Iron knight : Nonstop Idle RPG
Iron knight : Nonstop Idle RPG

Em breve

Iron knight : Nonstop Idle RPG

RPG

| SUPERBOX.Inc

Jogue no PC com BlueStacks - A Plataforma de Jogos Android, confiada por mais de 500 milhões de jogadores.

Página modificada em: abril 07, 2022

Jogue Iron knight : Nonstop Idle RPG para PC

Arknights: Endfield to gra fabularna opracowana przez studio Hypergryph. Odtwarzacz aplikacji BlueStacks to najlepsza platforma do grania w tę grę dla systemu Android na komputerze stacjonarnym lub laptopie, zapewniająca doskonałe wrażenia z rozgrywki.

 

Pobierz Arknights: Endfield na PC z BlueStacks, aby odkryć nowy świat pełen nieskończonych możliwości. Twoim zadaniem jest zbadanie planety znanej jako Talos-II, niebezpiecznego miejsca pełnego zagrożeń. Pierwsi pionierzy przez lata zmagali się z trudnościami, zanim zdołali tam ustanowić przyczółek i stworzyć nowy fundament cywilizacji.

 

Jednak rozległe ziemie i niezamieszkane tereny planety nie zostały jeszcze zbadane i w związku z tym pozostają nieokiełznane. Twoim zadaniem jest poprowadzenie profesjonalnego zespołu operatorów Endfield, aby zbadać i podbić ten ląd, odzyskać utracone technologie i odkryć tajemnice ukryte w opuszczonych ruinach.

 

Głównym celem Endfield Industries jest stworzenie samowystarczalnych linii produkcyjnych energii i technologii na jałowych ziemiach, aby to, co znajduje się poza nimi, mogło zostać otwarte na eksplorację. Nadszedł czas, abyś rozpoczął nowy rozdział w historii tego starożytnego świata. Powodzenia!

Características

 • Macros

  Concentre-se mais na parte divertida do jogo, pule os aspectos tediosos. Domine Iron knight : Nonstop Idle RPG com Macros. Grave você completando as tarefas monótonas que deseja automatizar e reproduzi-las mais tarde com apenas um toque na tecla.

 • Multi-Instância

  Construa um reino. Colete recursos. Faça mais. Com Multi-Instâncias, jogar Iron knight : Nonstop Idle RPG é ainda mais emocionante. Abra várias instâncias e jogue o mesmo jogo de contas diferentes.

 • Sincronização de Multi-Instâncias

  Com a Sincronização de Multi-Instâncias, você pode fazer ainda mais em Iron knight : Nonstop Idle RPG. Sincronize a ação da instância principal e repita-a em tempo real para todas as outras instâncias. Sincronize e relaxe, deixe o jogo seguir em frente.

 • Script

  Automatize tarefas repetitivas em Iron knight : Nonstop Idle RPG com o Script BlueStacks. Escreva um conjunto de comandos para executar uma série de ações que você deseja automatizar. Configure ele para uma tecla e você está pronto.

Como baixar e jogar Iron knight : Nonstop Idle RPG no PC

 • Baixe e instale o BlueStacks no seu PC

 • Conclua o login do Google para acessar a Play Store ou faça isso mais tarde

 • Procure por Iron knight : Nonstop Idle RPG na barra de pesquisa no canto superior direito

 • Clique para instalar Iron knight : Nonstop Idle RPG a partir dos resultados da pesquisa

 • Ukończ pomyślnie rejestrację Google (jeśli krok 2 został pominięty) aby zainstalować Iron knight : Nonstop Idle RPG

 • Clique no ícone do Iron knight : Nonstop Idle RPG na tela inicial para começar a jogar

video Assistir o Vídeo

Poprowadź swoją drużynę na rozległe, dzikie tereny z pomocą BlueStacks!

BlueStacks to darmowy odtwarzacz, który pozwala na uruchamianie gier i aplikacji dla Androida na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Ciesz się Arknights: Endfield na dużym ekranie; nie ograniczaj się małym wyświetlaczem urządzenia mobilnego!

BlueStacks ma wyjątkowe funkcje, które czynią go doskonałym programem do obsługiwania najbardziej wymagających gier i aplikacji mobilnych. Wszystkie z nich zostały stworzone po to, aby dostarczyć Ci najlepszych wrażeń z gry!

BlueStacks 5 jest najszybszą, a jednocześnie najlżejszą wersją emulatora. Włączenie trybu ECO zmniejsza zużycie GPU o 97% i zużycie CPU o 87%, zapewniając bardziej płynną rozgrywkę. Ciesz się swoimi ulubionymi grami bez żadnych spowolnień!

Co więcej, BlueStacks 5 gwarantuje niezawodną ochronę prywatnych danych. Jest to jedna z najwydajniejszych i najbezpieczniejszych platform do gier, która zyskała zaufanie ponad 500 milionów graczy z całego świata!

BlueStacks wymaga komputera PC lub Mac z co najmniej 4 GB pamięci RAM. Teraz potrafi obsługiwać jednocześnie aplikacje 32- i 64-bitowe.

Requisitos Mínimos do Sistema

Com o BlueStacks 5, você pode começar em um PC que atenda aos seguintes requisitos.

 • Sistema Operacional

  Microsoft Windows 7 e superior.

 • Processador

  Processador Intel ou AMD.

 • RAM

  Pelo menos 4 GB de RAM

 • HDD

  5 GB de espaço livre em disco.

Nota:

* Você deve ser um administrador em seu PC. Drivers gráficos atualizados da Microsoft ou do fornecedor do chipset.

https://d2u1q3j7uk6p0t.cloudfront.net/JJKKCVuOn20BTR8K5h5WLgPVK_zdkz5r0PZhU_0cGo-Zfr0CXwJHZRNS3O3zMo5FDW5u=w64

Seja um dos primeiros a jogar
Iron knight : Nonstop Idle RPG para PC

Get notified when the Game launches

Descubra novos jogos todos os dias!

Baixar BlueStacks

Conteúdo Exclusivo Para Jogos. E Mais.

Receba as atualizações mais recentes no blog da BlueStacks.

Veja Mais
Clique para instalar