Tastyland- Merge 2048, cooking games, puzzle games

Tastyland- Merge 2048, cooking games, puzzle games

Adventure | MergeJoy

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 26 Aralık 2020

Oyun Özellikleri

"sihirli şehir katıl, bu gerçekten SERBEST birleştirme oyununda sakin hayattan zevk, arkadaşlarının periler birleştirme büyü, birleştirme ve brainly tasarım ev keşfetmek: Tastyland.

Sonra daha güçlü periler keşfetmeye onları gelişmeye, büyülü periler yumurtadan yumurta Birleştirme! daha özgür ödülleri almak için yemek yapmak! Encounter ve brainly zorlu bulmaca seviyeleri çözmek: kazanmak için öğeleri eşleştirmek, daha sonra serbest ödülleri toplamak. Let kullanımı birleştirme sihirli lezzetli ve sihirli bir şehir oluşturmak! Hadi meydan bulmaca seviyeleri ve maç! Edelim tasarım ev brainly!

periler Tastyland sakin bir hayat yaşadı. 2048 yılında şehir buzla mühürlendi. Periler onların sakin yaşamını kaybetti ve yepyeni bir şehri yeniden inşa etmek ve ev rüya birleştirme büyü kullanacağız.

Ve sen, bizim oyuncular brainly birleştirme, tasarım ev brainly, maç brainly, buz mühürlü şehirden kaçmak ve sihirli şehir inşa ve ev rüya perilerin yardımcı sihirli yaratıkların SAGE olmaya yazgılı!

Hiçbir savaş, hiçbir öldürme, kavga yok, yok canavar. Tastyland sadece tamamen sakin birleştirme oyunudur !!! Özgürce eve tasarlayabilir! Bu birleştirme oyunu girdiğinizde, sen şehir 2048 yılında bir felaket olduğunu göreceksiniz, her şey hayatiyetini ve ruh kaybetti.
Sakin yaşam brainly yeniden birleştirme büyü kullanmak zorunda. İlk başta, size yardımcı olmak için brainly birleştirme sihirli arkadaşları gerekir. Bunu yapmak için, brainly sihirli yaratıklar yumurta yumurtadan 3 birleştirmek gerekir. Periler gelince, bebek periler kırılgandır ve daha güçlü büyüyüp ve sakin bir yaşam için daha fazla iş yapmak kadar Perileri birleştirme devam etmelidir, böylece birçok şeyi yapamaz. Onların gücü 2048 yılında yeniden doğmaya kenti sağlayacaktır.

tasarım ev ve sakin bir hayat kurmak: çok sevimli arkadaşları yardımcı böylece ile, 's zaman nihai hedefine ulaşmak için. Sihirli ejderha tarafından öğretilen birleştirme büyü sadece periler birleştirme, aynı zamanda birleştirme oyunda tüm nesneleri birleştiremezsiniz.

Birleştirme ve güneş küreler şifa üretmek için bitkiler büyür. inşaat malzemeleri almak için madenciler Birleştirme. inşa perilerin rüya evine Birleştirme evleri. Birleştirme hazineler daha periler karşılığında büyük zenginlik elde etmek. Jeton, tohumlar, çiçekler, lezzetli yiyecekler, sandıklar, hatta taşlar halinde birleştirme büyü ile kullanılabilecek unsurların çok fazla çeşidi vardır! madde birleştirilir her zaman, madde yükseltilecektir. öğe defalarca birleşti zaman, en güzel ve muhteşem bir hale gelecektir. oluşturmak ve bu birleştirme oyununda elementlerin ödemeli en fazla 400 tipleri, birleştirme büyü çekinmeden kullanabilirsiniz.

inşaat ve pişirme ek olarak, biz de bu birleştirme oyunu bazı bulmaca seviyeleri çözmek gerekir. dünyayı keşfetmek git! Eşleşme! Sürükle n birleştirme periler ve nesneleri brainly! Bunlar bulmaca seviyeleri çok zor ama ilginç olan, gibi umut ve bulmaca tadını çıkarın!

Birçok birçok sevimli periler, zorlu bulmaca düzeyleri, tasarım ev serbestçe, farklı ve ilginç maç, Tastyland her şey!
2048 yılında bu şehri katılmak hoş geldiniz! en brainly maç olsun! Hadi kaçış ve sakin bir hayat bulmak ve eve rüya! en birleştirme büyü ile gezintiye çıksın! Eğer tasarım için bir sihirli şehir bekliyor!


Tastyland Özellikler:
● Kullanım birleştirme sihirli her şeyi yaratmak için
● 200+ yaratıklar, yumurtadan toplanmış, birleştirilebilir
● 300+ süper eğlenceli bulmaca seviyeleri yendi olabilir
● 400'den fazla fantastik nesneler birleştirilebilir
● 600 + Bonus görevler meydan sizi bekliyor!
arkadaşlarıyla oynamak için ● Giriş Facebook

Eğer ücretsiz oyunlar, birleştirme oyunları, bulmaca oyunları, pişirme oyunları, çevrimdışı oyunlara arıyorsanız ... başka bakınız. Tastyland gerçekten ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Eğer Tastyland keyfini çıkarmaya hazır mısınız?
En iyi ücretsiz oyunlar birini indirin ve en bağımlılık birleştirme büyü başlatmak için It zamanı!
Tanık büyülü ve harika 2048 biraraya!"

Daha az gör Daha fazla gör

Tastyland- Merge 2048, cooking games, puzzle games oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Tastyland- Merge 2048, cooking games, puzzle games yazarak arayın.

  • Tastyland- Merge 2048, cooking games, puzzle games uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Tastyland- Merge 2048, cooking games, puzzle games uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Tastyland- Merge 2048, cooking games, puzzle games ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın