Sim Companies

Sim Companies

Strateji Oyunları Sim Companies s.r.o.

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç

Oyun Özellikleri

Kendi şirketinizi kurmanın, bir iş adamı olmanın nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Sanal bir ekonomide yeteneklerini diğer oyunculara karşı ölçmek mi istiyorsun? En iyi karı getiren bir üretim, perakende veya araştırma şirketine sahip olmak ister misin? Bütün bunların hepsi sanal ekonomideki mevcut şartlarda ve iş fırsatlarını tespit etmede ne kadar yetenekli olduğuna bağlıdır. Sim Companies, sana, çeşitli kaynaklarla deneyler yapmana ve oyundaki diğer oyunculara karşı yeteneklerini test etmene imkan sağlayan son derece çok yönlü bir tarayıcı oyunudur. Sim Companies, sana, gerçek dünya ekonomik ilkelerini kullanan bir şirketi yönetmenin eğlencesini ve deneyimini vermeyi amaçlayan bir iş simülasyonu strateji oyunudur. Oyunun amacı, karlı ve rekabetçi bir iş oluşturmaktır. Her oyuncu bir başlangıç sermayesi ve biraz da varlık alır. Oyuncuların her günkü görevleri arasında kaynak tedarik zincirinin üretimden perakende satışa kadar yönetilmesi, iş ortaklarının bulunması, finansman sağlanması vb gibi faaliyetler gelir.

Oyuncuların başarılı olmaları için piyasa koşullarını iyi okuyabilmeleri ve şurada burada bazı alım satım kısayolları kullanmaları, belki de onların piyasadaki giriş kaynaklarını, piyasaya üretip perakende olarak sattıklarındaki fiyattan daha ucuzdan almaları gereklidir. Oyuncular araştırmaya ne zaman yatırım yapmalı? Şirket yönetimini neyin eğlenceli neyin sıkıcı yaptığı hakkında düşündük. Sim companies'in felsefesi; kendi işini kurarken bir sürü ekstra ayar doldurmana gerek kalmadan ilginç kararlar almana imkan sağlamaktır. Gerçek dünyayı tüm kanun ve diğer kısıtlamalarıyla simule etmek istemiyoruz, bunun yerine oyunculara şirket finans ve değerini etkileyecek kararlar verme özgürlüğünü vermek istiyoruz.

İşletme becerileri kazan. Sim Companies oynayan kişiler, takım çalışması, ticari işlemler, liderlik ve iş geliştirme konularında bilgi kazanır ve yeteneklerini geliştirir. Aktif katılım ile öğrenmek, uzun süreli yetenek edinmeyi garanti eden yerleşik bir yöntemdir. Oyun, oyunculara başarı rozetleri verir. Şirketlere işe alım, altyapı inşaatı, piyasadan kar elde etme ve diğer aktiviteler için ödüller verilir. Bu memnuniyet, doğru kararlar alındığında pozitif geribildirim sağlar ve işinizi sıfırdan kurduğunuzda iyi ve uygun kısa vadeli hedefler sunar. Bu; gerçek dünyada beklediğiniz küçük işletmeler için devlet teşviklerine benzer. Sım Companies, avantajını, talebe perakende satış sektörünün yanıtını veya sanal şirketlerin sunduğu fiyatları yansıtan gelişmiş bir ekonomik modelden almaktadır. Oyuncular, mağazalarında ürünler sunarken miktar ve fiyatları kontrol edebilirler.

Tüm oyuncuların perakende satış parametreleri, ürünlerin nasıl hızlı satıldıklarını yansıtmak için birleştirilir. Oyuncular, daha sonra kendilerinin daha yüksek fiyattan satış yapmalarına imkan sağlayacak talebi geçici olarak artırmak için belirli bir süreliğine satıştan çekilebilirler. Başarı için doğrusal bir yol yoktur, kararlar mevcut piyasa ve perakende satış koşullarına göre iyi ve kötüdür. Kesin bir kazanma stratejisi yoktur ve doğru stratejiyi bulsanız bile, her zaman onu geliştirecek yollar vardır. Daha da önemlisi, eğer diğer oyuncular stratejinizi bulursa; zaman geçtikçe daha az ve daha az karlı hale gelecektir, özellikle de herkes onu yapmaya başlarsa.

Daha az gör Daha fazla gör

Sim Companies oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Sim Companies yazarak arayın.

  • Sim Companies uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Sim Companies uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Sim Companies ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın