zor kamyon otopark 2019: kamyon sürme oyunlar

RevEngine Studios

Son Güncelleme 17 Kasım 2020

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Oyun deposu Park oyunları ve Otopark oyunları ile doludur, ancak bu kamyon kadar gerçekçi değildir. Bu park etme oyunu 2020. Eşsiz bir şekilde tasarlanmış gerçekçi fizik tabanlı kontroller, tüm benzersiz açılarıyla birlikte, tüm gerçek kamyon park etme simülatörü oyunları 2020'yi en iyi hale getirir. Tüm benzer park oyunlarından rahatsızsanız ve bazı yüksek kaliteli grafikler ve nadirlikler arıyorsanız, kargo arabası park etme oyunları 2020 size mükemmel şekilde uyar. Bu euro ağır kamyon park simülatörü 2019 şimdiye kadar en yüksek grafiklere sahip nihai simülasyon ve kamyon park oyunu! En iyi sürücünün tüm bu profesyonel becerilerine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, o zaman durmayın ve tüm gerçek kamyon park simülatörü oyununun en iyi park oyununun tadını çıkarın!

Mükemmel kamyon park etme oyunları 2019 size görevleri en kısa sürede geçirmek için park yerinde dolaşmak için çılgınca bir deneyim getirecek ve size süper çarpıcı grafiklerle yeni bir park simülasyonu dönemi sağlayacaktır. 2019 araba park oyunlarının aksine, bu gerçek kamyon şoförü, profesyonel sürücüler için zorlu olan son derece zor park yerlerine park etmeye çalışıyor. Üstün kaliteli grafikler, yüksek hassasiyetle kolay park yönetimi ve farklı kamera açıları, 2020 yeni kamyon park etme simülatör oyunlarında size gerçek bir his verir.

Parking Truck Mania oyunları 2020 sadece bir süre öldürmekle ilgili değil, aynı zamanda aracınızı nasıl park edeceğinizi de öğreneceksiniz. Oyunun tadını çıkarırken ve mükemmel kamyon şoförü ve treyler Park pro 2019 uygulayarak kendiniz ustalaşacaksınız. park etme ve sürüş konusunda uzman olmanızı sağlar. Yeni park simülatör oyunu, araba park simülatörü 2020'nin zorlu zorluklarını yaşamanıza izin veriyor. Aceleyi hissedin ve bu zorlu ortamda hayatta kalma parkuru olmaya çalışın. Direksiyona geçin ve kariyerinize başlamak için kamyon motorunu çalıştırın ve 3D kamyon sürüş simülatörü 2020 ile park becerilerinizi göstermek için cilalayın. Bu simülatör, park etme becerilerinde ne kadar iyi olduğunuzu kontrol etmenize olanak sağlar. Dikkatlice sürün ve aracınızı belirli bir sürede tam park yerine park edin ve ücretsiz bir kamyon sürme oyunları 2019 unvanını alın.

Sert Kamyon Park 2019 Özellikleri:
: Gerçekçi 3B çevre
: Gerçekçi sürüş kontrolleri
: Yüksek tanımlı ses ve harika kamera görüntüleri
: Direksiyon simidi, eğim ve düğme kontrolleri.

Daha az gör Daha fazla gör

zor kamyon otopark 2019: kamyon sürme oyunlar oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye zor kamyon otopark 2019: kamyon sürme oyunlar yazarak arayın.

  • zor kamyon otopark 2019: kamyon sürme oyunlar uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) zor kamyon otopark 2019: kamyon sürme oyunlar uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki zor kamyon otopark 2019: kamyon sürme oyunlar ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın