İmkansız Araba Dublör Oyunları

İmkansız Araba Dublör Oyunları

Macera Oyunları | Frolic Games Studio

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 14 Ocak 2022

Oyun Özellikleri

En tehlikeli dublör araba gökyüzü yolları oyununu kazanabilir misin?

İmkansız parça oyunları oynayarak gökyüzü yollarında en iyi araba sürüşünün tadını çıkarın. Size bir efsane gibi gökyüzüne dokunmak için muazzam yüksekliklerde harika arabaları sürebileceğiniz en heyecan verici imkansız dublör araba pistleri simülatör oyununu sunuyoruz. Süper güçlü arabalarla rampalarda çılgın hareketler yaparak imkansız parkurlarda benzersiz bir sürüş deneyimi yaşayın. İmkansız bir düşüşten kaçınmak için arabayı sürerken dikkatli olun. Tehlikeli yolda araba kullanmak, gökyüzü yolundaki rampaların zikzak izlerinde zorlu bir sürüş oyunudur.

İmkansız araba oyunlarında bağımlılık yapan ve zorlu modlar:
İmkansız sürüş simülatörü, aşağıdakiler dahil 6 heyecan verici mod getiriyor; kampanya modu, dublör modu, çok oyunculu mod, mega rampa modu ve sonsuz mod. Tüm modlar bulutlu akşamlar, bilim kurgu yıldız savaşları, gün ışığı şehri ve rastgele olan 4 ultra grafik ortamda oynanabilir. Aşırı sürüş heyecanını yaşamak için çatıdaki araba simülatörü oyunlarını oynayın. Mega rampalı gökyüzü yolları, tehlikeyi seven sürücüler için tasarlanmıştır. Biraz asi yarış için oyuna girin.

KAMPANYA MODU: Kampanya modu, tehlikeli sürüş simülatörü oyunlarının kolay eğitimi için tasarlanmıştır. Çılgın araba dublör oyunu sizi içinizdeki döküntü sürücünüzü serbest bırakmaya davet ediyor.

STUNT MODU: Oyun burada heyecan verici hale geliyor. Dublör modu, vahşi sürücüler için özel olarak tasarlanmıştır. Seviyelerle ilerledikçe yolun karmaşıklığı artar.

ÇOK OYUNCULU MODU: Yarışı kazanmak için çılgın trafik sürücüleri ile yarışın. Çok oyunculu mod veya yarış modu, çılgın spor araba yarışı meraklıları içindir. Arabayı rampadan geçirin ve tüm trafik yarışçılarını yenmek için dönüşler boyunca sürükleyin.

MEYDAN OKUMA MODU: Meydan okuma modu, tüm imkansız dublör araba seviyelerini kazanmanız için sizi cesaretlendirir. Seviyeler kazandıkça zorlaşır. Gerçek bir sürüş oyunları aşığı, tüm seviyeleri kazanacak ve bitiş çizgisine ulaşacaktır.

MEGA RAMPA MODU: Mega rampa araba yarışı seviyesi ürpertici bir macera sunar. Rampalar gökyüzünde çok yüksek. Sürekli değişen imkansız pistler ve yolun genişliği, onu çok heyecan verici ve heyecan verici hale getiriyor. Şimdi deneyin!

SONSUZ MOD: Eğlenceyi neden bitirelim? Spor arabanızla sınırsız akrobasi seviyesine ulaşın. Köprüler arasında atlayarak ve lastikler gıcırdayıncaya kadar arabayı sürükleyerek öfkenin her yerine sürün. Bu offroad gökyüzü dublör araba oyunlarında eğlence asla bitmez.

Gökyüzü Dublör Sürüş Oyunlarının Heyecanlı Maceraları:
İmkansız parça simülatör oyununu oynayarak gerçek bir dublör sürücüsü hissine kapılacaksınız. Süper süspansiyonlu ve gerçekçi kırılma fiziği ile çok sayıda süper Büyük lüks otomobil arasından 4x4 arabanızı seçin. Çılgın akrobatik hareketler yapmak için, emniyet kemerinizi sıkın ve devasa yüksekliklere tırmanırken bir sürü devasa aracın keyfini çıkarın ama şehre düşmemeye çalışın aksi takdirde kaybedersiniz.

Cesaret başlasın!
Her seviye heyecan verici ve zorludur, bu da onu en heyecan verici araba dublör oyunu yapar. Ciddi stuntlar yaparak kontrol noktasına ulaşın, ancak yarış süresi sınırlı olduğundan bitiş çizgisine ulaşmak için bunu hızlı yapmanız gerekir.

İmkansız Araba Dublör Oyunları: Aşırı Yarış Pistleri Özellikleri:
• Orta havada stunts ve gökyüzüne yüksek sürüş parkurları
• İmkansız pist oyunlarında içinde gerçek dublör arabaları olan spor arabaları.
• Xtreme araba dublörleri ve gerçekçi araba sürüş simülasyonu
• Heyecan verici yeni mega rampalı yeni ücretsiz araba sürüş oyunları
• Şaşırtıcı, atlayışlar ve engellerle tehlikeli keskin dönüşler izler
İmkansız araba yarışı simülatörü deneyimi için hızlanma için ağır nitro motor

Tüm seviyeleri kazanma cesaretini gösterin

Daha az gör Daha fazla gör

İmkansız Araba Dublör Oyunları oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye İmkansız Araba Dublör Oyunları yazarak arayın.

  • İmkansız Araba Dublör Oyunları uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) İmkansız Araba Dublör Oyunları uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki İmkansız Araba Dublör Oyunları ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın