SIEGE: World War II

SIEGE: World War II

Strategy | Imperia Online JSC

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 17 Aralık 2020

Oyun Özellikleri

Dünyanın dört bir yanındaki gerçek oyunculara karşı bu PvP oyununda rakiplerinizle düellolarda çarpışın. Stratejik kararlar verin, askeri operasyonlara liderlik edin ve zorlu rekabete dayanarak sezon sıralamalarında zirveye ulaşın.

İkinci Dünya Savaşı generali olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Karar verme becerilerinizi SIEGE: World War II'de test edin.

• Destansı PvP düellolarında gerçek oyunculara karşı savaş
• Rakiplerinizi ezmek için mükemmel desteler yarat
• Güçlü birliklerin ve taktik kartlarının kilidini açın, toplayın ve yükseltin
• Kartları paylaşmak ve sıralamalarda hükmetmek için ittifaklara katılın veya ittifaklar kurun
• Yayınlanmamış kartlara erken erişim elde etmek için prestij rütbeleri kazanın
• Haftada iki kez yeni zorluklar da dahil olmak üzere sürekli yayınlanan yeni içeriğin keyfini çıkarın

OYUNCULAR ARASINDA YÜKSEK GERİLİM

Devasa orduların kontrolünü elinize alın ve canlı PvP savaşlarında dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncularla çarpışın. Epik çatışmalarda becerilerinizi ve taktiklerinizi anında test edin. Kaçınılmaz kararlarınız savaşın gidişatını değiştirecek!

Oyunculara karşı oynamaya hazır değil misiniz? Sorun değil! Gerçek rakiplerden önce deste yapınızı mükemmelleştirmek için, botlara karşı pratik yapın. Sizin için mükemmel olan oyun stilini bulmak için, farklı stratejileri ve taktikleri test edin.

STRATEJİ OLUŞTURMAK

Kartları toplayın ve yükseltin ve saldırı ve savunma askeri stratejinizi ve taktiklerinizi oluşturmak için kullanın. Toplamak için sayısız ve benzersiz kartlar var!

Nişancılar, keskin nişancılar, paraşütçüler ve tabii ki tanklar gibi gerçekçi İkinci Dünya Savaşı birimleri ile mükemmel ordunuzu oluşturun. Ardından hava saldırıları, mayın tarlaları, topçu saldırıları ve daha fazlası gibi taktiklerle destekleyin.

GÜZEL OYUN VE MUHTEŞEM GRAFİKLER

Efsanevi İkinci Dünya Savaşı’nın alanlarına dayanan birçok farklı haritalar olacak. Gerçekçi grafikler ve animasyonlar, sizi gerçekten aksiyonun bir parçası gibi hissettirecek.

İTTİFAK SAVAŞLARI

Mevcut ittifaklara katılın veya işleri kendi elinize alarak kendi ittifakınızı başlatın ve arkadaşlarınızla SIEGE: World War II topluluğunun bir parçası olun.

GÜNLÜK ÖDÜLLER

Nadir kartlar kazanmak ve piyadelerinizi yükseltmek için her gün sandıkları açın. Her oynadığınızda yeni sürprizler sizi bekliyor!

SABİT GÜNCELLEMELER

SIEGE: World War II her sezon yeni kartlar ve yeni zorluklar getiriyor. Sürekli oyun içi değişikliklerin olması, her zaman yeni strateji kararları alacağınız anlamına gelir. Her sezon yeni sıralamalar, en iyi olduğunuzu tekrar kanıtlamanızı sağlar.

Konfor alanınızdan çıkmanız ve strateji oluşturma becerilerinizi test etme konusunda size yardımcı olmak için, haftada iki kez yeni kişisel zorluklar çıkarılır.

_______________________________________________

Yardıma mı ihtiyacınız var?

E-posta: siegeww2-support@imperialsupport.org

SIEGE: World War II gerçek zamanlı çok oyunculu bir strateji oyunudur, yani çevrimiçi oynamak için bir ağ bağlantısı gereklidir.

SIEGE: World War II tamamen ücretsiz olarak oynanabilirken, bazı oyun içi ögeler gerçek parayla satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, uygulama içi satın alımları cihazınızın ayarlarından devre dışı bırakabilirsiniz.

Daha az gör Daha fazla gör

SIEGE: World War II oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye SIEGE: World War II yazarak arayın.

  • SIEGE: World War II uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) SIEGE: World War II uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki SIEGE: World War II ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın