FPS Komando Gizli Görev - Ücretsiz Atış Oyunları

Standard Games Studios

Son Güncelleme 10 Şubat 2020

400M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Yeni FPS Atış Oyunu

Toz Kasabası

• fps ordusu komando misyonuna hoş geldiniz. Bu fps atış oyunları 2020'de özel olarak eğitilmiş bir ordu komando olarak tüm teröristlerle karşılaşacaksınız. Tüm fps oyunları sevgilisi için onurlu bir şekilde gerçek komando gizli misyonu sunuyoruz. Fps komando atış oyununda bağımlılık yapıcı oyun ve modern savaş silahları boş zamanınızı heyecanlandıracak. Sen tüm teröristleri ortadan kaldırmak zorunda fps gizli misyonu bir komando asker. Ücretsiz atış oyunları arasında çeşitli ölümcül silah av tüfeği, tabanca ve tüfekler bulunmaktadır. Uzman bir ordu komando'sunuz, bu yüzden gerçek komando atış görevini tamamlamak için ön plana çıkın.

Kar Zamanı

• Çevrimdışı FPS atış oyunları cephedeki grev oyunlarıdır. Silah atış becerilerinizi kullanın ve ücretsiz atış oyunlarındaki tüm terörist düşmanları yok edin. FPS komando oyunu heyecan verici bir hikaye-line dayalı silah grev eğlenceli. Gerçek komando çekim 3D oyunu ücretsiz oyun 2020 olarak tüm çekim çılgınlığı yerine getirecektir. Zaferler gerçek bir komando atış oyunu misyonu, bu yüzden dövüş becerilerini kullanın ve imkansız misyon oyunu tamamlamak. Terörist düşmanlarınız normal değil, aynı zamanda herhangi bir karşı saldırı özel kuvvetleriyle savaşmak için tamamen eğitilmişlerdir. Öyleyse hazır olun, silah atış oyunlarındaki düşmanlardan korkmanıza gerek olmayan fps komando gizli görevinin özel bir savaşçısısınız.

Günah Şehri

• Gerçek komando 3D oyun çekim - ücretsiz oyunlar 2020 ordu askerleri onları tamamlamak için birçok misyonu vardır. Bu tüm fps komando atış hedeflerini önceden silahlarla tamamlayacaksanız, silah atıcı oyunlarının mükemmel bir savaşçısı olacaksınız. Her başarı seviyesinde, bir sonraki seviyeye yükseleceksiniz. Daha fazla oynayın ve ekstra kazanın, daha güçlü silahların kilidini açın, gerçek zafere ulaşmak için sonuna kadar hayatta kalın. Teröristlerle savaşırken sağlığınızı takip edin, sağlık kiti edinin ve hayatta kalın. Silahını zamanında yenile ve düşmanları ele geçirmek için süre içinde bir zafer kazan.

Şimdi, ne bekliyorsun? FPS Komando Gizli Misyon - Ücretsiz Atış Oyunları indirin ve gerçek zaferin tadını çıkarın.

Temel Özellikler

 Çevrimdışı ve Serbest Atış Oyunu
 50+ Heyecanlı Görev
 Çoklu Modern Silahlar
 Gerçekçi 3D Grafikler
Multiple Birden Fazla Savaş Alanında Oyna
 Kaliteli Ses Efektleri
 Bağımlılık Yapan FPS Oyunu Oyna
 Basit ve Pürüzsüz Silah Atış Kontrolü
 Etkileşimli ve Eylem Paketli Ortam

FPS Komando Gizli Misyon - Ücretsiz Atış Oyunları, başkalarıyla paylaşın. Geri bildirimde bulunun, böylece sizin için daha iyi fikirler sunmaya devam edeceğiz.

Daha az gör Daha fazla gör

FPS Komando Gizli Görev - Ücretsiz Atış Oyunları oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye FPS Komando Gizli Görev - Ücretsiz Atış Oyunları yazarak arayın.

  • FPS Komando Gizli Görev - Ücretsiz Atış Oyunları uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) FPS Komando Gizli Görev - Ücretsiz Atış Oyunları uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki FPS Komando Gizli Görev - Ücretsiz Atış Oyunları ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle
Yüklemek İçin Tıklayın