Evony - The King's Return

TG Inc.

Son Güncelleme 1 Mart 2021

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Şimdi mobil cihazlardaki gelmiş geçmiş en iyi RTS oyunu olan Evony: The King’s Return ile arkadaşlarına katıl! Şehrini inşa et, askerlerini eğit, ordunu genişlet ve Taht Şehrini ele geçirerek Kral ol!


İNANILMAZ ZENGİNLİKTE VE HARİKA BİR DİZİ ÖZELLİK

- Oyunun mimari tarzını özelleştirmek üzere benzersiz 7+ kültür arasından seçim yapın: Amerikan, Çin, Avrupa, Rusya, Kore ve Japon!
SİZ DİPLOMATSINIZ! Arkadaş edinebileceğiniz, gerçek zamanlı olarak sesli ve otomatik tercümeyle yazılı olarak iletişim kurabileceğiniz ve böylece stratejilerinizi geliştirebileceğiniz ve destansı savaşları kazanabileceğiniz güçlü bir Birliğe katılın.
- SİZ SAVAŞ BEYİSİNİZ! Seçebileceğiniz dört asker tipi ve eğitebileceğiniz çivi gibi piyadelerden devasa mancınıklara kadar çeşitli olanaklarla düşmanlarınıza karşı savaşın ve nefes kesici bir şekilde anime edilmiş Dünya Haritasında çevrenizde gerçekleşen savaşları gerçek zamanlı olarak izleyin.
- SİZ VALİSİNİZ! İmparatorluğunuzdaki şehirleri yönetin ve stratejik avantajlar elde etmek üzere kaynakların yönetimi ve geliştirmelerini araştırılmasında liderlik yeteneklerinizi kullanın.
- SİZ HÜKÜMDARSINIZ! Savaşlarda ve şehir gelişiminde size yardım etmeleri için ünlü Generalleri toplayın. Evony dünyasında gerçek zamanlı olarak savaşırken gerçek zamanlı olarak onları izleyin, düşman generallerini ele geçirin ve onları kendi liderlerine karşı kullanın!


İmparatorluğunuzu yönetmek ve tahtınıza kavuşmak için yapılması gereken her ney olursa olsun yapın! Çok beğenilen ve interaktif RTS oyunu olan Evony: The King's Return'de aramıza katılın!


UYARI: Evony: The King's Return oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur ancak gerçek parayla alınabilecek oyun ögeleri mevcuttur. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi alışverişleri kapatın. Ayrıca Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız kapsamında Evony: The King's Return'ü oynamak için en az 13 yaşında olmanız gereklidir.

Daha az gör Daha fazla gör

Evony - The King's Return oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Evony - The King's Return yazarak arayın.

  • Evony - The King's Return uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Evony - The King's Return uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Evony - The King's Return ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın