FIVE - E-spor Menajerliği

FIVE - E-spor Menajerliği

Strategy | Trophy Games - Football Manager Game Makers

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 24 Mart 2021

Oyun Özellikleri

Yeni e-spor menajerlik oyunu FIVE'da en büyük oyunculuk devi haline gel ve kendine ait e-spor kuruluşlarını yönet. Mobil öncelikli tasarlanan FIVE'ı, CS'de AFK'yken, turnuva yayınlarını izlerken, hareket halindeyken ya da "görev çağırdığında" çevrimiçi olarak ücretsiz bir şekilde istediğin yerden ve istediğin zaman oynayabilirsin.

5v5 maçları yönettiğin ve bilindik haritalardaki taktiklerin savaş alanındaki en iyi silahının olduğu ikonik çoklu oyuncu modlarını deneyimle.

MOBİLDE OYNAMASI ÜCRETSİZ
FIVE bir FPS (Birinci Şahıs Nişancı) oyunu değildir ancak büyük hamleler için nişan almana gerek kalmadan FPS türünün aksiyonunu yaşayabilirsin. Harika 3B grafiklerinin içine dalarak boştayken bile sıralama, lig ya da turnuva maçlarında kazanmanın heyecanını yaşa!

KARMAŞIK TAKTİKLER UYGULA YA DA BASİT BİR ŞEKİLDE OYNA
İster eco turunda hızla B noktasına saldırmayı ister çapraz ateşin uzaklarına konuşlanarak beklemeyi tercih et, tarzına ve en sevdiğin haritaya uygun bir taktik vardır. Kendi kademendeki düşman takımlara karşı koymak ve maç sonunda GG demenin zevkini yaşamak için kusursuz nişancılık atışları, flaş bombaları, flick hamleleri, frag'ler, clutch'lar ve daha fazlasını yapabilmeleri için oyuncularını eğit.

KAPLAMALAR VE ÖZELLEŞTİRME
Ekipmanını özelleştir ve rakiplerini kıskandırmak için epik ve efsanevi silah kaplamaları, karakterler ve çıkartmalarla gösteriş yap. Oynadıkça, oyuncularının pro gibi görünmesini sağlayan daha büyük ve daha iyi kaplama kutularının kilidini açarsın.

FRAG AL YA DA YAYIN YAP
FIVE'daki bazı oyuncuların savaş alanındaki FPS efsanelerine dönüşürken diğerlerinin kaderinde eğlendirmek vardır. Twitch ve HLTV'ye benzer sitelerde yer almak için Ninja ya da Shroud gibi kişilerden oluşan bir yayıncılar ordusu kur.

ARKADAŞLARINLA BİRLİKTE REKABETÇİ BİR ŞEKİLDE OYNA
Rekabetçi maçlardaki arkadaşlarını ve diğer gerçek menajerleri yetenekli hamlelerle alaşağı ederek onlara botlar kadar kötü olduklarını hissettir. Ne kadar fazla oynarsan bir e-spor menajeri olmanın neleri gerektirdiğini o kadar iyi anlarsın.

Takımın rekabetçi maçlarla popüler ELO sisteminde ya da genelde Twitch ve HLTV'de izlediğin ESL, Faceit ve ESEA turnuvalarından ilham alınarak düzenlenen simülasyon turnuvalarında ilerleme kaydeder.

Kim bilir, belki de bir gün gerçek hayatta kendine ait bir CSGO, CoD, Fortnite ya da PUBG FPS takımın olur!

Not: Bu oyunu oynamak için bir internet bağlantısı gereklidir.
Verilerinin korunması hakkında daha fazla bilgi için şu adresteki Trophy Games Gizlilik Bildirimine bak: https://trophy-games.com/legal/privacy-statement

Daha az gör Daha fazla gör

FIVE - E-spor Menajerliği oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye FIVE - E-spor Menajerliği yazarak arayın.

  • FIVE - E-spor Menajerliği uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) FIVE - E-spor Menajerliği uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki FIVE - E-spor Menajerliği ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın