ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

İmkansız oyunları seviyor musun? Evet ise, imkansız pistlerde limuzin arabasıyla imkansız sürüş oyunları oynamak için vaktiniz geldi. İmkansız Limuzin Sürüş Simülatörü Parçaları Oyunu, gökyüzü yüksek korkutucu sürücü parçaları üzerinde çılgınca zorluklar sunuyor. Bu off-road imkansız yol rampalar ile limuzin stunts yapmak ve sonsuz sürüş macera için yüksek atlar yapılır. Tehlikeli yollarda sürüş yapan limuzin, heyecanla dolu ve eğlenceli. Olası bir düşüşten kaçının, aksi takdirde lüks parti limuzininiz yüksekten düşecek.

Zor, zorlu ve tehlikeli parçalarda İmkansız Sürüş Oyunları oynayarak deli, heyecanlı ve öfkeli Limo fantezi şutlarını gerçekleştirin. Aşırı limuzin, zorlu ve eğlenceli yollarda güvenle sürüş becerilerine ihtiyaç duyar. Yeni yarış pistlerine tırmanırken, imkansız düşüşü önlemeniz gerekir. Bu yarış macera, sonsuz korkutucu bir sürüştür. Sürüş imkansız limuzin, rampa engelleri ve uçan helikopterlerle ilgilenirken, diğer bir deyişle lüks limuzin arabanız çökecektir.

Impossible Limo Driving Simulator Tracks, 2017 yılının en zor deli stunts oyunudur. Sorumlu bir sürücü, ölüm korkusuyla yüzleşmek için emniyet kemerinizi takın ve bu lüks araba sürüş oyununda deli stuntları gerçekleştirin. Tehlikeli sürüşün imkansız zorluğunu kabul edin.

İmkansız Limuzin Sürüş Oyunu Simülatörü Parça Özellikleri:
- Gerçek hayat stunt mani oyunu
- Orta hava stunts'ları ve gökyüzü yüksek sürüş parkurları
- İmkansız yollarda gerçek dublör araçlarıyla lüks araçlar.
- Aşırı araba stuntsları ve gerçekçi araba sürüş simülasyonu
- 2017 yılının yeni ücretsiz izi sürme oyunu, heyecan verici yeni yüksek izlerle
- Şaşırtıcı, atlama ve engeller ile tehlikeli keskin dönüşler izliyor
- İmkansız araba yarışı simülatörü deneyimi için hızlanma için güçlü motor

Impossible Limo Sürüş Simülatörü Oyunları Parçalar oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Impossible Limo Sürüş Simülatörü Oyunları Parçalar İndirin