Raft Survival Multiplayer

Raft Survival Multiplayer

Simülasyon | TREASTONE LTD

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 14 Şubat 2022

Oyun Özellikleri

Ocean Nomad multiplayer, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çevrimiçi bir okyanus hayatta kalma oyunudur! Kıyamet sonrası hayatta kalmak için birlikte bir sal inşa etmeniz, okyanustan kaynak almanız ve eşyalar üretmeniz gerekecek. Oyunu başlatın ve arkadaşlarınızı ekleyin!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Özellikler⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

~~~ Düzinelerce eşya, silah ve zırh ~~~
~~~ Açık dünya ve keşifler ~~~
~~~ HD grafikler ~~~

Okyanusta arkadaşlarınızla çevrimiçi hayatta kalma oyunu için ipuçları:

🌊 Kaynakları bir kancayla yakalayın

Burnunuzun dibinde birçok faydalı hayatta kalma oyunu kaynağı! Etrafınızda yüzen sandıklarda ve fıçılarda her zaman denizde hayatta kalamayacağınız hayati kaynakları bulacaksınız ve enkaz bir sal yapmak veya onu geliştirmek için kullanılabilir. Çevrimiçi hayatta kalma çok oyunculu oyunlarda bazı nadir öğeler ve zırhlar bile bulabilirsiniz!

🔫 Zanaat silahları ve zırhları

Hayatta kalma oyunumuz tahmin edilemez: bir avcı her zaman kurban olabilir. Birinci şahıs hayatta kalma oyununda yüzlerce silah ve zırh arasından seçim yapın. Arkadaşlarınızla oynayan en iyi silahı yaratın ve her zaman düşmanlarınızla gece gündüz tanışmaya hazır olun!

🔨İnşa et ve geliştir

Bir hayatta kalma oyununda okyanusta hayatta kalmak için birkaç tahtayı birbirine bağlamak yeterli değildir. Zanaat öğrenin, bir sal inşa edin ve evinizin sudaki durumunu izleyin ve bozulmasına izin vermeyin. Salınızı suya sıfırdan inşa edin ve her yöne doğru genişletin, çünkü inşaat sistemi sizi ve arkadaşlarınızı salın şekli ve boyutunda sınırlamaz. Balık ağı ve diğer iyileştirmeler, onu arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak donatmanıza yardımcı olacaktır.

🦈Mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalın

Raft multiplayer sizi yeni eşyalar ve işçiliği ile tatmin etmeye hazır. Ocean Nomad çok oyunculu oyununu indirin ve heyecan verici çevrimiçi hayatta kalma macerasına dalın! Ağdaki arkadaşlarınızla yapabildiğiniz kadar hayatta kalmaya çalışın ve kayıtlarınızı ve hayatta kalma stratejinizi paylaşın!

👫Çok oyunculu mod

Çevrimiçi arkadaşlarınızla açık okyanusun ortasında bir hayatta kalma oyunu oynayın! Artık oyun, odalar oluşturma ve özel bir davet kodu kullanarak ortak bir çok oyunculu oyuna arkadaşlarınızı davet etme yeteneği ekledi. 10 kişiye kadar ekibinizi toplayın ve okyanusta birlikte hayatta kalmaya çalışın. Salın etrafında yüzen kaynakları alın, farklı eşyalar üretin, büyük bir sal inşa edin. Ayrıca ölmemek için özel açlık, susuzluk ve sağlık göstergelerini izlemeyi unutmayın.

Treastone LTD şirketimiz, ABD'de RAFT ticari markasını kullanmak için tam haklara sahiptir (İşaret, belirli bir yazı tipi stili, boyutu veya rengi talep edilmeksizin Standart Karakterlerden Oluşmaktadır - Seri No. 87-605,582 FILED 09-12-2017)

Daha az gör Daha fazla gör

Raft Survival Multiplayer oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Raft Survival Multiplayer yazarak arayın.

  • Raft Survival Multiplayer uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Raft Survival Multiplayer uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Raft Survival Multiplayer ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın