Sohoo Poker - Texas Holdem

Sohoo Poker - Texas Holdem

Kağıt | Sohoo Poker

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 27 Mayıs 2020

Oyun Özellikleri

Sohoo Poker, Texas Hold 'Em ve Omaha da dahil olmak üzere dünyanın en iyi ve en ilginç poker oyunudur, aynı zamanda zengin Texas oyunları sayesinde, dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncuyla oyunun tadını çıkarabilirsin. Texas Hold'em'in daha çok farklı kuralları da oyuna eklenecektir, hemen uygulamamızı indir ve oynamaya başla!

Oyun özellikleri:
Bedava Çip - Oyunu indirerek bedava bir çok çip alacaksın! Ayrıca, günlük giriş yaparak, özel günlük görevleri tamamlayarak, yükseltme yaparak ve arkadaşlarını davet ederek de bol miktarda çip kazanabilirsin!

Sohoo Puanları - Sohoo Poker'de önemli bir büyüme sistemi. Sohoo Puanları'nı yükseltme yaparak ve görevleri tamamlayarak alabilir, daha sonra çip, koleksiyon ve turnuva fişleri gibi çeşitli oyun içi ürünlere karşılık onları kullanabilirsin. Bol miktarda ürünler seni bekliyor!

Gerçek Oyun Deneyimi - Oyunculara mümkün olan en gerçekçi ve en iyi Texas Hold'em Poker'i sunmak için ve oyuncuların sadece Texas Hold’em heyecanıyla değil, aynı zamanda Sohoo Poker dünyasında da eğlenmelerini sağlamak için, Texas Hold'em kurallarını ve ayrıntılarını dikkatlice inceledik.

Muhteşem sanat tarzı ve sahneye özel efektler - Sohoo Poker'in sanat tarzı, genel estetik standartlara uygundur, aynı zamanda oyunculara gerçek poker masasında sürükleyici Texas Hold'em oynama hissi sunmaktadır.

Adil Oyun - Sohoo Poker'i harika bir Texas Hold'em oyunu yapmak için, adil bir oyun ortamı yaratmanın en önemli hedef olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden algoritmamızı tekrar tekrar iyileştirdikten sonra, en sonunda uluslararası RNG sertifikasını aldık!

Daha az gör Daha fazla gör

Sohoo Poker - Texas Holdem oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Sohoo Poker - Texas Holdem yazarak arayın.

  • Sohoo Poker - Texas Holdem uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Sohoo Poker - Texas Holdem uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Sohoo Poker - Texas Holdem ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın