Zarta - Türkçe Sosyal Zor Bilgi Yarışması

Zarta - Türkçe Sosyal Zor Bilgi Yarışması

Kelime Potensas

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç

Oyun Özellikleri

Zarta'da amaç çok zor gerçek sorulara arkadaşlarının inandırabileceğin sahte cevaplar vermek. Zarta'yla hem öğrenirken hemde arkadaşlarınla kaliteli vakitler geçirebilirsin.

Zarta arkadaşlarınla toplandığında, uzun yolculuklarda, ders aralarında, ofiste kahve saatinde, 15 dklık maç arasında oynayabileceğin harika bir oyundur.

Nasıl Oynanır?

Aranızdan bir kişi oyun kurucu olarak deste seçip yeni bir oda kurar ve diğer oyunculara oluşturduğu gizli kodu paylaşır ve herkes katıldıktan sonra başlat butonuna basarak oyunu başlatır.

Oyun kurucu oyunu kurduktan sonra size bir tane gizli kod verecektir. O kodu katıl ekranına girdikten sonra katıl butonuna basın ve oyun kurucunun oyunu başlatmasını bekleyin.

Oyun başladığında karşınıza cevabını bilmesi imkansız bir soru gelecek, o yüzden başkalarının sorunun cevabı olabileceğini düşündüğüz cevabı yazarak sizin oluşturduğunuz cevabı seçmelerini umarak puan kazanabilirsiniz.

Oyunda puanlama şu şekildedir:\n- Doğru cevabı seçerseniz 2 puan kazanırsınız. Birisi sizin oluşturduğu cevabı seçerse 1 puan kazanırsınız.

Buraya kadar bizi dinlediğiniz için teşekkür ederiz :) Bizde oyun hakkında sizi dinlemek isteriz. Görüş ve önerilerinizi info@potensas.com ile paylaşabilirsiniz.

Daha az gör Daha fazla gör

Zarta - Türkçe Sosyal Zor Bilgi Yarışması oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Zarta - Türkçe Sosyal Zor Bilgi Yarışması yazarak arayın.

  • Zarta - Türkçe Sosyal Zor Bilgi Yarışması uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Zarta - Türkçe Sosyal Zor Bilgi Yarışması uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Zarta - Türkçe Sosyal Zor Bilgi Yarışması ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın