B.o.T

B.o.T

Action | RED BUTTON LLC

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 19 Haziran 2019

Oyun Özellikleri

Mekanik titanlar içeren bu çok oyunculu platform ile gerçek bir Xbox One / PS4 deneyimi mobil cihazınızda artık mevcut!

"Savaş konusundaki yeterliliğinizin beceri ve taktiklere bağlı olduğu mükemmel bir platforma sahibiz, oysa çeşitli hedef sistemlerin teknik özellikleri savaşçının performansı üzerinde bir etkisi yok."

- Canlı El Sanatları
B.o.T.'nin fizik motoru, savaş alanlarımız için gercekci hareket ve silah efektleri sağlar ve kapsamlı ve unutulmaz bir deneyim kazandırır. Unreal Engine 4 sayesinde yüksek teknolojili zırhlı savaşın geleceğinin tadını tam parmağınızla çıkarın.
Farklı ve özelleştirilebilir takım rolleri sunar: destek / topçu, tank, saldırı ve keşif - tarzınıza uyacak taktiklerinizi ve ekipmanlarınızı seçin.
Burada listelenen özellikler sadece Battle of Titans'ı tanımlamaya başlar. Nefes kesen gorseller ve strateji oyunları yaratan kapsamlı bir geçmişe sahip deneyimli oyun geliştiricileri ekibi tarafından oluşturuldu. B.o.T.'yi deneyin. Kendiniz için ve bize ne düşündüğünüzü söyleyin!

Anahtar özellikler:
- Benzersiz ve çeşitli tasarımlar ve işlevlerle Hafif, Orta ve Ağır meşeler. Yeniden tasarlanan geleneksel iki ayaklı robotlardan savaş alanında herhangi bir yere tırmanabilen yeni nesil "mech-arachnids" e kadar her şey.

- Roketatarları, zincir silahları ve hatta ÇYP silahlarını donatın. Cephanelikiniz, ağır makineli tüfeklerden, gezegenler arası korkuluk tarafından gönderilen yörünge vuruşuna kadar uzanıyor.

- Tam özelleştirme! Farklı zırh plakalarından ve şasilerden, bilgisayarınızın bacaklar için özel ek parçalara kadar her şeye sahip olacaksınız. Silahların, performanslarını daha da artıran ve bunları ihtiyaçlarınıza uyarlayan, hasar, yeniden yükleme süresi, atış hızı ve hatta mermi kapasitesini iyileştirmek için kendi bileşenleri bulunur! Hızını, dayanıklılığını ve hatta görünümünü etkileyerek kişiselleştirmenize yardımcı olacak 150'den fazla orijinal kombinasyon vardır. Özel ekipman ölümcül yürüyüş kale performansınızı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda seçtiğiniz yükseltmeler de savaş alanında görülebilir.

- 6-15 dakika süren küçük oyun seansları. Her maçta bir adrenalin enjeksiyonu yaşayın! Nerede isterseniz, ne zaman isterseniz, en sevdiğiniz kanepede bir oyun oturumu için rahatça oynayabilir veya seyahat ederken bir metro yolculuğunda hızlıca eşleştirebilirsiniz.

Saygılarımla,
Red Button Ekibi

Sorun bildir: support@battletitans.io

Daha az gör Daha fazla gör

B.o.T oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye B.o.T yazarak arayın.

  • B.o.T uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) B.o.T uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki B.o.T ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın