Alliance at War: Dragon Empire - Strategy MMO

Alliance at War: Dragon Empire - Strategy MMO

Strategy | Hour Games

500M + oyuncunun güvendiği Android Oyun Platformu, BlueStacks ile PC'de oynayın.

Sayfa Değiştirilme tarihi: 21 Ocak 2020

Oyun Özellikleri

Krallığınızı kurun, destansı kahramanlar toplayın, güçlü birlikler toplayın ve 2020'un en yeni yeni strateji oyununda, gerçek zamanlı olarak tüm dünyada 2 milyondan fazla oyuncu ile çapraz sunucu savaşlarıyla savaşın!

[Savaşta ittifak] hem gerçek zamanlı savaşları hem de yuvarlak tabanlı savaşları birleştiriyor! İlerlerken, efsanevi kahramanlar ekibine katılacak, şeytan mağarasını fethetmek, hazineleri aramak ve düşmanları öldürmek için askerlere liderlik edecek ve böylece düşmanı korkudan titreyen bir ordu haline gelecektir! Tam da burada, bölgeye saldırmak, eski eserleri ele geçirmek, Stronghold ve Kraliyet şehrini işgal etmek ve ayda iki kez başlayan çapraz sunucu savaşında kendinize bir isim yapmak için müttefiklerinizle birlikte çalışabilirsiniz!

Oyun özellikleri:
* Eşsiz Kahraman Sistemi
Kahraman oyunda önemli bir rol oynar. Karşı oyunda iyi olan Komutan, düşman zırhını alevlerle eritebilen Büyücü, asker moralini artıran ve kutsamaları getiren Paladin ve şansı arttırmada yardımcı olan Paladin dahil, oyun ilerledikçe benzersiz kahramanlar size katılacak savaş. Bununla birlikte, onları işe alma ve onları eğitme hızı, birliklerinin savaş performansını ve strateji yeteneklerini büyük ölçüde etkiliyor!

* Çeşitlendirilmiş Birim Stratejileri
Piyade, Mage, Mancınık, Süvari, Topçu ve Okçu da dahil olmak üzere burada işe alım için çeşitli tiplerde üniteler mevcuttur. Farklı istatistiklerle birbirlerine karşı koyabilirler. Ayrıca, birliklerini gelişmiş ekipmanlarla geliştirerek gücünü arttırmakta özgürsün.

* Nadir Eski Eserler
Kayıp eserin yeniden ortaya çıkması, krallıkta şiddetli bir savaş başlattı. İlk önce sunucu görevini tamamlayan oyuncu, eşsiz beceriler ve meraklılar ile eseri elde edecek. Ancak dikkatli olun, düşmanlar sizden almak için hazır!

* Çapraz Sunucu Savaşı
İki haftada bir bu savaşa dünyanın her yerinden farklı sunuculardan gelen ittifaklar ile rekabet edebilmek için kayıt olmakta serbestsiniz. Bu durumda, rakiplerinizi diğer sunucularda ele geçirip ganimeti yağmalamak için işgal edebilir, böylece etkinliğin en üst sıralarında yer alabilir ve yakışıklı ödüller kazanabilirsiniz!

* Kale Mücadele Günü
Oyuncular her hafta Stronghold etkinliğine katılabilirler. Nadir Kalenin işgali ile, ittifak yalnızca ihtişamı kazanmakla kalmaz, aynı zamanda kaynak koruma, birim yükseltme, savaş koruma ve diğer özel özellikler dahil olmak üzere getirdiği ayrıcalıklara sahiptir. Ayrıca, güçlü ittifak tutkunu ve zengin haftalık yağma ödülleri, ittifakınızın avantaj kazanmasına yardımcı olacak!

* Taht Savaşı
Kan Sarayını işgal etmeniz ve Kraliyet Şehri'ne müttefiklerinizle saldırmak için Karanlık Kule'yi harekete geçirmeniz gereken bir etkinlik! Savaşı kazanan ittifak lideri, ayrıcalıkların tadını çıkarıp yüce gücü kullanan Kral olacak!

* Çeşitli İttifak Etkinlikleri
Arena, Mağara takımı, Pappas Hazinesi, Spirit Orb Koleksiyonu, Avcılık etkinliği, vs. gibi çeşitli ittifak etkinlikleri keşfedilmeyi bekliyor. Bu etkinlikler hem güç hem de işbirliği gerektiriyor ve size yardımcı olmak için büyük ödüller kazanacaksınız daha hızlı büyü!

* Güncelleme ve Destek
Daha fazla ilerleme kaydederken oyuna yeni bir hayat nefes almaya devam edeceğiz. Savaşta İttifak'ta, sorunlarınız olduğunda gerçek zamanlı yardım için destek ekibimize ulaşabilir ve oyunu geliştirmek için fikirlerinizi paylaşabilirsiniz! Sizinle bu büyülü dünyada buluşmayı ve giderek daha iyi bir oyun yaratmak için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz!
 
Oyun deneyimi olmayan yeni bir oyuncu mu? İpuçlarının tam listesi için Facebook sayfamızı ziyaret edin, YouTube, Discord! Ayrıca burada rehberlik eden ve büyümene yardım eden tecrübeli oyuncular var!

Facebook: https://www.facebook.com/AllianceAtWar/
Uyuşmazlık: https://discord.gg/NpNWcbw
QQ grubu: 826894601
E-posta: aaw@hourgames.com

Daha az gör Daha fazla gör

Alliance at War: Dragon Empire - Strategy MMO oyununu PC'de oyna. Başlamak çok kolay.

  • BlueStacks'i PC'nize İndirin ve Yükleyin

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Alliance at War: Dragon Empire - Strategy MMO yazarak arayın.

  • Alliance at War: Dragon Empire - Strategy MMO uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Alliance at War: Dragon Empire - Strategy MMO uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Alliance at War: Dragon Empire - Strategy MMO ikonuna tıklayın.

Videoyu İzle

BENZER OYUNLAR

Yüklemek İçin Tıklayın