ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Bu yeni tıklamalı yarış oyununda olabildiğince hızlı dokun, nakit ve özel kartları topla, yeni sürücüleri ve tamircileri işe al, yarış dünyasının kralı ol ve arabalarını yükselt! Sokak yarışlarında sürüş becerilerini kanıtla ve en göz alıcı şehirlerin kalbinde yarış ruhunu göster! Idle Racing GO tamamen benzersiz bir tıklama deneyimi sunuyor! ŞİMDİ indir!

TEMEL ÖZELLİKLER:
- Tamamen yeni tıklamalı yarış deneyimini test et ve sonsuz eğlencenin tadını çıkar!
- Farklı liglerde 20.000'in üzerinde rakiple yarış!
- Yarış ekibine yeni sürücüleri ve tamircileri kat ve yarış performansını artır!
- Yasadışı, gerçek sokak yarışlarının dünyasına dal ve en hızlı arabalarda şansını dene!
- Farklı seviyelerde 45’in üzerinde parça yükseltmesi ile arabanı modifiye et!
- Gerçek trafikte yarışarak sürüş becerilerini artır!
- Sana ekstra güç sağlayacak özel kartlarla hız kazan!
- En hızlı arabaları kendi garajında topla!
- Performansını artırmak için nitro ve otomatik tıklama seçeneklerini kullan!

UYUMAYAN ŞEHİR!
Hadi hızlanalım! En pahalı arabaların direksiyonuna geç ve gerçek patronun kim olduğunu rakiplerine göster! Dünyanın en lüks şehirlerinden birinde yarışmak istiyorsan, bu tıklama oyununda olabildiğince hızlı dokun! En iyi sürücüler arasında yerini al ve Dubai'nin inanılmaz manzarasının tadını çıkar. Modern Arap mimarisinin en yeni başarıları, muhteşem gökdelenler, canlı rıhtımı, EN UFAK HATAYI AFFETMEYEN güçlüklerle dolu otoyollar ve uçurumlu yollar. Yarış zamanı geldi!

EŞİ BENZERİ OLMAYAN BİNLERCE SEVİYEDE SÜRÜŞ BECERİLERİNİ GELİŞTİR!
Tıklamalı oyunlar dünyasında kendine bir yer edinmeye şimdi başla. 20.000 zorlu yarışçı seni bekliyor! Tıklama mücadeleleri ile yoldaki becerilerini geliştir. İlerledikçe hedeflerine ulaşmak da zorlaşacak. Bu yeni otomatik dokunma oyununu dene ve kahraman ol! Adını liderlik sıralamasında en üste yazdıracak kadar hızlı mısın? Arkadaşlarınla birlik ol ve diğer sürücü gruplarıyla mücadele et! Bu atari tipi yarış tıklama oyununda asfalt pistlerde rakiplerine meydan oku! 2018'in en iyi yarış simülatörünü oyna!

KLASİK YARIŞ OYUNLARINDAN SIKILDIN MI?
Gerçek araba yarışları dünyasında yeniliklerin mi peşindesin? Yarışçı ruh, doğru yerdesin! Hızlanmak için daha ve daha hızlı dokun ve tamamen yeni bu tıklamalı yarış deneyiminin tadını çıkar! Bu yeni dokunma yöneticisini test et, yeni sürücüleri ve tamircileri işe al ve kendi yarış ekibini kur! Gözlerini yoldan ayırma ve trafikte kazalardan çıkmayı bil. Özel nitro paketleri içeren özel kart bonuslarını topla! Kendini meydan okumaya hazırla ve garajını toplanabilecek 10 arabanın hepsiyle doldur! Tıklamalı sürüş simülatörü Nitro Racing GO'da direksiyonun başına geç ve... ŞİMDİ DOKUN!

YARIŞ DÜNYASININ KRALI OL!
Tüm rakipleri yen ve hız sınırı diye bir şey olmadığını göster! En iyi araba yarışı patronu ol! Nakit topla ve yarış dünyasının kralı olarak adını yazdır! Rakiplerine karşı yarışarak en iyi yarış sonuçlarını ve mümkün olan en yüksek seviyeyi elde et! Idle Racing GO sıralamasında zirveye tırmanarak dikkatleri üzerine çek ve 2018'in en yüksek pozisyonunu elde et! Kendi ekibini oluştur ve dünya çapındaki en ünlü sürüş kulübü haline getir. Becerilerini artır, hızlı arabanı yükselt ve yasadışı sokak yarışlarında liderlik sıralamasında birinciliği ele geçir! Ek pit stop için zaman yok! Tıklamalı yarış oyunu oynayanların ihtiyacı olan şey de bu!

Idle Racing GO şimdi Google Play’de mevcut!
Ne bekliyorsun? ŞİMDİ indir!
Diğer oyunlarımızı keşfet: http://t-bull.com/#games
Bizi Facebook'ta beğen: https://facebook.com/tbullgames
Bizi Twitter'da takip et: https://twitter.com/tbullgames

Idle Racing GO: Clicker Tycoon & Tap Race Manager oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Idle Racing GO: Clicker Tycoon & Tap Race Manager İndirin