Word Find 2018

SESNET V.KAHVECİLER

Son Güncelleme 29 Haziran 2018

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Kelime oyunlarından biri olan WORD FİND 2018 eskiden gazetelerin bulmaca eklerinde verilen oyunlardan biridir. Telefona uyarlanan ve insanların her gittikleri yerde eğlenerek oynayacakları bir oyun haline getirilmiştir. KELİME OYUNU olarak herkesin beğeneceği bir oyundur. Ancak oyun yüksek bir dikkat ve sabır istiyor. Her ne kadar insanlar en zor kelime oyunlarını seviyor olsa da bu oyunda yeterli dikkati göstermediğinizde iyi gizlenmiş olan sözcükleri bulmak çok zor hale gelebiliyor. Her yeni başlayan, ilk etapta oyunu çok kolay diye düşünse de zamanla oyunda daha zor bulmaca ile karşılaşıyor.

Kelimeleri Dikkatli Bulmanız Gerekiyor
Oyun esnasında rastgele kelime bulmuyorsunuz. Bazen verilen tablo içerisinde size mantıklı gelen kelimeler olabiliyor. Bu kelimeler eğer sizlere verilen kelimeler içerisinde bulunmuyorsa işaretleme yapamıyorsunuz. Yalnızca sizlerden istenilen kelimeleri bulmak ile görevlendiriliyorsunuz. KELİME BULMA OYUNU olan bu bulmacada her kelime farklı sayılardan oluşuyor. En az üç harfli kelimeler bulunuyor. Tablo üzerinden kelimeleri bulurken farklı yönlerde aramanız gerekiyor. Bu yönler aşağı- yukarı, sağ- sol, çapraz şeklindedir. Bazen bir kelimenin baş harfi ya da son harfi başka bir kelime içerisinde bulunabiliyor. Tüm kelimeleri bulmaca içerisinden bulup çıkarmadan diğer oyun seviyesine geçemiyorsunuz. TEK KİŞİLİK OYUN arayışında olanların severek oynayacakları bir oyundur.

Sizden İstenilen Kelimeleri Bulun
Oyunda en önemli nokta sizden istenilen kelimelerin bulunmasıdır. Bazı kelimeler kısa bazıları çok uzundur. En önce uzun olan kelimeleri bulduğunuzda karşınıza daha kolay bir tablo çıkıyor. Böylece sizler kısa olan kelimeleri daha rahat bulabiliyorsunuz. BULMACA OYUNLARI arasında da değerlendirilen bu oyun çocukların oynayabileceği bir oyun olsa da en çok yetişkinlerin ilgisini çekiyor. Dikkati, hafızayı ve odaklanmayı arttırdığından son derece iyi yanları vardır. Her kelime mutlaka tablo içerisinde bulunuyor. Bulunamayan kelimeler için daha dikkatli bakmak gerekiyor. Tüm kelimeler tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde bir sonraki levele geçiyorsunuz. Her seviye de mutlaka kolay kelime bulunuyor. Ancak seviye yükseldikçe oyunları biraz daha zorlu bulmacalar bekliyor.

Daha az gör Daha fazla gör

Word Find 2018 oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Word Find 2018 yazarak arayın.

  • Word Find 2018 uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Word Find 2018 uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Word Find 2018 ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın