzenli DOPamin dozları. Oyunda 100'den fazla bulmaca var. Hepsinin de kendine has komik durumları ve tüm yanal düşünce gücünü harcaman gereken özel bir çılgın mantığı var. İster Newton'ın yer çekimini bulmasına yardım et, istersen de bir kadının mağazadan meyve çalmasına yardım et, istersen bir kertenkele besle ya da yorulmuş bir ev kadınının kahve yapmasına yardım et; her zorlu bulmacayı çözmek kesinlikle yüzüne bir tebessüm konduracak 🤩.

★ Her yaştan oyuncular için resimli bilmeceler. Çocuklar ve yetişkinler DOP 3'te çok eğlenceli saatler geçirecek. Oyunun basit dili, klasik çizgi film tarzı animasyonları ve doğru çözümü bulana kadar gizemleri ortadan kaldırma yeteneği en genç oyuncuların bile beyin jimnastiği yapıp, rasyonel düşünürken 🧠 eğlenebileceği anlamına geliyor, deneyimli bulmaca âşıklarının da ilgisini çekebilecek zeka ve görsel gelişmişlik var.

★ Son derece zarif çözümler. En zorlu ve tuhaf bulmacalarla mantığınızı sınarken bile kusursuz tasarımı, parlak grafikleri ve janti müziği DOP 3'ü vakit geçirmek için neşe verici ve rahatlatıcı bir yer haline getiriyor.

BİR DOP DOSTU OL

👀 Önceki iki bölümün hayranı olsan da, DOP dünyasına ilk kez adım atıyor olsan da bu tamamen eşsiz ve sonsuz şaşırtıcı bulmaca oyununun kalbinde bir yer bulmamasının ihtimali yok. Zeka oyunu çözmek asla bu kadar basit ve eğlenceli olmamıştır. Bu yüzden DOP 3'ü indir: Şimdi Bir Parçayı çıkart ve ilk bulmacayı düşünmeye başla. Asla dünyaya aynı gözle bakmayacaksın.

Daha az gör Daha fazla gör

DOP 3: Displace One Part oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye DOP 3: Displace One Part yazarak arayın.

  • DOP 3: Displace One Part uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) DOP 3: Displace One Part uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki DOP 3: Displace One Part ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın