Şehirde Araba Sürme 2020: Challenger

Trioz Studio

Son Güncelleme 22 Haziran 2020

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Şehirde kas yarış arabası sürmeye hazır mısınız? Ultra hd grafiklere sahip muhteşem şehirde güçlü Muscle Car Challenger'ı sürün. Bu yeni araba oyunları 2020, asfalt yollarda ve yoğun trafik yollarında gerçek bir araba sürüş hissi sunuyor. Gerçekçi araba iç mekanları, bu kas araba canavarının güzelliğini hissetmenizi sağlar. Bu cehennem kedisi gücü ile ünlüdür. Şehir yollarında güçlü araba yarışının tadını çıkarın ve yeni meydan okuma değişikliklerinin kilidini açmak için çeşitli görevleri tamamlayın. “City Car driving 2020” olarak adlandırılan en iyi araba oyunları, gelişmiş araba sürüş fiziği motoruyla mobil cihazlarda en iyi araba sürüş simülatörünü oluşturmak için gerçekçilik ve eğlenceli sürüş fiziğini birleştiriyor. Oyun zevk için birçok zorlu yollar ve aşırı görev vardır. Bu sadece başka bir basit araba sürücüsü simülatörü oyunu değil, bu yarış hedeflerinizi karşılayan en iyi çılgın araba sürüş oyunları!

Bu şehir araba simülatörü 2020 oynayarak zaman keyfini çıkarın. Arabalar çöller ve dağların etrafında bükülmüş yollar sahip sürüklenme zaman mükemmel sürüklenen araba oyunu indir bedava hale getirir. Süper sürüklenme arabanın ağırlığını ileri geri döndürmek için gaz kelebeğinin ve aerodinamik frenlerin eşzamanlı eğimi, çamurlu yollarda mükemmel araba sürükleme deneyimi sağlar. Çığır açan, kullanımı kolay sürüş kontrolleri; ultra duyarlı ve her yeteneğe sahip oyuncular için erişilebilir. Isıya özel patlayıcı yeni güçlendirmeler, katliamı güçlendirmenize izin veriyor. Bu Şehir araba simülatöründe Amerikan kasından egzotik Avrupa hiper arabalarına kadar çok çeşitli yüksek performanslı takip arabalarından birini seçin. Bu Amerikan Araba Arabası: Bu Gerçek Araba Sim 3D Challenger bir Şehir Araba Sürücüsü olun.

2020'nin en iyi araba sürüş simülatörü oyunu, en gelişmiş süper arabalar fiziği, son derece ayrıntılı çevre ve güzel spor arabaları ile büyük açık dünya haritası ile geliyor. En iyi araba oyunlarının bile böyle bir özelliği yoktur, yani arabanızı yüksek hızda sürmek ve uçurmak, ancak bu Şehir otomobili Sürüş 2020 yeni bir araba oyunlarında istediğiniz her şeye sahiptir. Gerçek dünyanın telaşlı rutin kaçmak istiyorum ??? Sonra 2020 Extreme Car Sürüş ve Yarış Oyunu hoş geldiniz. Bu Amerikan Araba simülatörü 2020 amerikan kas araba ile keyfini çıkarın.

City Car Driving 2020: Challenger'ın Özellikleri

- Gerçekçi Şehirde Araba Sürüş Deneyimi
- Şehirde Kentsel Trafik Sistemi
- Gerçekçi İç Mekanlara Sahip Detaylı Otomobiller
- Gerçek motor gücü ile güçlü Amerikan arabası
- Bu Şehir Araba Simülatörü çeşitli görevler sunuyor
- Oyunda en iyi ödülleri vermek için Aşırı Görevler
- Challenger Kas Arabasının Detay Özelleştirmesi

Daha az gör Daha fazla gör

Şehirde Araba Sürme 2020: Challenger oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Şehirde Araba Sürme 2020: Challenger yazarak arayın.

  • Şehirde Araba Sürme 2020: Challenger uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Şehirde Araba Sürme 2020: Challenger uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Şehirde Araba Sürme 2020: Challenger ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın