Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri

Nordeus

Son Güncelleme 16 Eylül 2020

400M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Zaten bir BlueStacks kullanıcısı mısın? Şimdi Aç
  • Galeri

  • Oyun Özellikleri

  • Nasıl Oynanır ?

  • BENZER OYUNLAR

Oyun Özellikleri

Ödüllü en iyi futbol menajeri oyunu Top Eleven 2020'yi oyna ve kendi⚽️ tarihini yazmanın gerçekçiliği ve heyecanını bir üst seviyeye çıkaracak şekilde tasarlanmış yepyeni özelliklerin keyfini çıkar.

200 milyondan fazla kayıtlı oyuncusuyla bu efsanevi futbol menajeri oyunu tüm zamanların en popüler mobil simülasyon oyunlarından biridir!

∙ “Bu oyun şu ana kadar futbol menajerliğini gündelik sosyal oyun camiasına getirmek için harcanmış en iyi çaba.” - The Guardian
∙ “Mobil platformdaki futbol menajerliği oyunları arasında Top Eleven kuşkusuz en eksiksiz olanı.” - L’Equipe

En iyisi ol

1. Günden itibaren kulübünle ilgili her konuya damganı vur. Stadyumunu inşa etmekten 🏟️ takımını maça hazırlamaya kadar, Top Eleven 2020'de her şey senin inisiyatifinde! Taraftarlarının kahramanı ol ve kupa ve galibiyet rüyasını her sezon gerçekleştirecek bir futbol kulübü yarat!

Özel antrenmanlar yaptır, taktikler geliştir, futbol kitlerini seç ve tasarla ve daha fazlasını yap!

Şampiyon Rüya Takımını Yönet

Kulübüne başarıyı getirecek en iyi oyuncuları keşfet, takımına kat ve yönet! 📈 İster bir sonraki Ligin En Golcü Oyuncusu, ister kaleni yıllarca güvende tutacak bir kaleci olsun; en iyi oyuncuları bulma ve diğer Futbol Menajerlerinin korkacağı dizilişler ve taktikler yaratma işi sana kalmış!

Lig, Kupa, Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig maçlarında yıldızlarını motive et ve şampiyon ol! 🏆🏆🏆

En Zorlu Çevrimiçi Rekabet

Dünyanın en iyi Menajerleri meydan okumak için seni bekliyor. Top Eleven 2020 dünyanın her ülkesinde oynanıyor ve her zaman bir koç –Özel Olan José Mourinho dahil– oynamak için birilerini arar! 🤨 En iyi olmak için takımını hazırla, her gün rakiplerini yen ve zekanla alt et ve tüm dünyada kendinle övünme hakkı kazan.

Arkadaşlarınla Ekip Çalışmasına Gir veya Karşılıklı Oyna

Arkadaşlarınla güçlerini birleştir ve klan turnuvalarında hafta sonu çarpışmalarına hazırlan! Sahaya çıkmadan önce futbol stratejilerini hazırlamak için çetenle görüşme yap ve diğer klanlarla çarpışarak harika ödüller kazan. 🏆

Tüm Dünyada İlk 100'e girebilecek klanı bir araya getirmek için elinden geleni yapabileceğini düşünüyor musun? Bunu kanıtla!

Futbol Oynamanın Yeni Yöntemlerinde Ustalaş

Top Eleven’ın Canlı Etkinlikleri ve Turnuvalarına en iyi takımını getir! Dünyanın en iyi futbol kulüplerinin bazılarına karşı PVE etkinliklerini de içeren yeni zamanla sınırlı turnuvalar her zaman yapılır. En iyi fantastik 11'ini getir, Real Madrid, Liverpool, PSG ve daha birçok takımla rekabet et. Onlara sahadaki kahramanın kim olduğunu göster.

Bu eğlenceli oyunlar sırasında özel eşyalar topla ve takımına katılacak olağanüstü oyuncuları aç! Ne zaman başladıklarıyla ilgili oyun içi bilgileri takip et!

Harika Ödüller Kazan 🎁

Özel Sponsor Etkinliklerinden günlük hediyelere kadar her zaman alınacak harika ödüller var! Takımını futbol kupalarına ulaştırma yolculuğuna liderlik ederken bunları topla! İyi bir futbol menajerinin kupa koleksiyonunda her zaman boş yer vardır! Taç çizgisinde en iyi performansını sergileyerek taraftarların için eve fantastik ödüller getir. Üç Tacı da istiyorlar: Lig, Kupa ve Şampiyonlar Ligi kupaları. Sence bunu başarabilir misin? Futbol tutkunlarına yönelik en iyi oyunu ŞİMDİ mobil platformda oyna!

-- Nordeus'un yarattığı Top Eleven 2020'yi şimdi indir! --

Sosyal medyada Top Eleven topluluğuna katıl ve son haberler ve ipuçlarıyla ilgili güncel bilgi al!
- Facebook, https://www.facebook.com/topeleven
- Twitter, https://twitter.com/topeleven
- Instagram, https://www.instagram.com/topeleven/
- YouTube, https://www.youtube.com/topeleven

Futbol becerilerini kullan ve dünyanın en iyi futbol menajeri olarak efsaneler arasına gir! Gerçek futbol kahramanları burada oynar.

Daha az gör Daha fazla gör

Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri yazarak arayın.

  • Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle
Yüklemek İçin Tıklayın