Eşli İhaleli Batak

Eşli İhaleli Batak

Card | Gamyun

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 17 Kasım 2021

Oyun Özellikleri

2000 yılından itibaren usta batakçıların buluşma adresi gamyun Eşli İhaleli Batak şimdi telefonunda! Üstelik tamamen ÜCRETSİZ ve REKLAMSIZ.

ÜCRETSİZ PUANLI OYUNLAR
Hiç bir ücret ödemeden dilediğince eşli ya da tekli puanlı oyun oynayabilirsin.

HEYECANLI FISTIKLI OYUNLAR
Puanlı oyunlardaki heyecan senin için yetersiz ise, fıstıklı oyunlarımız var. Üstelik her gün onlarca oyun oynayabileceğin bonus fıstıklar hediye.

EN İYİ OYUN DENEYİMİ
Yılların tecrübesi ile hazırladığımız oyunlarda her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne eksik. Amacımız eğlenmen, en iyi ihale/batak deneyimini uygulamamızda yaşaman.

SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin.

OYUN DÜNYASI
Aldığın özellikler ya da fıstıklar, ister bilgisayardan istersen de telefon ya da tabletten oyna, tüm taş/kağıt oyunlarımızda geçerlidir. Her oyun için ayrı ayrı özellik ve fıstık almazsın.

GİZLİLİK ÖNEMLİ
Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, facebook ile bağlansan dahi ismin ya da resmin görünmez.

NASIL OYNANIR?
Oyunun amacı, oyun başlamadan önce kendi alabileceği el sayısını tahmin etmek ve en az o kadar el almaya çalışmaktır. İhaleyi alan oyuncu Koz’u belirler (seçilen koz, sol alt köşede gösterilir) ve taahhüt ettiği eli almak zorundadır. Diğer oyuncular ise batmamak için en az 1 el almalıdır.

Kartlar dağıtıldıktan son bütün oyuncular kaç el alabileceklerini sırasıyla beyan ederler. İhaleye girme sayısı, tekli oyunda minimum 4, eşli oyunda ise minimum 7'dir.

Oyuna başlayacak oyuncu yere bir kart atar. Bu kart koz olamaz. Sırası gelen diğer oyuncu yerde oynanan kartın renginden bir kart atmak zorundadır. Eğer yerde oynanan renkten bir kart yok ise o zaman varsa koz renginden veya koz renginden bir kartı da yoksa, elindeki diğer renklerden herhangi bir kartı atabilir ancak bu kart çöp karttır ve bir şey alamaz.

O el atılan en yüksek kart, eli alır ve sıra o kartı atan oyuncuya geçer. Eğer yere hiç koz atılmadıysa, oyuna kozla başlanmaz. O ana kadar yere hiç koz atılmadıysa ve oynamak zorunda olan kişide de, kozdan başka kağıt yoksa, o el koz atarak başlayabilir.

PUANLAMA
Oyuncu ihaleye girerken taahhüt ettiği her sayı için 15 puan, fazladan aldığı sayı için de 10 puan alır. Örneğin oyuncu 7 almayı taahhüt ettikten sonra, oyun sonunda 9 el aldıysa, hesaplama; (7x15)+(2x10), toplam 125 puan olur.

İhaleyi alan oyuncu, taahhüt ettiği sayıdan daha az el alırsa, taahhüt ettiği sayı x10, eksi puan alır. Örneğin oyuncu 6 almayı taahhüt etti ancak oyun sonunda 5 aldıysa, (-6x10) -60 puan ceza alır.

İhaleye girmeyen oyuncu, aldığı her sayı için x 10 puan alır. Örneğin ihaleye girmeyen oyuncu 3 aldıysa kazanacağı puan 3x10, 30 puandır. Ancak ihaleyi hiç el alamayan oyuncu -50 puan ceza alır.

Eşli oyunda, karşılıklı oturan oyuncuların almayı taahhüt ettikleri el sayısı fazla olan taraf, oyunu oynar ve ikinci eş kartlarını yere açar, birinci eş oyunu bu şekilde oynar.

Oyun sonunda, belirlenen sayıda el oynadıktan sonra, en yüksek puanı kazanan, oyunu kazanmış olur.

BİZİ TERCİH ETTİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER
Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp olumlu bir yorum yazarsan bizi mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler... Öneri, istek ve şikayetlerini destek@gamyun.net adresine yazabilirsin.

Daha az gör Daha fazla gör

Eşli İhaleli Batak oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Eşli İhaleli Batak yazarak arayın.

  • Eşli İhaleli Batak uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Eşli İhaleli Batak uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Eşli İhaleli Batak ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın