ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Ödüllü en iyi futbol oyunu Top Eleven 2020'yi oyna ve kendi ⚽️ tarihini yazmanın gerçekçiliği ve heyecanını bir üst seviyeye çıkaracak şekilde tasarlanmış yepyeni özelliklerin keyfini çıkar.

200 milyondan fazla kayıtlı oyuncusuyla bu efsanevi futbol menajerliği oyunu tüm zamanların en popüler mobil oyunlarından biridir!

∙ “Bu oyun şu ana kadar futbol menajerliğini gündelik sosyal oyun camiasına getirmek için harcanmış en iyi çaba.” - The Guardian
∙ “Mobil platformdaki futbol menajerliği oyunları arasında Top Eleven kuşkusuz en eksiksiz olanı.” - L’Equipe

Kendi Futbol Kulübünü Kur

Futbol tarihindeki yerin seni bekliyor! 1. Günden itibaren kulübünle ilgili her konuya damganı vur. Stadyumunu inşa etmekten takımını maça hazırlamaya kadar, Top Eleven 2020'de her şey senin inisiyatifinde! Taraftarlarının kalbini kazan ve kupa ve galibiyet rüyasını her sezon gerçekleştirecek bir futbol kulübü yarat!

Özel antrenmanlar yaptır, taktikler geliştir, futbol kitlerini seç ve tasarla ve daha fazlasını yap!

Rüya Takımını Yönet

Kulübüne başarıyı getirecek en iyi oyuncuları keşfet, takımına kat ve yönet! İster bir sonraki Ligin En Golcü Oyuncusu, ister kaleni yıllarca güvende tutacak bir kaleci olsun; en iyi oyuncuları bulma ve diğer Futbol Menajerlerinin korkacağı dizilişler ve taktikler yaratma işi sana kalmış!

Lig, Kupa, Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig maçlarında yıldızlarını motive et ve şampiyon ol!

Turnuvalarda Zekanla Galip Gel

Dünyanın en iyi Menajerleri meydan okumak için seni bekliyor. Top Eleven 2020 dünyanın her ülkesinde oynanıyor ve her zaman bir koç –Özel Olan José Mourinho dahil– oynamak için birilerini arar.

Arkadaşlarınla Ekip Çalışmasına Gir

Arkadaşlarınla güçlerini birleştir ve klan turnuvalarında hafta sonu çarpışmalarına hazırlan.

Tüm Dünyada İlk 100'e girebilecek klanı bir araya getirmek için elinden geleni yapabileceğini düşünüyor musun? Bunu kanıtla!

Oynamanın Yeni Yöntemlerinde Ustalaş

Top Eleven’ın Canlı Etkinlikleri ve Turnuvalarına en iyi takımını getir! Dünyanın en iyi futbol kulüplerinin bazılarına karşı PVE etkinliklerini de içeren yeni zamanla sınırlı turnuvalar her zaman yapılır!

Bu eğlenceli oyunlar sırasında özel eşyalar topla ve takımına katılacak olağanüstü oyuncuları aç!

Harika Ödüller Kazan

İyi bir futbol menajerinin kupa koleksiyonunda her zaman boş yer vardır! Taç çizgisinde en iyi performansını sergileyerek taraftarların için eve fantastik ödüller getir. Üç Tacı da istiyorlar: Lig, Kupa ve Şampiyonlar Ligi kupaları. Sence bunu başarabilir misin? Futbol tutkunlarına yönelik en iyi oyunu ŞİMDİ mobil platformda oyna!

-- Nordeus'un yarattığı Top Eleven 2020'yi şimdi indir! --

Sosyal medyada (Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube) Top Eleven topluluğuna katıl ve son haberler ve ipuçlarıyla ilgili güncel bilgi al!

Top Eleven, 31 farklı dile tercüme edilmiştir!

Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri İndirin