My Little Universe

My Little Universe

Simülasyon | SayGames Ltd

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 9 Ağu 2022

Oyun Özellikleri

🌖 MY LITTLE UNIVERSE – YARATICI OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Kendi küçük evreninde kaybol 👨‍🚀

Bir dünya yaratmak kolay değildir ancak bu heyecan verici gündelik dünya kurma macera oyununda öğreneceğin üzere kesinlikle çok eğlencelidir. Mükemmel gezegeni yapmak ⛏️ madencilik, üretim, ağaç kesme, kazma, döküm, inşaat ve biraz bahçecilik gerektirir ve tüm bunları, ilahi planına bir son vermeye niyetli ilkel canavarlarla 🐙 savaşırken yapmak zorunda kalacaksın.

Yalnızca bir kazma ve bileklerinin üstün gücünü kuşanarak, tanrının işini yapmaya başla ve yedi günden fazla bir süre boyunca yaratmaya devam edeceğin bu bağımlılık yapıcı, orijinal aksiyon oyununda bir harikalar dünyası inşa et.

TÜM DÜNYA SENİN ELİNDE! 🪐

🚀 Başlangıçta, bir roket gemisinde küçük turuncu bir adam vardı ve sonunda, sadece o minik turuncu ellerle inşa edilmiş muhteşem bir gezegen meydana gelecek. Madencilik yap, 15 farklı türde kaynak taopla ve onları ilahi ihsanının tadını çıkarabilecek görkemli bir gezegen cenneti yaratmak üzere sonsuz bilgelikle harca.

🚀 Nasıl ki Thor'un çekici, Neptün'ün üç başlı mızrağı varsa senin de bu oyunda canavarlarla savaşmada olduğu kadar kayaları parçalamada, madenleri kazmada ve altın madenciliği yapmada usta olan kuvvetli bir kazman var. İlahi üretkenliğini geliştirmek üzere kazmanı sekiz farklı seviyeye yükselt ve daha da fazla kaynak toplayarak inşa etmeye devam et.

🚀 Medeniyet senin gözetiminde gelişirken metal eritip maden işlemek maksadıyla sanayi tesisleri ve ilahi üretimlerinde sana yardımcı olması için sekiz farklı iyileştirme seviyesine sahip bir kazma ve canavar rakiplerine ilahi korkuyu salacak eşsiz Excalibur kılıcı dâhil olmak üzere sekiz çeşit silah üretebilirsin.

🚀 Gerçek gezegen cennetini yaratmak için gizemli yollarda ilerlerken inşa etmek, keşfetmek ve kendi çıkarın için kullanmak amacıyla 10 farklı oyun içi ortam türüyle genişlet ve çeşitlendir. Ancak canavarlara dikkat et; iğrenç kardan adamlar, düşmancıl entler ve uzaylı mantarsı düşmanlar dâhil 8 çeşit düşman, ilahi niyetlerini durdurmaya hazırdırlar.

🚀 Basit ama göz alıcı grafikler ve zengin bir ses düzeni, kendi yaratılış efsaneni yazdığın bu basit ama sürükleyici türler arası madencilik oyununun çekiciliğini artırır.

EYLEMLERİYLE BİR MELEK, KAVRAYIŞIYLA BİR TANRI! ☄️

Son zamanlarda tüm neşeni mi kaybettin? My Little Universe'de bolca eğlencenin yanı sıra saatlerce süren aksiyon ve macera bulacaksın. Bakir bir araziyi al ve onu, bir tanrıyı onun efendisi olduğu için gururlandıracak görkemli ve çiçek açan bir gezegene dönüştür. Kaz, doğra, üret, parçala, madencilik yap ve ilahi lütfa ve tamamen sana ait küçük bir evrene giden yolda savaş.

My Little Universe'i hemen indir ve tanrının işini üstlen!

Privacy Policy: https://say.games/privacy-policy
Terms of Use: https://say.games/terms-of-use

Daha az gör Daha fazla gör

My Little Universe oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye My Little Universe yazarak arayın.

  • My Little Universe uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) My Little Universe uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki My Little Universe ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın