Pak Kamyon Şoförü

Pak Kamyon Şoförü

Simülasyon | Apex Fun Games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 21 Tem 2022

Oyun Özellikleri

Pak Kamyon Şoförü: Ağır Kargo Römork Kamyon Uygulamaları Asya'daki en iyi yeni kamyon finansmanı sürüş oyunlarından biridir. Fikir kamyonu oyunlarını sürerken, gerçekçi bir yerel yeni kargo kamyonu sürücüsü hissi ile benzersiz bir Pakistanlı kamyonu süreceksiniz. İlginç oyun içi yeni kamyon finansman efektlerimiz ve şaşırtıcı kamyon sürücüsü 3d karakter modellerimiz, kullanıcıyı çok gerçekçi bir kamyon simülatörü ortamında kıvılcım oto kamyon sürücüsü oyunuyla meşgul ediyor.
Bir kamyon nakliyeci seviyesine başlamadan önce, gelecekteki kargoları süren nakliye pk kamyonunun kısa bir animasyonunu gösteriyoruz. Offroad kargo kamyonu cpec'de Pakistan pk kargo kamyonunu açık bir alanda sürmeniz ve nakliye kamyonu oyunu oynarken çok dikkatli olmanız gerekir. Nakliye kamyonu uygulamaları oyunundaki silahlar ve patlamalar varillerde, borularda, arabalarda, kütüklerde, gemide vb. Bulunabilir. Kamyon lojistiği 3d kamyon simülatöründe doubletree'ye basarsanız, yeni kamyon finansman taşımacılığına ihtiyaç duyan farklı ulaşım hammaddeleri vardır. oyun, evler veya diğer arabalar, daha sonra yeni bir kargo kamyonu sürücüsü görevinin başarısız olmasına neden olacak kamyon şoförü gelecekteki kargoyu bırakabilirsiniz. Ağır tekerlekli kamyon uygulamaları oyunu, kullanıcıya ilginç bir 3d kamyon simülatörü ortamı ve keyifli bir kamyon şoförü giderleri kariyeri sunar. Kıvılcım oto kamyon şoförü, ortalama görünümlü 454 ağır tekerlekli kamyon ile pk kamyon kargo taşıyıcısı olarak yeni kamyon finansman oyununa başlamalıdır. Bu offroad tepe kamyonu oyunu özelleştirilebilir veya beğeninize göre yeni bir yokuş yukarı dağ süper kamyonu satın alabilirsiniz. Kıvılcım oto kamyoncu oyununda pk kamyona şiir yazabilir, renk veya lastik değiştirebilir vb. gibi birden fazla 3d ayar özelleştirme ve oluşturma seçeneği ile atanacaksınız.
Bu çılgın bir yarı kamyon sürücüsü yarış oyunudur, kamyon sürüş oyunları 2018'in yolları kıvrımlı, dar ve tehlikelidir, bu da taşıma kamyonu oyununu sürmeyi zorlaştırır. Ayrıca, kamyon şoförü gelecekteki kargoyu, tepe kamyonu görev zamanlayıcısı bitmeden varış noktasına doğru bir şekilde park etmeniz gerekir. Nakliye kamyonu oyununda ne kadar iyi performans gösterirseniz o kadar çok ödül kazanırsınız.

Bir kamyon sürüş simülatörü şehrinden diğerine kargo taşımak için offroad kamyon araba aracınızı gece gündüz süreceksiniz. Ayrıca çılgın bir kamyon izi sürüşü gündüz ve gece özelliğini de tanıttık. Kamyon oyunları 2016, kullanıcının eğlenceli Pakistan şarkılarını ve müziklerini dinlemesini sağlar. Römork sürücünüz, basit bir bol kameez veya kurta giyen gerçekçi görünümlü bir iz sürücüdür.
Şu anda bir UD veya euro kamyon veya treyler kullanacaksınız. Gelecekteki güncellemelerde daha fazla kamyon ve gelişmiş kamyon yükseltmeleri sağlayacağız.
Pak Kamyon Şoförü: Ağır Kargo Römork Kamyon Uygulamaları Özellikleri:
1) Gerçekçi kamyon Pakistan kırsal ortamı
2) İyi grafikler ve şaşırtıcı kargo kamyonu cpec taşıma GUI'si, kamyon sürüş oyunu için optimize edilmiştir.
3) 15 zorlu çocuk kamyon oyunu görevi
4) Daha iyi görüntü için çoklu kamera görünümü seçenekleri
5) Ülke geleneklerini temsil eden geleneksel renklerle güzelce dekore edilmiş büyük kamyon üreticisi.
6) Off road büyük kamyoncu hava koşullarını manuel olarak değiştirebilirsiniz.
7) Sürüş fikri kamyonunda görüntülenecek yeni kamyonlar, şiirler veya afişler satın almak için uygulama satın alımlarında
8) Gerçekçi fizik ile pürüzsüz kontroller
9) Otoyollarda ve otoyollarda sürün
10) Gündüz ve gece modu ve geleneksel müzik stereo

Daha az gör Daha fazla gör

Pak Kamyon Şoförü oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Pak Kamyon Şoförü yazarak arayın.

  • Pak Kamyon Şoförü uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Pak Kamyon Şoförü uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Pak Kamyon Şoförü ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın