Field Day
Field Day

Field Day

Aksiyon

| BIT ODD

BlueStacks ile PC'de ya da bulut sistemimiz üzerinden oynayın.

  • Genel Bakış
  • Oyun Özellikleri
  • Nasıl Oynanır ?

Sayfa Değiştirilme tarihi: Ekim 23, 2026

Field Day'i PC veya Mac'te Oynayın

BIT ODD tarafından geliştirilen Field Day, sizi uzun süre meşgul edecek bolca içerik sunuyor. BlueStacks ise oyunu PC veya Mac’te daha geniş ekran alanı, daha iyi kontrol ve daha az mobil kısıtlamayla oynamanıza imkan tanıyor.

Oyun Hakkında

Field Day, çökmekte olan bir şehirde hem canavarlarla hem de diğer operatörlerle kapıştığın tempolu bir Aksiyon deneyimi. Ortamda ne bulursan silaha dönüştürüp ganimetini toplayacak, helikopter penceresi kapanmadan bölgeden çıkmaya çalışacaksın. Her maç farklı sürprizlerle gelir; doğru karakter, doğru ekipman ve doğru an—PC’de oynamayı sevenler için BlueStacks üzerinden de gayet rahat.

Oyun Özellikleri

  • 4 Oyunculu Serbest Dövüş: Sahada üç rakip operatör ve kol gezen canavarlar var; ittifaklar pamuk ipliğine bağlı, kararların saniyeler içinde alınmalı.
  • Yıkımı Silaha Çevir: Patlayan arabalar, fırlatılabilir tehlikeli eşyalar, çöken yapılar ve tepki veren tuzaklarla rakiplerine kendi oyun alanını kur.
  • Farklı Operatörler: MAG, RAVEN, JOE, KIM ve daha fazlası; her biri kendine özgü tarz ve avantajlar getirir, oyun stiline göre seç.
  • Risk–Ödül Çıkarma: Ganimeti topla, Megaboss’u indir ve tahliye penceresi kapanmadan helikoptere yetiş; tek bir hata tüm emeğine mal olabilir.
  • Becerinin Kazandırdığı Sistem: Kazanmak cüzdandan değil, nişanından ve taktiğinden geçer; ritmi sen belirler, oyunu sen okursun.
  • Derin Özelleştirme: Çekirdekleri toplayıp planlara dönüştürerek teçhizatını büyüt; eşleşmeye göre farklı kombinasyonlar hazırla.
  • Kahraman Evrimi ve Yetenek Ağaçları: Ekibini seviye atlat, dallanan yetenek yollarının kilidini aç ve kritik anlarda üstünlük sağlayacak düzeni kur.
  • Sezon Yolu İlerlemesi: Zamanla özel karakterlerin, yüksek teknoloji yükseltmelerinin ve sınırlı kozmetiklerin kilidini açabileceğin net bir yol sunar.
  • Sürekli Genişleyen Dünya: Yeni haritalar, taze canavar tipleri ve beklenmedik tehditler oyunu canlı tutar; her koşu yeni bir hikâye yazdırır.

Hemen yolculuğunuza başlayın. Oyunu BlueStacks ile indirin, arkadaşlarınızı davet edin ve yeni bir maceraya adım atın.

Oyun Özellikleri

Geliştirmeler

  • Macro'lar
  • Multi Instance
  • Multi Instance Senk.
  • Eko Modu
  • Geliştirmeler
Macros

Macros

Oyunun sıkıcı kısımlarını atlayın Field Day uygulamasını Macro'larla oynayın ve keyfinizi zirveye çıkarın. Bir komut dizisini kaydedin ve istediğiniz zaman çalıştırın.
Multi Instance

Multi Instance

PC'nizde birçok oyun oynayabilecekken, neden telefonunuzda bir oyunla sınırlı kalasınız? Multi-Instance ile aynı anda Field Day uygulamasının birden çok örneğini açın. Farklı hesapların gücünden yararlanın ve daha fazlasını yapın
Multi Instance Sync

Multi Instance Sync

Multi-Instance Senk. ile Field Day uygulamasından en iyi şekilde yararlanın. Oyunu farklı hesaplardan oyna ve kendi imparatorluğunu kur. Multi-Instance Senkronizasyonu sayesinde ana BlueStacks örneğinde yaptığınız işlemleri, diğer örneklere de yansıtabilirsiniz.
Eco Mode

Eco Mode

Field Day uygulamasında birden çok çağrı yaparak en nadir kahramanları bulun. Üstelik Farm Mode ile bilgisayarınızın kaynak tüketimini azaltın. BlueStacks ile verimli bir şekilde farm yapın
Read More

PC'de Field Day İndirme ve Oynatma

  • BlueStacks'i PC veya Mac'inize indirin ve yükleyin.

  • Play Store'a erişmek için Google girişi yapın ya da daha sonraya bırakın.

  • Sağ üst köşeye Field Day yazarak arayın.

  • Field Day uygulamasını arama sonuçlarından indirmek için tıklayın.

  • (iEğer Adım 2'yi atladıysanız) Field Day uygulamasını yüklemek için Google'a giriş yapın.

  • Oynatmaya başlatmak için ekrandaki Field Day ikonuna tıklayın.

video
Watch Video

Minimum Sistem Gereksinimleri

BlueStacks 5 ile aşağıdaki gereksinimleri karşılayan bir PC'de başlayabilirsiniz.

  • İşletim sistemi

    Microsoft Windows 7 veya üzeri, macOS 11 (Big Sur) veya üzeri

  • İşlemci

    Intel, AMD veya Apple Silicon İşlemci

  • Veri deposu

    En az 4GB

  • HDD

    10GB Boş Disk Alanı

Not:

* PC'de Yönetici olmanız gerekir. Microsoft veya chipseti sağlayıcısı güncel grafik sürücüleri.

Field Day - FAQs

  • How to play Field Day on Windows PC & Mac?

    Play Field Day on your PC or Mac by following these simple steps.

    • Click on 'Play Field Day on PC’ to download BlueStacks
    • Install it and log-in to Google Play Store
    • Launch and play the game.
  • Why is BlueStacks the fastest and safest platform to play games on PC?

    BlueStacks respects your privacy and is always safe and secure to use. It does not carry any malware, spyware, or any sort of additional software that could harm your PC.

    It is engineered to optimize speed and performance for a seamless gaming experience.

  • What are Field Day PC requirements?

    Minimum requirement to run Field Day on your PC

    • OS: Microsoft Windows 7 or above MacOS 11 (Big Sur) or above
    • Processor: Intel, AMD or Apple Silicon Processor
    • RAM: Your PC must have at least 4GB of RAM. (Note that having 4GB or more disk space is not a substitute for RAM)
    • HDD: 10GB Free Disk Space.
    • You must be an Administrator on your PC.