Otobüs Oyunları: Sürme Oyunu

Otobüs Oyunları: Sürme Oyunu

Simülasyon | Newry

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 23 Kas 2022

Oyun Özellikleri

Şehirde yeni simülatör!
Belirlenen zaman diliminde varış noktalarına ulaşmak için ulaşım ihtiyacı olan yolcuları al ve bırak. Bu oyun, hedeflerine zamanında ulaşmasının kamuya açık bir endişe olduğunu bilmenizi sağlar. En yetenekli sürüş ve bu yeni simülatör oyunu ile eğlenin.
Bu nakliye oyununda yolcuları otobüsü durağından alın ve tüm duraklardan güvenle geçirin. Toplu taşımacılığı oyunlarına katılın.
Gerçekçi trafik kurallarını takip etmek için park oyunları simülatörlerinden çıkın. Bu simülasyon oyunlarıyla zihninize meydan okumak için macera sizi bekliyor.
Oyunlarla eğlenerek yeni toplu taşımacılığı dünyasını stratejik hale getirmeyi öğrenmek için otobüs sürme oyunlarının gerçek maceralarını yaşayın.
Çevrimdışı oyunlarda yolculuğunuz sırasında, harika bir otobüs koleksiyonunun yeni maceranıza daha fazla güzellik kattığı çoklu kamera görünümleriyle gerçek ve yeni bir otobüs simülasyonu önünüzde.
Gerçekçi antrenör ses efektlerine sahip en çok tavsiye edilen yeni oyunlardan birine sahipsin.
Bu sürüş oyunlarıyla şehirdeki en iyi sürücü olun. Yolcu taşımacılığı ğında lider. Bu yeni simülatör ile bu koçu şehirde kullanabilir ve yolcuları toplayabilirsiniz.
Yeni simülatör, bu yeni sürüş simülatörü ile yeni şehirdeki yolcuları taşımacılığınıza izin veriyor. Otobüse başlayın ve bu gerçek oyunda insanları taşımacılığının tadını çıkarın.
Önerilen bu harika simülatörde becerilerinizi sürüş oyunlarıyla test edin. Gerçek otobüsü sürüş oyunlarının tadını çıkarın.
Otobüs koçu oyununa devam edin, alın, boşaltın ve şehir içi otobüs simülatörü oyununun tadını çıkarın
Gerçek Otobüs simülatörü aracılığıyla yolcuların uğrakları için çalışın. Özel gerçek ağır koç otobüs simülatörü paketi ve yeni güncellenmiş oyunların çarpıcı 3d gerçek grafikleri var.
Bu sürekli değişen ulaşım oyunları dünyasında insanlara gerçek ve lüks bir toplu taşımacılığı kaynağı sağlamak için otobüs sürme oyunlarının zorlu görevleriyle tanışın ve kendinizi yaklaşan koç sürüş oyunlarına yönlendirin.
Toplu yolcu taşımacılığı gerçektir.
Bu yeni oyun, şehir içinde otobüslerin nasıl hareket ettiği hakkında her şeyi bilmenizi sağlar. Sürüş hayranıysanız ve bir antrenör sürüş simülatörü ile eğlenmek istiyorsanız, bu sizin oyununuz.
Otobüs şoföründen fazlası olun. Şehrinizin her köşesine ulaşın ve bu oyunun tadını çıkarın. Bu gerçekçi rol yapma oyununda eğlenin.
Bu otobüs simülasyonu size uzun zamandır aradığınız tüm otobüs ulaşım özelliklerini sunar. Modern bir koç simülatörü geldi.
Şu anda toplu taşımacılığı otobüs simülatörü, tüm şehir içi otobüs taşımacılığıcılığınıza cevap verir, premium oyunların şehirlerarası yolcu taşımacılığı sorunlarıyla başa çıkmanıza yardımcı olur.
Otobüs kontrolleri, her özelliğe kompakt ve organize biçimde sahip olduğunuz bir otobüs taşımacılığı dünyasının tadını çıkardığınızı hissettirir.
Tur otobüsü sürüş simülatörü - otobüs oyunları 2021 özellikleri:
- Modern otobüs sürüş simülasyonu.
- Yeni ve modern otobüs sürüş kontrolleri.
- Kolay toplama ve bırakma.
- Tamamen çalışır durumda olan otobüs istasyonları.
- İç görünüm gibi kokpit.
- Otobüsü çalıştırın ve park edin.
- Otobüs kontrollerinde ustalaşın.
Şehir içi otobüsü direksiyon simidi gibi kontrol etmek için birden fazla seçenek olduğu için oyunu istediğiniz gibi oynayın. Bu tür oyunlar gerçek şehir içi otobüs sürüş komutlarınızı ve kontrollerinizi gösterir.
Kendinizi otobüs şoförlerinin dünyasına bırakın. En iyi otobüs şoförü olun.
Dikkatli olun, otobüsü çarpmayın ve tüm yolcuları şehir içinde taşıyın.
Zevk almak!

Daha az gör Daha fazla gör

Otobüs Oyunları: Sürme Oyunu oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Otobüs Oyunları: Sürme Oyunu yazarak arayın.

  • Otobüs Oyunları: Sürme Oyunu uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Otobüs Oyunları: Sürme Oyunu uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Otobüs Oyunları: Sürme Oyunu ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın