Nova Storm: Imparatorluk [Cosmic Savaş Oyunu MMO]

Nova Storm: Imparatorluk [Cosmic Savaş Oyunu MMO]

Strateji Oyunları Valkyrie Strategy Game

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç

Son Güncelleme 13 Mayıs 2019

Oyun Özellikleri

☆Onur ve zafer değer herkes için tasarlanmış Çevrimiçi Bilimkurgu Stratejisi oyunu üfleme bir zihin!☆

Oyun Özellikleri:
✔ Design Basit Tasarım: Oyundaki her şeyin anlaşılması ve kontrolü kolaydır.
✔ Mükemmel ses ve görüntü şöleni: Oyun, muhteşem arkaplan müziğine sahip HD grafiklerle duygularına hitap edecek bir ziyafet ile sunuyor!
✔ Gerçekçi Savaşlar: Askeri üssünü oluşturun, orduyu geliştir ve güçlü bir galaktik filo kur. Hedeflerin, fetihlerin ve öldürmelerin gücün büyüdükçe, gezegenleri yakala ve kaynakları yağmala.
✔ Play Kolay Oynat: Kolayca Olaydan Kredi Alın.
✔ İttifaklar Oluştur: Kendi ittifakını kurabilir veya başka bir ittifaka katılabilirsin. Sağlam işbirlikleri herkese fayda sağlar.
✔ Global Sunucu: Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular burada toplanır ve seninle arkadaşların veya düşmanların olarak oynar, böylece sana kültürlerin ve dillerin sınırlarını aşan olağanüstü bir deneyimle sunar.
✔ Çoklu Ürünler: Seçebileceğin ürünlerin ve gemilerin hepsi burada, farklı kombinasyonlarla farklı taktikler üret. Kahramanın ve filon zafer kazanmak için senin bilgilerine güveniyor!
✔ Çoklu Oyun Türleri: Oyun PVP'ler, İttifak Savaşları, Taht Savaşları, Patron savaşları ve Uzaylı İstilaları vb. gibi çeşitli savaş türleri sunar. Zafer için mücadele et!
✔ Anları Paylaş: Oyun, arkadaş edinme ve onlarla önemli anları paylaşma imkanı veren gerçek zamanlı bir sohbet fonksiyonuna sahiptir! Oyunda Facebook hesabı ile giriş desteği vardır ve Facebook arkadaşlarını davet edebilir, başarılarını onlarla paylaşabilir ve birlikte doyasıya eğlenebilirsin. Herkes seninle gurur duyacak!
✔ Uzay Stratejinizi Ust edin: Savaş için uzay filolarınızı nasıl hazırlayacaksınız? Yeni uzay teknolojisi geliştirin ve stratejinizi mükemmelleştirebilirsiniz! Bu birinci sınıf mobil MMO bilimkurgu uzay strateji oyununda rakibinizi aşağı vurmanın en iyi yolunu bulun!

☆Nasıl oynanır☆
Zorlu bir insan üssünü uzaylı saldırısından kurtaracak ve yeni Komutanı olacaksınız. Üssünüzü geliştirin, binalarınızı ve araştırma teknolojinizi yükseltin. Güçlü bir savaş gemileri filosunu eğitin ve diğer oyuncuların kaynaklarını yağmalayın ya da alanda bulunan kaynakları toplayın. Koruma, yardım ve büyük PVP savaşlarına katılmak için bir ittifaka katılın. Öğeleri ve ödülleri kazanmak için hediye paketleri satın alın veya görevleri tamamlayın. Savaşlardaki ve oyundaki görevlerdeki koşullar hızlı bir şekilde değişebilir, böylece ürünler hayatta kalmanıza inanılmaz derecede yardımcı olacaktır!


☆Bilinmeyen yer sizi bekliyor Komutan!☆

-------------------------------------------------
Language Support:
English, Russian, German, Turkish, French, Italian, Portuguese, Spanish, Arabic, Japanese, Korean, Thai, Indonesian, Vietnamese, Malay, Simplified Chinese, Traditional Chinese.

Follow us on Facebook to get news and updates:
https://www.facebook.com/ValkyrieGameStudio/

Daha az gör Daha fazla gör

Nova Storm: Imparatorluk [Cosmic Savaş Oyunu MMO] oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Nova Storm: Imparatorluk [Cosmic Savaş Oyunu MMO] yazarak arayın.

  • Nova Storm: Imparatorluk [Cosmic Savaş Oyunu MMO] uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Nova Storm: Imparatorluk [Cosmic Savaş Oyunu MMO] uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Nova Storm: Imparatorluk [Cosmic Savaş Oyunu MMO] ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın