Lord of Seas

Lord of Seas

Strateji Oyunları | Atlas Studio Co., Ltd.

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 14 Şubat 2022

Oyun Özellikleri

Hazine peşindeyken gemilerine dev deniz canavarı Kraken saldırdı, ıssız bir adaya sürüklendiniz. İyi kalpli bir deniz kızı sizi kurtardı ve hikayen böylece başladı...

Keşfedilmemiş denizlerde geçen; savaşlar, kayıp adalar ve hazinelerle dolu gerçek zamanlı MMO strateji oyunu Lord of Seas'ta kendi destanını yaz. Diğerleriyle bir araya gelerek denizleri korsanlardan geri alabilir ve refah dolu medeniyetler inşa edebilir ya da tek başına mücadele edip doğa üstü zorluklar ve düşman güçleri karşısında hayatta kalmaya çalışabilirsin.

İnşaat, genişleme, yelken açma, keşif, ticaret, savaş, bulmacalar, hazine avcılığı, Efsanevi Korsan Kahramanlar, Destansı Korsan Gemileri ve Atlantis hazineleri seni bekliyor!

**Özellikler**
Gerçek Zamanlı Savaşlar
Savaşlar önceden hesaplanmıyor, haritada gerçek zamanlı olarak yaşanıyor. Herkes istediği zaman savaşlara girip çıkabiliyor. Böylece gerçek zamanlı strateji deneyimi sunuluyor.

Keşfedilmemiş Denizler
Lord of Seas'ın dünyası kalın bir sisle kaplı. Keşfedilmemiş denizlere doğru uçmaları ve buralardaki gizli hazineleri bulmaları için kartallar gönder. Gizemli yapıları araştır, düşmanlarına dair istihbarat al, kendini savaşa hazırla!

Efsanevi Korsan Gemileri
La Niña'dan Kaya Çene'ye, Muhafız'dan Viking Yelkenlisi\'ne kadar bir sürü efsanevi gemiyi muharebe alanına çağır ve düşmanlarını şaşırt.

Panoramik Harita
Oyundaki tüm aksiyon oyuncuların ve NPC karakterlerin yer aldığı devasa bir haritada yaşanıyor. Sınırsız Yaklaştırma özelliği sayesinde dünya görünümü ve tekli ada görünümü arasında dilediğince geçiş yapabilirsin.

Denizi Fethet
İttifakınla omuz omuza çarpış ve keşfedilmemiş Denizlerin kontrolünü ele geçir. Diğer oyuncularla kafa kafaya savaş ve en iyi taktikleri kullanarak MMO strateji savaşlarından galip çıkan taraf sen ol!

Daha az gör Daha fazla gör

Lord of Seas oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Lord of Seas yazarak arayın.

  • Lord of Seas uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Lord of Seas uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Lord of Seas ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın