Kızgın Komşu Evi:  Nakavt Modu

Kızgın Komşu Evi: Nakavt Modu

Role Playing | TapSol

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 7 Temmuz 2021

Oyun Özellikleri

Hey Jason! Büyükanne evimizin yakınında yeni bir komşumuz olduğunu duydun mu? Ve onun hakkında tuhaf bir şey duydum. Bu kasabanın bir üyesi olarak konuyu araştırmalıyız. Bu yeni komşu oyunları ve gerçeği bulmak için kendimizi epik sanal aile zorbası çocukları olarak hazırlamalıyız. Bu kızgın komşu evinde: nakavt modunda, kızgın komşu: nakavt modunda yaramaz numaralar yapan sanal zorba yaramaz çocuk rolünü oynuyorsunuz. Bu kızgın kötü komşu evi oyunu, bu kızgın komşu evi ve nakavt modundan gerçeği bulmak dahil olmak üzere kötü ve çılgın aktivitelerle dolu. Yani mahalle çocuğu olarak komşunuzu ona muz atarak sinirlendirebilir, korkutucu öğretmen oyununda yaptığınız gibi onu tuzağa düşürebilir ve kendinizi onun kötü gözlerinden kurtarabilirsiniz. Kızgın komşu evi: Nakavt modu, bu oyunu bağımlılık yapan bir sonraki kızgın komşu zorluklarında sorunsuz kontroller ve inanılmaz görevler alacaksınız.

Bu öfkeli komşu evinde: nakavt modu, en inanılmaz oyunu, benzersiz komşu nakavt görevlerini ve zorlu komşu nakavt ortamını deneyimleyin. Kızgın komşu nakavt modu, çılgın zorba çocuk sanal aile simülatörü etkinliklerini gerçekleştirir ve komşu nakavt mod oyunundan gerçek bilgileri almak için komşuyu kızdırır. Çılgın komşu nakavt oyunlarının ve sanal komşu oyunlarına dayalı oyun modunun keyfini çıkarın, yaramaz eğlence, kötü ve çılgın aktivitelerle dolu. Bu zorlu öfkeli komşu evi nakavt mod oyunuyla yapacak birden fazla göreviniz var. Cesursun ve bu kızgın komşuya karşı savaşabilirsin.
Kızgın komşu evi nakavt mod oyunu, komşunuzu kızdırmak için birden fazla korkutucu ve alay görevini yerine getirmekte özgür olduğunuz güzel tasarlanmış mahalle ortamına girmenizi sağlar. Bunu yaptın çünkü bu kızgın komşu evi nakavt modu veya büyükanne komşu evi oyunu ile gerçeği bilmek istiyorsun, bu yüzden yeni tarzda aile macerası eğlencesine hazır ol. Mutlu aile eğlencesi veya inanılmaz baba simülatörü oyunları o kadar da şaşırtıcı değil, şimdi Merhaba sanal komşuya katılın ve komşu oyunlarda zorba erkeklerin eğlenceli aktivitelerine katılın. Korkunç komşu oyunlarının hayranı mısınız? Bazı gangster veya zorba çocuk oyunlarıyla bu korkunç komşu nakavt tarzı oyun, gereksinimlerinizi karşılayacaktır.

Kızgın komşu evi için özellikler: nakavt Mod: -
• Bully Boy Aktiviteleriyle Harika Oynanış
• Şaşırtıcı Öfkeli Komşu Nakavt İçin Çarpıcı Animasyonlar
• İlginç Oynanış ve Zorlu Nakavt Görevleri
• Kullanıcı dostu arayüz
• Gerçekçi Ses Efektlerine Sahip Yüksek Kaliteli Grafikler
• Evi Keşfedin
Ücretsiz İndirin!

Daha az gör Daha fazla gör

Kızgın Komşu Evi: Nakavt Modu oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Kızgın Komşu Evi: Nakavt Modu yazarak arayın.

  • Kızgın Komşu Evi: Nakavt Modu uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Kızgın Komşu Evi: Nakavt Modu uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Kızgın Komşu Evi: Nakavt Modu ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın