ÖZELLİKLER VE DETAYLAR

Aksiyonu çok, dikkat dağıtmak yok.

Uyumlu Cihazlar: https://fm19.info/CompatibleDevices

Football Manager 2019 Touch, dünyanın en iyi futbol kulüplerini yönetme deneyimini yaşatmanın kolay bir yoludur. Çok heveslisiniz ancak zamanınız yoksa o zaman bu tam size göre bir Football Manager.

Evde oynamaya başlamanız için 51 ülkeden 116 lig mevcut ve ilk kez buna tam lisanslı Bundesliga ve 2. Bundesliga da dahil. Rolünüz kolaylaştırılmış olabilir, ancak kulüp seçiminiz kesinlikle kolay değil.

Oyunun en iyi kısmı olan takım oluşturma ve Maç Günü görevlerine odaklanmak için maç öncesi ayrıntıları ve medya gösterisini atlayarak sezonda hızla ilerleyeceksiniz. Gerisini Yardımcınıza bırakabilirsiniz.

"Hızlı Sonuç" özelliğiyle Maç Günlerini bile hızlandırarak zaferinize giden yolda sezonları hızlıca oynayabilirsiniz. Taktiksel vizyonunuzun gerçeğe dönüşmesini görmek isterseniz oyunlarınızı, artık kale çizgisi teknolojisi ve VAR'dan faydalanan, beğenilen 3 boyutlu maç motorunda oynayın.

Ayrıca FM19 Touch'ta, sizi doğrudan zorlu bir küme düşme mücadelesinin veya takımda bir sakatlanma krizinin ortasına bırakan bir dizi benzersiz menajerlik sıkıntısı bulunur. Bunlarla nasıl başa çıkacaksınız?

FM19 Touch, bu sezon için aşağıdakiler dahil olmak üzere bir dizi yeni ve gelişmiş özellik sunuyor:

GÖREVE YENİ BAŞLAYAN MENAJER
Menajerlik kariyerinize, yeni menajerlere başarıya giden yolda kılavuzluk edip yükselmelerini sağlamak üzere tasarlanan menajerlik temellerinin yer aldığı bir el kitabıyla adım atın.

TAKTİKSEL TARZLAR
"Gegenpress", "Tiki-Taka" ve "Catenaccio" dahil olmak üzere yeni taktiksel ön ayarlarla başarıya giden yola hazır bir şekilde adım atın veya size özel bir şey oluşturmak için yeni taktik yaratıcıyı kullanın.

WILLKOMMEN BUNDESLIGA
Alman futbolunun en iyi iki kümesi Football Manager 2019 Touch'ta yerini alıyor. Bu, hem Bundesliga hem de Bundesliga 2'de resmi kulüp armaları, kitleri ve oyuncular yüzlerinin yanı sıra kendi kupalarının bulunduğu anlamına geliyor.

YENİLENEN ANTRENMAN
Yenilenen antrenman modülü, yalnızca yeni ve basitleştirilmiş değil, aynı zamanda kulüplerin genç oyuncuları nasıl yetiştirdiğine ve ayrı ayrı fikstürler ve gelecek sezon için ilk on biri nasıl hazırladıklarına dair gerçekçi bir temsil niteliğindedir.

YENİLENEN KULLANICI ARAYÜZÜ
Yeni renkler ve bir dizi küçük ama anlamlı değişiklik, FM19'un oyunun bugüne kadar yapılan en iyi görünümlü versiyonu olmasını sağlıyor.

Gizlilik Politikası: https://www.sega.co.uk/Customer_Privacy_Policy-Turkish
EULA: https://www.sega.co.uk/fm19_eula_tr

This game may serve "Interest Based Advertising" and may collect geo-location data (please see http://www.sega.co.uk/Privacy for more information).

© Sports Interactive Limited 2018. SEGA Publishing Europe Limited tarafından yayınlanmıştır. Sports Interactive Limited tarafından geliştirilmiştir. SEGA ve SEGA logosu, SEGA Holdings Co., Ltd. veya bağlı kuruluşlarının tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. SEGA, ABD Patent ve Marka Ofisi'nde kayıtlıdır. Football Manager, Football Manager logosu, Sports Interactive ve Sports Interactive logosu, Sports Interactive Limited'ın tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer şirket adları, marka adları ve logolar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Football Manager 2019 Touch oyununu BlueStacks'te oyna

BlueStacks 4 yepyeni bir Android emülatörüdür ve ayrıca oyuncular için tasarlanmış ve üretilmiş tek oyun platformudur.

Football Manager 2019 Touch İndirin