Korkunç Evil Öğretmen Oyunları: Komşu Evi Kaçış 3D

TechBash Solutions

Son Güncelleme 19 Şubat 2021

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

En iyi korkutucu öğretmen 3D oyunlarından birinin tadını çıkarın!

Yaz meslekleriniz için çok heyecanlıydınız ve eğlenmek için korkutucu öğretmen oyunları oynamak istiyorsunuz. Korkunç korku oyunları oynamayı seviyorsanız ve kötü korkutucu oyunlara çok ilgi duyuyorsanız, o zaman bu korkunç komşu karısı 3d oyunu tam size göre. Çocukluğunuzdan beri korkutucu oyunlar ve korku oyunları oynamaya başladınız ancak bu okul öğretmeni oyununun matematik öğretmeniyle kaçış mücadelesi gibi bazı benzersiz özellikleri var. Scary teacher 3d, öğrenci oyuncunun öğretmen evinize gizlice girme ve matematik öğretmeninin evinde ne yaptığını bulma görevi olan destansı bir macera ve hayatta kalma kaçış oyunudur. Lise öğretmeninizle anahtarları öğrenmek ve şaka yapmak için eve girin. Kötü evi keşfedin ama yakalanmayın. Korkunç komşu öğretmenden saklan ve ondan kaç. Bu yeni korkutucu öğretmen oyunlarında birçok saklambaç görevi tamamlayın.

Scary Teacher 3D Story serisi:

Korkunç öğretmen Komşu, komşunun oğlunun korkutucu öğretmene kızdığı hakkında bir sinsi korku oyunudur. Her zaman onu azarlar ve ailesine birçok şikayette bulundu. Şimdi, bu korkutucu öğretmen komşunuz olarak taşındı ve şimdi öğrenci korkutucu öğretmenden intikam almaya kararlı. En iyi intikam nedir? "Korkunç Öğretmen" i çeşitli aktiviteler yaparak korkutma ve evinin altında ona şaka yapma zamanı geldi. Seviyeleri yakalanmadan ve ayrılan süre içinde tamamlamalısınız. Geçmişteki öğretmen oyunlarından dikkat edin, birçok komşu oyunu, ürkütücü oyun, korkutucu öğretmen oyunu oynardınız, ancak başka hiçbir oyunun merhaba korkutucu öğretmen oyunumuz veya korkutucu oyunlarımız gibi zorlukları yoktur.

Seviye 1:

Bugün Korkunç öğretmen iyi bir ruh hali içinde. Korkunç öğretmenin yatak odasındaki duvarda asılı olan en sevdiği resmi kırarak onu mahvet.

Seviye 2:

Korkunç öğretmen kanepede oturacak. Öğretmenin algılamasını önlemek için Korkunç öğretmenin koltuğuna iğneyi yerleştirerek ona şaka yapın ve iğneyi gizleyecek bir şeyle örtün.

3. seviye:

Bugün Korkunç öğretmen kendine bir pasta yaptı, pastanın üzerine tuz serperek pastayı mahvetti.

Seviye 4:

Korkunç öğretmen, en sevdiği programı televizyonda izlemeyi planlıyor. En sevdiği TV programını izlemesini engellemek için öğretmenin televizyonunun kablosunu kesin.

Seviye 5:

Bugün Korkunç öğretmen banyo yapacak ve ona şaka yapacaksın.

Seviye 6:

Korkunç öğretmen genellikle işini bitirdikten sonra sandalyesine oturur. Sandalyeye oturmaya çalışırken yere düşmesi için sandalyesinin vidalarını gevşetin.

Seviye 7:

Bugün öğretmen bir partiye gitmeyi planlıyor ve en sevdiği elbiseyi giyecek. Elbiseyi keserek veya elbisenin üzerine meşrubat dökerek mahvet.

Seviye 8:

Kötü öğretmen bir şey sipariş etti, paket geldi, ama henüz açmadı. Şaka yapmak için paket kutusunun içine bir arı kovanı yerleştirin.

Seviye 9:

Korkunç öğretmen örümceklerden korkar ve onun bahçesinde bir örümcek olduğunu bilirsiniz. Bir şekilde örümceği yakalayın ve öğretmenin yatak odasına yerleştirin.

Seviye 10:

Korkunç öğretmen artık her zamanki şakalarınızdan rahatsız olmuyor, bu yüzden onu kızdırmak için büyük bir şey yapmalısınız.

Daha az gör Daha fazla gör

Korkunç Evil Öğretmen Oyunları: Komşu Evi Kaçış 3D oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Korkunç Evil Öğretmen Oyunları: Komşu Evi Kaçış 3D yazarak arayın.

  • Korkunç Evil Öğretmen Oyunları: Komşu Evi Kaçış 3D uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Korkunç Evil Öğretmen Oyunları: Komşu Evi Kaçış 3D uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Korkunç Evil Öğretmen Oyunları: Komşu Evi Kaçış 3D ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın