Tropik Kasaba - Ada Şehri (Town Build Sim Game)

Tropik Kasaba - Ada Şehri (Town Build Sim Game)

Strategy | Sparkling Society - Farm Games & Paradise Tycoon

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 26 Ağustos 2019

Oyun Özellikleri

Şehir binalarını sevenler için: Tropikal bir adanın koyuna kaçın ve hayalinizdeki kasaba köyünü inşa edin!

Cihazınıza yeni bir şehir kurma simülatörü geliyor. Şehir hayatınızı nasıl yaratacağınız ve tasarlayacağınız konusunda sınırsız seçenekler sunan yaratıcı oyunları sever misiniz? Öyleyse bu yeni şehir kurma oyunu tam size göre. City Island 2 - Building Simulation Game oyunundan uyarlanmış fakat yeni etkileşim tasarımına ve tamamen yeni bir para toplama yöntemine sahiptir. Şimdi her zaman yapacak bir şeyiniz ve toplayacak paranız olacak!

Bu oyun, büyük gökdelenlere dönüşen basit evlerden başlayarak, yönetim planlama ve organizasyon becerilerinizi test edecek. Parklar, sokaklar, eğlence ve istihdam alanları yerleştirin. Elektrik, sağlık ve polis ve yangın koruması gibi temel şehir hizmetlerini sunmayı unutmayın. Vatandaşlarınız, özel ortamlarında onları ne kadar mutlu edersiniz o kadar memnun ve üretken olur.

Muhteşem grafikler, "dokunarak" oynanan City Island 2'den uyarlanan bu oyunun önemli bir parçasıdır. Başlar başlamaz sizi, güzel binalar, mağazalar ve stadyumlar bekliyor. Şehrinizi ne kadar büyütürseniz, binalarınız o kadar dekoratif ve detaylı hale gelir. Siz yatırım yaparken, kasabanız hayal ettiğiniz rüya toplumu haline gelir ve metropol olma yolunda ilerler.

Bu, oyun oynarken öğreten, şehir planlaması, kaynak yönetimi ve bir şehri çalıştırmak için gereken hizmetleri artıran türde bir şehir oyunudur. Vatandaşlarınızın gelişmelerinizle nasıl etkileşim içinde olduklarına dair gerçek dünya kuralları sunar. Özel seçenekler, şehrinizi uygun gördüğünüz şekilde düzenlemenize izin verir ve yeni zorluklarla başa çıktıkça oyun deneyiminizi değiştirmenize izin verir.

Vatandaşlarınızı mutlu ettiğinizden emin olun, yoksa rüyalarınızın şehrini inşa etmek için gereken gelirleri elde etmeyeceksiniz. Bu kasabada bir iş adamı olmak istiyorsanız, gerçek dünyada olduğu gibi, vatandaş memnuniyeti başarının anahtarıdır. Farklı ortamlar ve düzinelerce farklı bina bu mutluluğu devam ettirmenize yardımcı olacaktır. Ne kadar çok oynarsanız, şehrin sırları ve nasıl işlediği hakkında o kadar bilgi elde edersiniz.

Gerçek dünya tasarımı ile sınırlı kalmayın. Bu yeni oyunda şehrinizi kurmak için binlerce seçenek var. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynayabilirsiniz. Ücretsiz olarak herkes başlayabilir. Özel yükseltmeler ve binalar için küçük ödemeler mevcuttur, ancak zorunlu değildir.

Bu yeni oyunu indirin ve hayallerinizdeki kasabayı inşa edin.

Daha az gör Daha fazla gör

Tropik Kasaba - Ada Şehri (Town Build Sim Game) oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Tropik Kasaba - Ada Şehri (Town Build Sim Game) yazarak arayın.

  • Tropik Kasaba - Ada Şehri (Town Build Sim Game) uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Tropik Kasaba - Ada Şehri (Town Build Sim Game) uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Tropik Kasaba - Ada Şehri (Town Build Sim Game) ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın