Babayla Spa Günü - Kızlar için Süslenme Macerası

TabTale

Son Güncelleme 28 Temmuz 2020

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Jessica'nın doğum günü ve hayalindeki doğum günü hediyesi Babasıyla spada bir gün geçirmek! Baba tabi ki evet diyor - küçük kızı için her şeyi yapabilir! Spada bir gün geçirmek Baba için iyi bir vakit geçirme anlamına gelmiyor ve kendisini nelerin beklediğini bilmiyor. Hayatının sürprizini yaşayacak - umarız beğenir! Lüks spa güzellik salonu uygulamalarına hazırlıklı ol - Baba ile birlikte! Herkesin tırnakları, saçı, cildi ve aklı zaman zaman biraz lüksü hak ediyor!

Jessica'nın doğum günün muhteşem geçmesini sağlamak senin görevin.. ve Babanın işi yarıda bırakmamasını sağlamak da! O erkeklerin erkekleri ve spa günlerine alışkın değil. Manikür, pedikür, yüz bakımı ve daha fazlası gibi rahatlatıcı spa uygulaması yaptır. Babası bile tırnaklarını yaptıracak! Spada şımartılmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Özellikler:
> Baba spada doğum gününe evet demiş olabilir... ama biraz cesaretlendirilmeye ihtiyacı var! Spa veya güzellik salonlarına alışkın değil! Onu mutlu et!
> Spayı tasarla ve dekore et ve Jessica'nın doğum günü kutlaması için harika görünmesini sağla! Jakuziyi de hazırla!
> Yumuşak bir bornoz olmadan spa gününün anlamı ne? Jessica ve Babasını kendi tasarladığın bornoz ile giydir. Pofuduk terlikleri de unutma!
> Babayla manikür ve pedikür yaptır - ayaklarını minik minik ısıracak olan küçük balıklar konusunda onu uyar ki korkmasın!
> Jessica ve Babasının ellerini ve ayaklarını havalı çıkartmalarla süsle ve el ve ayak tırnakları için güzel oje renkleri ve şablonları seç.
> Spa güzellik salonunda süslenme zamanı! Babayı bundan hoşlandığına dair ikna et. Onu tıraş et ve parlak bir ruj, ayrıcalıklı bir göz kalemi ve pırıltılı allıkla onu güzelleştir!
> Aynı eski saç sitiliyle baştan aşağı yenilenmenin bir anlamı yok, değil mi? Bir sürü yeni saç sitili oluşturmak için özel kuaför kaskı kullan. Topuz ve renkli örgüler gibi eğlenceli saç aksesuarları ekle.
> Ahh! Spa güzellik salonunda babanın kuaför kaskı patladı! Onu doktora götür, böylece spada doğum günü kutlamasına devam edebilsin!

Daha az gör Daha fazla gör

Babayla Spa Günü - Kızlar için Süslenme Macerası oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Babayla Spa Günü - Kızlar için Süslenme Macerası yazarak arayın.

  • Babayla Spa Günü - Kızlar için Süslenme Macerası uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Babayla Spa Günü - Kızlar için Süslenme Macerası uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Babayla Spa Günü - Kızlar için Süslenme Macerası ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın