City Island 4 - Town Simulation: Village Builder

City Island 4 - Town Simulation: Village Builder

Strateji Oyunları | Sparkling Society - Build Town City Building Games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Oyun Özellikleri

Mobil cihazında en popüler şehir kurma simulasyon oyunu serisini oyna!
Bir Şehir Kur: Kendi ufuk çizgini oluşturmaya hazır mısın? Bu popüler ücretsiz şehir kurma oyununa hemen atla ve kendi Şehir Adanın, ada sakinlerinin ve senden önce 50 milyondan fazla oyuncunun tecrübe ettiği eğlencenin keyfini çıkar. Bu yeni sim oyunu City Island 4 - Town Simulation: Village Builder 'da biraz para ve altınla birlikte egzotik bir cennet adasına sahip olacaksın, şimdi mutlu insanlar ve bir sürü bina ile dolu, harika bir ufuk çizgisine sahip canlı ve zengin bir şehir kurma sırası sende. Şehir kurucusu olarak Adanı yönetip bir köye, sonra bir kasabaya ve en sonunda da bir megapole dönüştürmen gerekiyor. Onu istediğin gibi kur, hem çevrimiçi, hem de çevrimdışı oynayabileceğin hayallerindeki şehir adasını kur!

Mobil cihazında en popüler şehir kurma simulasyon oyunu serisini oyna! Bu yeni City Island, City Island 4: Sim İş Adamı (City Island 4 - Town Simulation: Village Builder), sim oyununda, şehir kurma hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Bir adadaki küçük bir köyü büyütüp birden fazla adayı içeren bir metropole dönüşmesini sağlayan iş adamı olacaksın. Yeni adalar keşfet, şehrini büyüt ve şehir hayatını geliştir, vatandaşlarını mutlu tut, taşımacılığı yönet ve keşiflerle dolu bir sanal dünyanın keyfini çıkar! Muhteşem ayrıntılı grafiklere ve gerçekçiliğe sahip City Island serisini şu ana kadar oynayan 50 milyondan fazla oyuncuya katıl. Nakit akışını ve şehrinin büyümesini devam ettirmek için binalarını ve dekorasyonlarını stratejik olarak yerleştir. Karda, yağmurda, güneşte, gece ve gündüz adalarının canlanışını izle! Çevrimiçi ya da çevrimdışı hareket halindeyken şehrini yönet ve büyüt.

City Island 4: Sim İş Adamı (City Island 4 - Town Simulation: Village Builder)
Yüksek not alan City Island 3'ün ardından: Sim şehri kurma oyunu City Island 4: Sim İş Adamı, son derece popüler şehir kurma oyunları serisinin dördüncü oyunu. Küçük bir adada biraz nakit ve altınla başlıyorsun, daha sonra köyünü yönetip onu küçük bir şehre ve hatta bir metropole dönüştürmen gerekiyor. Şehir kurma oyunlarını seviyorsan, son derece ayrıntılı 250'den fazla muhteşem binaya sahip City Island 4 senin için en iyi seçenek. Harika bir şehir hayatına sahip dünyanın en popüler şehir kurma simulasyon oyununa katıl. Tamamlanması gereken bir dolu eğlenceli mücadele var, örneğin canlanmayı sağlamak için şehrini en iyi şekilde organize etmenin yolunu bul, özel binaları inşa edebilmek için yeteri kadar malzeme toplamak amacıyla etkinliklere katıl, vatandaşların için sunduğun taşımacılık imkanlarını yönet, onları mutlu tutmak ve daha fazla nakit kazanmak için vatandaşlarına yeteri kadar iş ve toplum binası ver. Çeşitli hava koşulları, gündüz ve gece döngüsü ve daha bir sürü harika şehir hayatı unsuruyla artırılmış gerçekçiliğin keyfini çıkar.

Bir belediye başkanı olarak, vatandaşlarını mutlu tutmak için bina bakımı, yangınlar gibi gerçek hayat zorluklarını çözmen, hizmetler sunman, toplumun diğer ihtiyaçlarını karşılaman, parklar, dekorasyonlarla nüfusunu artırman, yollarla, üzerinde trenler olan demiryollarıyla, yürüme yollarıyla, kanallarla, rıhtımlarla, kargo gemileriyle taşımacılığı sağlaman ve toplumunu büyütmek ve şekillendirmek için zorlukları yenmen gerekiyor.

Daha az gör Daha fazla gör

City Island 4 - Town Simulation: Village Builder oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye City Island 4 - Town Simulation: Village Builder yazarak arayın.

  • City Island 4 - Town Simulation: Village Builder uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) City Island 4 - Town Simulation: Village Builder uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki City Island 4 - Town Simulation: Village Builder ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın